ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 5 тв филм /3 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Оазиси на живота 15:20 Влакът на динозаврите 3 анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 България от край до край 10 22:00 Годунов тв филм /2 епизод/(12) 23:00 По света и у нас 23:30 Събота вечер с Митко Павлов /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Бразди /п/ 04:25 Когато сърцето зове 5 тв филм /3 епизод/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп. 21 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп. 2 06:30 “Лице в лице” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал,, еп. 26 15:00 “Търговски център” – сериал, с.15, еп. 187, 188 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6, еп. 5 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп. 113 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Конг: Островът на черепа” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Джордан Вогт-Робъртс, в ролите: Том Хидълстън, Самюъл Джаксън, Бри Ларсън, Джон Райли, Джон Гудман, Кори Хокинс, Джон Ортиз, Тоби Кебъл, Шей Уигъм и др. 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7, еп. 10 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп. 32 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2, еп. 95

bTV Action
05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп. 13 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп. 12 – 15 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп. 13 09:00 “Чък” – сериал, с.2, еп. 14 10:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп. 15 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп. 3 12:00 “Монк” – сериал, с.6, еп. 11 13:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп. 18 13:30 Премиера: “Лигата на справедливостта – космическа битка” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Рик Моралес 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп. 14 16:00 “Чък” – сериал, с.2, еп. 15 17:00 “Монк” – сериал, с.6, еп. 12 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп. 4 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.4, еп. 16 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мръсният Джон” – сериал,, еп. 4 21:00 bTV Новините 22:00 “Хитмен: Агент 47” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2015), режисьор Александер Бах, в ролите: Рупърт Френд, Ханна Уеър, Закари Куинто, Кирън Хайндс, Томас Кречман и др. [14+] 00:00 “Мръсният Джон” – сериал,, еп. 4 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп. 4 02:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп. 16 03:00 “Монк” – сериал, с.6, еп. 12 04:00 “Чък” – сериал, с.2, еп. 15

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п./ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал,, еп. 15, 16 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Историята на Пепеляшка: Ако обувката пасва” – семеен, музикален, фентъзи (САЩ, 2016), режисьор Мишел Джонстън, в ролите: София Карсън, Дженифър Тили, Томас Лоу, Ейми Луиз Уилсън, Джазара Джазлин и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп. 3, 4 19:00 “На гости на третата планета” – сериал,, еп. 112 19:30 “Новите съседи” – сериал, 11 eп. 21:00 “Столичани в повече” – сериал,, еп. 3 22:00 “Кухня” – сериал, с.3, еп. 15, 16 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8, еп. 10, 11 00:00 “Историята на Пепеляшка: Ако обувката пасва” /п./ – семеен, музикален, фентъзи (САЩ, 2016) 02:00 “Гранд” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

Nova TV
05:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Съкровища” – сериал, сезон 1 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Женени с деца” – ситком, сезон 11 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Стоук Сити Чемпиъншип – повторение 12:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – Зенит ВТБ лига – повторение 14:00 Футбол: Уотфорд – Борнемут Чемпиъншип – повторение 16:00 Хокей на лед: Йокерит – Ак Барс Континентална хокейна лига – повторение 17:55 Новини 18:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 18:30 Футбол: Манчестър Сити – Уест Бромич Албиън класика от Висшата лига (2008-09) – повторение 19:15 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) 19:45 Студио “Висша лига” – директно 20:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Нюкасъл Юнайтед Висша лига – директно 21:55 Студио “Висша лига” – директно 22:00 Футбол: Фулъм – Брайтън & Хоув Албиън Висша лига – директно 23:55 Студио “Висша лига” – директно 00:30 Професионална борба: “Първична сила” предаване на WWE 01:30 Новини – повторение 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Денят на живо” – избрано 07:35 “Социална мрежа” – избрано 08:30 “Другото лице” 09:00 “Патарински Live”-избрано 09:40 “Денят на живо” – избрано 10:15 Телемаркет 10:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 11:00 “Другото лице” 11:45 “Парчета от реалността” 12:20 “Денят на живо” – избрано 13:00 “Патарински Live”-избрано 13:45 Топ Шоп 14:00 “Другото лице” 14:30 “Социална мрежа” – избрано 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 “Стъпките към успеха” 17:20 “Патарински Live” – избрано 18:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 19:00 “Другото лице” 19:30 “Спорт в обектива” – избрано 20:00 “Авиокатастрофите в България” 3-та част – док.филм 21:00 “Денят на живо” – избрано 21:40 “Патарински Live”-избрано 22:20 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 23:00 “Аферата КТБ” – док.филм 00:00- 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *