ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 ЯНУАРИ

БНТ
05:15 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл – тв филм /8 епизод/ (12) 14:45 Малки истории /п/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Годунов. Продължението – тв филм /5 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Jazz before Jazz – Марио Станчев и Лионел Мартен Фестивал “Пиано екстраваганца – 2016” 00:35 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:40 Извън играта /п/ 04:10 Музика, музика /п/ 04:40 Законът на Дойл – тв филм /8 епизод/п/ (12)

bTV
05:40 “Домашен арест” – сериал, еп.2 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.250 06:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.44 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.16 16:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.13 еп.7 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.5 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.10 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, еп.10 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.3, еп.10 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.8, еп.8 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.52 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:00 “Бастиони на властта” /п/ – документален филм, част II 04:50 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.115

bTV Action
05:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.7 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.7 – 10 08:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.7 09:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.14 10:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.15 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.3 12:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.1 13:00 “Твърде лично” – екшън, трилър (Франция, 2008), режисьор Пиер Морел, в ролите Лиъм Нийсън, Маги Грейс, Джон Грийс, Фамке Янсен, Зандър Бъркли, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Дейвид Уоршофски и др. 15:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.8 16:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.15 17:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.2 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.4 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.5, еп.16 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.7, еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Транспортер 2” – екшън, трилър (Франция, САЩ, 2005), режисьор Луи Летерие, в ролите Джейсън Стейтъм, Амбър Валета, Алесандро Гасман, Кейт Наута, Джейсън Флеминг и др. 23:45 “Стоте” – сериал, с.7, еп.7 00:45 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.4 01:45 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.16 02:45 “Монк” – сериал, с.8, еп.2 03:45 “Чък” – сериал, с.3, еп.15 04:45 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.5

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.9, еп.10, 11 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Кухня” /п/ – сериал 10:00 “Отбор глупаци” – комедия, криминален (САЩ, 2000), режисьори Патрик фон Крусенстьерна и Понтус Льовенхилм, в ролите Стив Зан, Салма Хайек, Джеф Голдблъм, Илайджа Ууд, Дейвид Крос, Том Уилкинсън, Орландо Джоунс, Лара Флин Бойл и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.8, еп.23, 24 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.134 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.33 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.3, еп.2 22:00 “Кухня” – сериал, с.5, еп.19, 20 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10, еп.14, 15 00:00 “Отбор глупаци” /п/ – комедия, криминален (САЩ, 2000) 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал, сезон 3 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 00:30 “Кондор” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Локомотив – ЦСКА Москва, Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Баскетбол: Автодор – Калев, ВТБ лига – повторение 14:00 Футбол: Чорли – Дарби Каунти, Купа на Футболната асоциация – повторение 16:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Акрингтън Стенли, Лига 1 – повторение 18:00 Футбол: Бристъл, Роувърс – Шефилд Юнайтед Купа на Футболната асоциация – повторение 20:00 Баскетбол: Билбао – Валенсия, Испанска баскетболна лига – повторение 21:55 Новини 22:00 Футбол: Астън Вила – Ливърпул, Купа на Футболната асоциация – повторение 00:00 Футбол: Саутхямптън – Шроузбъри Таун, Купа на Футболната асоциация – повторение 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Програмна пауза

NovaNews
05:15 Патарински LIVE 05:45 Пресечна точка 06:30 Здравей, България 09:10 Парламентът на живо 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Парламентът на живо 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Парламентът на живо 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 В добра форма 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Светски новини 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнес новини 21:50 Светски новини 22:00 Новините на NOVA 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо 00:00 Новините на NOVA – повторение 00:30 Патарински LIVE 01:00 Новините на NOVA – повторение 01:30 Документална поредица на DW 02:00 Новините на NOVA – повторение 02:30 Денят на живо 03:00 Новините на NOVA – повторение 03:30 Социална мрежа 04:00 Новините на NOVA – повторение 04:30 Социална мрежа

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *