Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 АВГУСТ

БНТ
05:40 Антарктика – документална поредица /п/ 05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 2 – тв филм 22, последен епизод /п/ 07:00 Сутрешен блок 08:30 По света и у нас 08:45 История.bg – Гениалният въстанически водач /п/ 09:45 Раят на дамите – тв филм /16 епизод/п/ 10:45 Капри тв филм, 43 епизод /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Жребият – тв филм /5 серия/ 13:25 Бързо, лесно, вкусно /п/ 13:55 Малки истории /п/ 14:55 Сафарито на Скаут – тв филм 15:20 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /44 епизод/ 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 България от край до край 7 /п/ 18:50 Чуй Земята 19:00 Търсачи на реликви 3 – тв филм /1 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас 20:30 Спортни новини 20:40 Раят на дамите – тв филм /17 епизод/ 21:40 Нощният управител – тв филм /4 епизод/ (14) 22:25 Какво ще се случи – документална поредица 22:50 Частните музеи на Чехия – документална поредица 23:00 По света и у нас 23:30 Live in Sofia – концерт на Интелиджънт мюзик проджект и Врабевски супер бенд 00:35 Смъртоносен противник – игрален филм /САЩ, 2009 г./, режисьор Ф. Гари Грей, в ролите Джерард Бътлър, Джейми Фокс, Колм Мийни, Брус Макгил, Лесли Биб, Реджина Хол и др. (16) 02:25 История.bg – Гениалният въстанически водач /п/ 03:25 Нощният управител – тв филм /4 епизод/п/ (14) 04:20 Чуй Земята /п/ 04:30 Какво ще се случи – документална поредица /п/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.8 06:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу /най-доброто/ 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.73 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.23 16:00 “Страх да обичаш” – сериал, еп.5 17:00 bTV Новините 17:25 “Домашен арест” – сериал, еп.12 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.72 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.67 21:30 “Игрите на звездите” – гейм шоу с водещ Катерина Евро, еп.12 22:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.12 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Луцифер” – сериал, еп.1 01:00 “Стрелата” – сериал, еп.4 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.2 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.16 – 19 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.2 еп.1 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.2 10:00 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.6 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.11 12:00 “Изчезнали” – сериал, еп.1 13:00 “Измяната” – криминален, драма, трилър (тв филм, Канада, 2013), режисьор Рон Оливър, в ролите Джаклин Макинес Ууд, Шон Робъртс, Марк Бендейвид, Джеймс Милингтън и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.2 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.3 17:00 “Изчезнали” – сериал, еп.2 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.12 19:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.7 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.8 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Джурасик парк II: Изгубеният свят” – приключенски, фантастика (САЩ, 1997), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите Джеф Голдблъм, Джулиан Мур, Пийт Посълтуейт, Арлис Хауърд, Ричард Атънбъро, Винс Вон, Питър Стормеър и др. 00:30 “Животинско царство” – сериал, с.3 еп.8 01:30 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.7 02:30 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.2 03:30 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.15 04:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.12

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.7 еп.20, 21 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (2016) 10:00 “Фалстарт” – комедия, романтичен (САЩ, 2006), режисьор Том Дей, в ролите Зоуи Дешанел, Матю Макконъхи, Джъстин Барта, Сара Джесика Паркър и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 13:00 “Хотел Елеон” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Дивата Нина” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.17, 18 18:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.5 еп.16, 17 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.6 еп.4 20:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.26 21:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.39 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10 еп.3, 4 23:00 “Хотел Елеон” – сериал, с.2 еп.4, 5 00:00 “Средиземноморска диета” – комедия (Испания, 2009), режисьор Хоакин Ористрей, в ролите Оливия Молина, Пако Леон, Алфонсо Басаве, Роберто Алварес, Кармен Балаге и др. 02:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Хотел Елеон” – сериал

Nova TV
05:00 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 14 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Аржентинско танго” – с уч. на Ребека Имануел, Михаел фон Ау, Флориан Фиц, Тереза Кламерт и др. 11:30 “Кулинарно лято с “На кафе” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 14 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Оснабрюк – РБ Лайпциг, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Юрдинген – Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 14:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Скънторп Юнайтед – Дарби Каунти, мач от първи кръг за Карабао къп /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:15 Студио “Футбол”, директно 18:45 Футбол: Мач от efbet Лига, директно 20:40 Студио “Футбол”, директно 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Футбол: Салфорд Сити – Лийдс Юнайтед, мач от първи кръг за Карабао къп /п/ 23:15 Футбол: Алемания Аахен – Байер Леверкузен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Социална мрежа” – избрано 08:15 “Парчета от реалността” 09:00 “Интервю” с Наделина Анева 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – избрано 10:45 “Парчета от реалността” 11:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 11:30 “Другото лице” 12:00 “Интервю” с Наделина Анева 12:45 Топ Шоп 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Парчета от реалността” 15:30 “Социална мрежа” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” – избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – избрано 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 “Парчета от реалността” 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – избрано 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- избрано 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *