ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 АПРИЛ

БНТ

05:15 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Обзор “УЕФА Лига Европа” 14:30 Виенското колело – детски тв филм /Великобритания, 2016 г./ 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Достоевски – тв филм /4 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 БНТ на 60 /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:45 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:40 Извън играта /п/ 04:10 Туризъм.бг /п/ 04:40 Музика, музика /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.18 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.17 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.67 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Столичани в повече” – сериал, с.4, еп.10 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.74 21:00 Премиера: “Съни бийч” – сериал, еп.8 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, нов сезон 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.7, еп.7, 8 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.116 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.15

bTV Comedy

05:00 “Страхотни новини” /п/ – сериал 05:30 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.2, 3 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 10:00 “Флирт с четиридесетгодишна” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2008), режисьор Микаел Саломон, в ролите: Хедър Локлиър, Робърт Бъкли, Ванеса Уилямс, Камерън Банкрофт и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.4, еп.15, 16 19:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.12 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.8, еп.5 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.7, еп.11 22:00 “Хотел Елеон” – сериал, еп.13, 14 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4, еп.11, 12 00:00 “Флирт с четиридесетгодишна” /п/ – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2008) 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

bTV Action

05:15 “Монк” – сериал, с.7, еп.11 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.2, еп.7 – 10 08:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.11 09:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.11 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.9 11:00 “Смелите” – сериал, еп.11 12:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.5 13:00 “Огън под земята” – екшън, трилър (САЩ, 1997), режисьор Феликс Алкала, в ролите: Стивън Сегал, Марг Хелгенбъргър, Крис Кристоферсън, Стивън Ланг и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.12 16:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.12 17:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.6 18:00 “Смелите” – сериал, еп.12 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.10 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Лондонград” – сериал, еп.27 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Мисията невъзможна 2” – трилър, екшън (САЩ, Германия, 2000), режисьор Джон Ву, в ролите: Том Круз, Дугрей Скот, Танди Нютън, Винг Реймс, Ричард Роксбърг, Брендън Глийсън, Раде Шербеджия, Доминик Пърсел и др. 00:15 “Лондонград” – сериал, еп.27 01:15 “Смелите” – сериал, еп.12 02:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.10 03:15 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.6 04:15 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.12

Nova TV

05:10 “Специален отряд: Лайпциг” – сериал /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Кошмари в кухнята” – риалити 21:00 “All Inclusive” (премиера) – сериал, сезон 3 22:00 “Отдел Издирване” (премиера) – сериал 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Специален отряд: Лайпциг” (премиера) – сериал 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 2 01:30 “Проповедникът” – сериал, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 04:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Ак Барс – Авангард, Континентална хокейна лига, финал на Източна конференция, мач №7 – /п/ 12:00 Футбол: Естеглал – Ах Ахли Суди, Шампионска лига на Азия (2020-21) – /п/ 14:00 Баскетбол: Парма – Зенит, ВТБ лига – /п/ 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Тенерифе, Испанска баскетболна лига – /п/ 18:00 Футбол: Родъръм Юнайтед – Ковънтри Сити, Чемпиъншип – /п/ 19:45 Студио “Чемпиъншип” – директно 20:00 Футбол: Рединг – Кардиф Сити Чемпиъншип – директно 21:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 22:15 Новини 22:20 Футбол: Олимпиакос – Панатинайкос, Супер лига на Гърция – /п/ 00:20 Баскетбол: Гран Канария – Барселона, Испанска баскетболна лига – /п/ 02:20 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Шоубизнес /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Истории от света /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Темата на NOVA /п/ 11:35 Офанзива с Любо Огненов -избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 В добра форма 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка /п/ 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Офанзива с Любо Огнянов – избрано 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *