ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 АПРИЛ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Четем Конституцията… – празничен блок 11:00 Тържествено заседание на Народното събрание, посветено на 140-годишнината от приемането на Търновската конституция – пряко предаване от Велико Търново 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Сид – дете на науката – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информациаонна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Какво ще се случи 2 – документален филм /11 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Тържествена заря по случай 140 години от приемането на Търновската конституция – пряко предаване от Велико Търново 21:00 Референдум – дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева 22:00 Марс – тв филм /2 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Брат за брата 2 – тв филм /21 епизод/(16) 00:15 Игра на любов – игрален филм /п/(12) 02:00 Марс – тв филм /2 епизод/п/ 02:55 Туристически маршрути 03:20 История.bg Търновската конституция пред съда на историята /п/ 04:20 Брат за брата 2 -тв филм /21 епизод/п/
bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.22 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, с.2, еп.71 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.5, еп.16 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.3, еп.72 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.12, еп.113 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Майка” – сериал, еп.55 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.5 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Библиотекарите” – сериал, с.3, еп.2 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.101, 102 02:10 bTV Новините /п/ 02:40 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” /п/ – сериал 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на Джеки Чан” /п/ – сериал, с.4, еп.12, 13 07:00 “Приключенията на Джеки Чан” – сериал, с.5, еп.1, 2 08:00 “Монк” /п/ – сериал, с.4, еп.6 09:00 “Мъртва точка” /п/ – сериал, с.3, еп.18 10:00 “Супергърл” /п/ – сериал, с.3, еп.5 11:00 “Тежки престъпления” /п/ – сериал, с.6, еп.12 12:00 “Луцифер” /п/ – сериал, еп.1 13:00 “Знам къде е Лизи” – криминален, трилър (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Дарин Скот, в ролите: Трейси Голд, Надя Бьорлин, Ричард Ръколо, Ванеса Евигън и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.7 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.19 17:00 “Луцифер” – сериал, еп.2 18:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.13 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Супергърл” – сериал, с.3, еп.6 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Смелите” – сериал, еп.12 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Пасажер 57” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1992), режисьор Кевин Хукс, в ролите: Уесли Снайпс, Брус Пейн, Том Сайзмор, Елизабет Хърли, Брус Грийнууд и др. 23:45 “Смелите” /п/ – сериал 00:45 “Супергърл” /п/ – сериал 01:45 “Монк” /п/ – сериал 02:45 “Луцифер” /п/ – сериал 03:45 “Тежки престъпления” /п/ – сериал 04:45 “Супер коли” /п/ – спортна автомобилна поредица, с.6, еп.6

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.10 еп.7, 8 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.4 еп.9, 10 09:00 “Домашен арест” – сериал 10:00 “Коледата на Пепеляшка” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Тоска Мъск, в ролите: Ема Ригби, Питър Порт, Сара Стоуфър и др. 12:00 “Бруклин 99” – сериал 13:00 “Теория за големия взрив” – сериал 14:00 “Без пукната пара” – сериал 15:30 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” (2016) 18:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2 еп.1, 2 19:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.15, 16 20:00 “Новите съседи” – сериал, 15 еп. с.9, еп.15 22:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.5, 6 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6 еп.17, 18 00:00 “Коледата на Пепеляшка” /п/ 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 19 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 2 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) – сериен филм, сезон 7 21:00 “Hell’s Kitchen България” (нов сезон) – риалити 22:00 “Женени от пръв поглед” (нов сезон) – риалити 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 19 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 12 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Лил – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Шефилд Юнайтед – Милуол, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Нант – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Ховентут – Бургос, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Монако – Реймс, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 30-и епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Художествена гимнастика: Световна купа, София, повторение 04:10 Еротичен телепазар

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Вечните песни” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Градът с Канал 3” /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Пулс” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *