ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 ЮЛИ

БНТ

05:10 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 Лято с БНТ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Артефакти от Кавказ, Азербайджан – документален филм /5, епизод/ 13:30 Бащи и деца – тв филм /3, епизод/ 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Влакът на динозаврите – анимационен филм 15:15 Вълшебното дърво – тв филм /4, епизод/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня – коментарно предаване 18:45 Спорт тото 19:00 Един снимачен ден – игрален филм /България, 1968 г./, режисьор Борислав Шралиев, в ролите: Апостол Карамитев, Гинка Станева, Евстати Стратиев, Васил Цонев, Янко янков и др. 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 БНТ представя: Михаил Мутафов – Кръгове на мълчанието /п/ 22:00 Нощният управител – тв филм /8, последен, епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Дванайсетият – игрален филм /Норвегия, 2017 г./, режисьор Харалд Цварт, в ролите Томас ГюЛестад, Джонатан Рис Майърс, Мари Блокхаус, Мартин Киефер и др. (14) 01:50 Лято с БНТ /п/ 04:50 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.2, еп.14 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.8 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците” – комедийно шоу (2014 г.) 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.75 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с.2, еп.26 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4, еп.24, с.5, еп.1 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Опасно изкушение” – сериал, еп.1 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп.34 22:00 “Комиците” – комедийно шоу (2013 г.) 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.15 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.4 01:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.2, еп.13 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.21, 22

bTV Action

05:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.1 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.2, еп.12, 13, с.3, еп.1, 2 08:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.1 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с5, еп.3 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.16 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4, еп.12 12:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.6 13:00 “Кралят на скорпионите 3: Изкуплението” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2012), режисьор Рул Рейне, в ролите: Дейв Батиста, Бостин Кристофър, Стефан Ламбер, Селина Ло, Рон Пърлман, Били Зейн, Виктор Уебстър и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.2 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с5, еп.4 17:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.7 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4, еп.13 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6, еп.17 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.21, еп.5 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Кралят на скорпионите 4: Походът на силата” – екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Майк Елиът, в ролите: Рутгер Хауер, Виктор Уебстър, Есме Бианко, Елън Холман, Уил Кемп, Бари Бостуик, М. Емет Уолш, Ройс Грейси и др. 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.21, еп.5 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4, еп.13 02:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.17 03:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.7 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с5, еп.4

bTV Comedy

05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.36 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Преспав” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 10:00 “Ловен сезон” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2006), режисьори Роджър Алърс и Джил Кълтън 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Приятели” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9, еп.21, 22 19:00 “Преспав” – сериал, еп.8 19:30 Премиера: “Новите съседи” – сериал, с.12, еп.8 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12, еп.10 22:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.39, 40 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10, еп.10, 11 00:00 “Навитакът” – комедия, романтичен (САЩ, Австралия, 2008), режисьор Пейтън Рийд, в ролите: Джим Кери, Зоуи Дешанел, Брадли Купър, Джон Майкъл Хигинс, Фенула Фланагън, Терънс Стамп, Саша Алекзандър и др. 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV

05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 3 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Пътят на честта” – сериал, сезон 1 21:00 “Магнум” – сериал, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 2 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 3 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 5 01:30 “Втори дубъл” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Борнемут – Бирмингам Сити, Чемпиъншип – /п/ 12:00 Футбол, Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 14:00 Футбол: Блекбърн Роувърс – Престън Норт Енд, Чемпиъншип – /п/ 16:00 Баскетбол: Ховентут – Барселона, Испанска баскетболна лига, плейофи, четвъртфинален мач №2 – /п/ 18:00 Баскетбол: Барселона – Ховентут, Испанска баскетболна лига, плейофи, четвъртфинален мач №3 – /п/ 20:00 Футбол: Нотингам Форест – Борнемут, Чемпиъншип – /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” – предаване на WWE (2021) 23:00 Футбол: БГ Патум Юнайтед – Улсан Хюндай, Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 В добра форма 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Истории от света 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Ускорение 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *