HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 ЮНИ

БНТ
05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 10:30 Зелената линейка /най-доброто/ – здравно риалити с водеща Ива Димитрова 11:30 Рецепта за здраве /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Световното накратко – студийна програма 13:00 “Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” – кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/ 13:30 Малки истории – предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви/п/ 14:30 Трето полувреме – коментарно студио 15:00 Египет – Уругвай, среща от Световното първенство по футбол – пряко предаване от Екатеринбург 17:00 Трето полувреме – коментарно студио 18:00 Мароко – Иран, среща от Световното първенство по футбол – пряко предаване от Санкт Петербург 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Трето полувреме – коментарно студио 21:00 Португалия – Испания, среща от Световното първенство по футбол – пряко предаване от Сочи 23:00 Трето полувреме – коментарно студио 23:45 Дейвид Бауи: Пет ключови години – музикален филм 00:45 Египет – Уругвай, среща от Световното първенство по футбол /п/ 02:35 Мароко – Иран, среща от Световното първенство по футбол /п/ 04:30 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./- публицистично предаване 06:00 “Трансформърс прайм” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п./ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Убежище от грехове” – сериал, с. 1, еп. 17 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.3, еп. 24 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.1, еп. 23 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 “Сърцето на града” – сериал, с.1, еп. 37 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 2, еп. 43 21:30 Премиера: “Страсти в Тоскана” – сериал, с.4, eп.10 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Под наблюдение”- сериал, с.4, еп.8 01:00 “Шест сестри” /п./- сериал 02:00 bTV Новините 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Времето лети”- сериал, с.3, еп. 75

bTV Action
05:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.3 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Стоте” – сериал, с.2, еп. 3 09:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп. 3 10:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.6 11:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп. 4 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал , с.2, еп.12 13:00 “Споон” – екшън, трилър, фентъзи (САЩ, 1997), режисьор Марк А. З. Дипе, актьори – Майкъл Джей Уайт, Джон Легуизамо, Мартин Шийн, Тереза Рандъл, Никол Уилямсън и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.2, еп. 4 16:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.4 17:00 Премиера: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп. 13 18:00 Премиера: “Тежки престъпрения” – сериал, с.6, еп. 5 19:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.7 20:00 Премиера: “Луцифер” – сериал, с.2, еп. 17 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Смъртоносно оръжие 2” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор Ричард Донър, актьори Мел Гибсън, Дани Глоувър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Уолф и др. 00:15 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.17 01:15 “Последователите” – сериал, с.3, еп.11 02:15 “Стоте” – сериал, с.4, еп. 3 03:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп. 13 04:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп. 4

bTV Comedy
05:00 “Загадките на Лора” – сериал 06:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.2 07:00 “Моето семейство” – сериал 08:00 “Шегаджии” – сериал, с.4 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация, комедия (САЩ, 2014), сценаристи Джон Абъд, Ерик Дарнел, Том МакГрат, Майкъл Котън, режисьор Саймън Дж. Смит 12:00 “Модерно семейство” – сериал 12:30 “Щурите съседи” – сериал 14:00 “Без пукната пара” – сериал 15:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 16:00 “Приятели” – сериал 17:00 “Играчи” – сериал 18:00 “Щурите съседи” – сериал 19:30 “Моето семейство” – сериал, с.5 20:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.7 21:00 “Приятели” – сериал, с.8 22:00 ” Без пукната пара” – сериал, с.4 23:00 Премиера: “Модерно семейство” – сериал, с.19,20 00:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация, комедия (САЩ, 2014), сценаристи Джон Абъд, Ерик Дарнел, Том МакГрат, Майкъл Котън, режисьор Саймън Дж. Смит 02:00 “Загадките на Лора” – сериал 03:00 “Шегаджии” – сериал 04:00 “Модерно семейство” – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира” – забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, 7 сезон 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 00:30 “Черният списък” – сериен филм, 4 сезон 01:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Ница – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Марсилия – Рен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Барнзли – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Дарби Каунти – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 20:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:30 Боулинг: Уебър къп 2018, първи ден, директно 00:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 BIT СПОРТ (п) 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 17:00 “Историята оживява” (п) 17:30 “Епизод” (п) 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Епизод” (п) 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT СПОРТ 22:30 “Историята оживява” (п) 23:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Епизод” (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
05:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:00 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин”- сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” 17:00 НОВИНИ 17:10 Телемаркет 17:15 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 “Патарински Live”/п/ 01:30 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *