ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 ЮНИ

БНТ

05:10 Спасяване с хеликоптер, документална поредица /п/ (14) 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 08:40 Сутрин с УЕФА Евро 2020 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Днес на УЕФА Евро 2020 13:15 Телепазарен прозорец 13:30 Приказки за саке, сериен документален филм 14:00 Бързо, лесно, вкусно 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Малки истории /п/ 15:00 Влакът на динозаврите, анимационен филм 15:30 Мили Бате!…Писма на един дакел, 10-сериен детски тв филм /България, 2000г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Мария Русалиева, Мартин Георгиев и дакелите – Джери и Мишо 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Парламентарни избори 2021: Диспут 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:15 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 19:00 УЕФА Евро 2020: Унгария – Португалия, пряко предаване от Будапеща 20:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 21:30 По света и у нас 22:00 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 22:15 Спортни новини 22:30 Денят, тв филм /7 епизод/ 23:20 Спасяване с хеликоптер, документална поредица (14) 23:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме обзор на деня 00:30 УЕФА Евро 2020: Франция – Германия запис 02:30 100% будни /п/ 04:40 По света и у нас /п от 21:30 часа/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.54 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с.2, еп.4 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.115 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп.12 22:00 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, еп.17 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.13, 14 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп.89 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.57

bTV Action

05:15 “Стоте” – сериал, с.6, еп.8 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.3, еп.4 – 7 08:00 “Стоте” – сериал, с.6 еп.8 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.15 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.20 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.8 12:00 “Жената чудо” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Пати Дженкинс, в ролите Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Кони Нилсен, Дейвид Тюлис, Юън Бремнър, Дани Хюстън и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.9 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.16 17:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.9 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.9 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.21 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Дъската на дявола: Произходът на злото” – хорър, мистъри (САЩ, Япония, Китай, 2016), режисьор Майк Фланаган, в ролите: Елизабет Рийсър, Лулу Уилсън, Аналийз Басо, Хенри Томас, Паркър Мак и др. [16+] 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20 еп.7 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.9 02:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.21 03:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.9 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.16

bTV Action

05:15 “Стоте” – сериал, с.6, еп.8 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.3, еп.4 – 7 08:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.8 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.15 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.20 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.8 12:00 “Жената чудо” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Пати Дженкинс, в ролите Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Кони Нилсен, Дейвид Тюлис, Юън Бремнър, Дани Хюстън и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.9 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.16 17:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.9 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.9 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.21 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Дъската на дявола: Произходът на злото” – хорър, мистъри (САЩ, Япония, Китай, 2016), режисьор Майк Фланаган, в ролите Елизабет Рийсър, Лулу Уилсън, Аналийз Басо, Хенри Томас, Паркър Мак и др. [16+] 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.7 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.9 02:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.21 03:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.9 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.16

Nova TV

05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 2 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериал, сезон 10 21:40 “Еуфория” – студио за европейското първенство по футбол 21:50 Студио “UEFA EURO 2020™” 22:00 Франция – Германия – мач от груповата фаза на UEFA EURO 2020™, директно 23:55 Студио “UEFA EURO 2020™” 00:00 “Черният списък” – сериал, сезон 2 01:00 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 4 02:00 “Врагът сред нас” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Баскетбол Италианска баскетболна Серия А, плейофи – /п/ 12:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Норич Сити Чемпиъншип – /п/ 14:00 Футбол: Естеглал – Ах Ахли Суди, Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 16:00 Футбол: Ковънтри Сити – Куинс Парк Рейнджърс Чемпиъншип – /п/ 18:00 Футбол: Рот-Вайс Есен – Холщайн Кийл Купа на Германия, четвъртфинал – /п/ 20:00 Баскетбол, Испанска баскетболна лига, плейофи – /п/ 22:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 23:00 Баскетбол Испанска баскетболна лига, плейофи – директно 00:45 Купа на Футболната асоциация: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 01:15 Еротичен телепазар

NovaNews

05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Другото лице /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Ускорение 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 В добра форма 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *