HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 АВГУСТ

БНТ
05:15 През коридорите на времето – документален филм /4 епизод /п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 06:05 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – информационен сутрешен блок с водещ Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Космически кораб “Догстар” – анимационен филм /17 епизод/ 09:40 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /22 епизод/ 09:55 Арабела детски – тв филм /13, последен епизод/ 10:25 Под вълните на Черно море – 10-серийна документална поредица на журналистката Цветелина Атанасова 10:40 История.bg – Плебеят, който стана цар – Ивайло /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Милион и две усмивки /п/ 13:55 Златно сърце детски – тв филм /2 серия/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /22 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 По съвест 5 – тв филм /5 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 През коридорите на времето – документален филм /5 епизод/ 19:15 Митове и легенди – документален филм /11 епизод/ 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Прокуден – 2-сериен игрален филм /Великобритания, 2015 г./, 1 част, режисьор Иън Софтли, в ролите Джордж Макей, Джесика Браун Финдли, Грег Уайз и др. 22:30 В кадър Клаудия Кардинале: 152 живота…/п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Под прикритие 5 – тв филм /3 серия/(16) 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:40 По съвест 5 – тв филм /5 епизод/п/ 01:35 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /22 епизод/п/ 02:20 В кадър Клаудия Кардинале: 152 живота/п/ 02:55 Здравето отблизо /най-доброто/ /п/ 03:45 История.bg Плебеят, който стана цар – Ивайло /п/ 04:45 Митове и легенди – документален филм /11 епизод/п/

bTV
05:30 “Аламинут” /п/ 06:00 “Смърфовете” – анимация 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 26 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с. 1, еп. 92 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 2, еп. 6 17:00 bTV Новините 17:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 788 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1, еп. 37 21:30 “Любов и вендета” – сериал, с.1, еп. 2 22:30 “Кухня” – сериал, с. 6, еп.15,16 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закотвени”- сериал, с. 1, еп. 1 01:30 “Веществени доказателства: Рим” – сериал, с. 1, еп. 53 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 669

bTV Action
05:15 “Извън играта” – сериал, с. 6 еп. 4 06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 3 еп. 9 09:00 “Извън играта” – сериал, с. 6 еп. 4 10:00 “Супергърл” – сериал, с. 3, еп. 13 11:00 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 11 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 3, еп. 14 13:00 “Робокоп: Опустошение” – екшън, трилър, фантастика (Канада, 2000), режисьор – Джулиан Грант, актьори – Пейдж Флетчър, Маурис Уинт, Мария Дел Мар и др. 15:00 “Кости” – сериал, с. 10, еп. 1 16:00 “Извън играта” – сериал, с. 6 еп. 5 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 3, еп. 15 18:00 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 12 19:00 “Супергърл” – сериал, еп. 14 20:00 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 10 21:00 Студио “УЕФА Шампионска лига” 21:45 Наполи – Ница (футбол от Шампионската лига) 23:45 Студио “УЕФА Шампионска лига” 00:15 УЕФА Шампионска лига: Репортажи от срещите за деня 01:00 Истанбул Башакшехир – Севиля (футбол от Шампионската лига) 02:30 “Кости” – сериал, с. 10, еп. 1 03:30 “Тежки престъпления” – сериал, с. 3, еп. 15 04:30 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 12

bTV Comedy
05:00 “По средата” /п./ – сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал, с. 4 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Различно еднакви” – сериал 09:00 “Аламинут: Ново поколение” – комедийно предаване 10:00 “Аз, те и Лара” – комедия (Италия, 2009), режисьор – Карло Вердоне, актьори – Карло Вердоне, Лаура Чиати, Анна Бонаиуто и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Клуб “Веселие” – сериал 14:30 “Бруклин 99” – сериал 15:30 “Щурите съседи” /п/ – комедиен сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с. 5 19:00 Премиера: “По средата” – сериал, с. 7 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Бруклин 99” – комедиен сериал, с. 1 22:30 “Стъпка по стъппка” – комедиен сериал, с. 5 00:00 “Аз, те и Лара” – комедия (Италия, 2009), режисьор – Карло Вердоне, актьори – Карло Вердоне, Лаура Чиати, Анна Бонаиуто и др. 02:00 “Барът” /п/- сериал 03:00 “Предградие” /п/ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п/ – сериал

Nova TV
05:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/ 06:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 10:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 3 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 1 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Черният списък” – сериен филм, сезон 4 00:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 01:00 “Просветление” – сериен филм 02:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 1
/п/ 03:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Брентфорд – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Гингам – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Нант – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Дижон – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Рен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Класика от Висшата лига – Тотнъм Хотспър – Челси (2008-09), повторение 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 2-и епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Футбол: Мидълзбро – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 23:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 23:30 Еротичен телепазар 01:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 2 част 14:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес 23:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 07:00 “Имате думата” /п/ 07:30 “Патарински Live /п/ 08:00 “Денят на живо” /п/ 09:00 “Уикенд с Роси” /п/ 10:00 “Спорт в обектива” /п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 Топ шоп 11:25 “Холивуд” /п/ 11:55 Телемаркет 12:00 Времето, календар, хороскоп 12:10 “Всеки следобед с Криси” /п/ 13:15 “Патарински” Live /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” /п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо”, избрано 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 “Денят на живо” /п/ 23:30 “Спорт в обектива” /п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/

 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *