ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 МАЙ

БНТ

06:00 Рицарят на Бялата дама, детски тв филм /2 серия/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 11:55 Евровизия 2021 – клипове 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Пук – детски анимационен филм /България, 2015 г./, режисьор Анри Кулев 15:15 Съдбата обича смелите – документален филм /България, 2020 г./, режисьор Данаил Димов 15:30 Открий ме 16:00 Живей за мига – концерт на Росица Кирилова 18:00 Домът на вярата Храм “Свети Георги Победоносец” – Априлци 18:30 Мисия “Вдъхновител” 18:45 Спорт тото 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Българска киновечер представя: Порталът – тв филм /3 епизод/ 22:00 Ку-Ку: Началото – документален филм /България, 2016 г./, режисьор Станислав Терзиев 23:30 Евровизия 2021 – клипове 23:35 По света и у нас 23:45 Модерни времена – игрален филм/САЩ, 1936 г./, режисьор Чарли Чаплин, в ролите: Чарли Чаплин, Полет Годар, Хенри Бергман и др. 01:15 БНТ на 60 /п/ 02:15 Пътеки /п/ 03:10 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес /п/

bTV

05:10 “COOLt” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.1 06:30 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.15, 16 07:30 “Приятели” – сериал, с.6, еп.15 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 Премиера: “Кухня. Война за хотел” – сериал, еп.2 13:00 “Момичето на отбора” – комедия, романтичен, драма (САЩ, Германия 2008), режисьор Джордж Клуни, в ролите: Джордж Клуни, Рене Зелуегър, Джон Кразински, Рик Форестър, Уейн Дювал, Джонатан Прайс и др. 15:20 “Кодово име: Чистачът” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2007), режисьор Лес Мейфийлд, в ролите Седрик Шоумена, Луси Лиу, Николет Шеридан, Марк Дакаскос, Калъм Кийт Рени, Нийси Неш, Уил Патън и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “България търси талант” – телевизионно шоу, с.7 22:30 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 23:30 “Живи машини” – фантастика, трилър (Испания, България, 2014), режисьор Габе Ибаньес, в ролите: Хавиер Бардем, Антонио Бандерас, Биргите Хьорт Соренсен, Мелани Грифит, Башар Рахал, Албена Ставрева и др. 01:50 “Героят” – романтичен, драма (САЩ, 2017), режисьор Брет Хейли, в ролите: Сам Елиът, Лора Препън, Кристен Ритър, Ник Офърман и др. 03:40 “120 минути” /п/

bTV Comedy

05:00 “Фитнес” /п/ – сериал 06:00 “Фитнес” – сериал, еп.15, 16 07:00 “Проби и грешки” – сериал, с.2, еп.8, 9 08:00 “Супер екипаж” – сериал, еп.7 – 10 10:00 “Баща на четирима: Завръщането на чичо Софус” – семеен, комедия (Дания, 2010), режисьор Джакомо Кампеото, в ролите: Йеспер Асхолт, Курт Равн, Бодил Йоргенсен, Сигурд Филип Далгас и др. 12:00 “Сватбата на Уайлд” – комедия, романтичен (САЩ, 2017), режисьор Деймиън Харис, в ролите: Глен Клоус, Джон Малкович, Патрик Стюарт, Мини Драйвър, Грейс Ван Патен, Джак Давънпорт, Ноа Емърик, Питър Фачинели, Лили Енглърт и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 20:30 “Завръщането на Поли” – комедия, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Джон Хамбърг, в ролите: Дженифър Анистън, Бен Стилър, Ханк Азария, Филип Сиймор Хофман, Дебра Месинг, Алек Болдуин, Кевин Харт, Майкъл Шамбърг и др. 22:30 “Съни бийч” – сериал, еп.12 23:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 00:30 “Супер екипаж” /п/ – сериал 02:00 “Фитнес” /п/ – сериал 03:00 “Проби и грешки” /п/ – сериал 04:00 “Съни бийч” /п/ – сериал

bTV Action

05:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.16 06:00 Анимационен блок: “Турбо” – сериал, еп.20 – 23 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.1 – 3 11:00 “Легендата за Тарзан” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Йейтс, в ролите: Александер Скарсгард, Марго Роби, Кристоф Валц, Самюъл Джаксън, Каспър Кръмп, Джим Бродбент, Джаймън Хаунсу, Бен Чаплин и др. 13:15 “Код: Олимп” – екшън, трилър (САЩ, България, 2013), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Мелиса Лио, Ашли Джъд и др. 15:30 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.6, 7 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.5 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.11, 12 19:00 “Код: Лондон” – екшън, трилър (Великобритания, САЩ, България, 2016), режисьор Бабак Наджафи, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Анджела Басет, Рада Мичъл, Джаки Ърл Хейли, Мелиса Лио, Диляна Буклиева, Юлиан Костов, Михаил Билалов и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Х-Мен” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др. 00:00 “Легендата за Тарзан” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Йейтс, в ролите: Александер Скарсгард, Марго Роби, Кристоф Валц, Самюъл Джаксън, Каспър Кръмп, Джим Бродбент, Джаймън Хаунсу, Бен Чаплин и др. 02:15 “Шпионски свалки” – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Макджи, в ролите: Рийз Уидърспун, Крис Пайн, Том Харди, Тил Швайгер, Абигейл Спенсър, Челси Хандлър, Анджела Басет, Лора Вандервоорт и др. 04:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.1, 2

Nova TV

05:00 “Къщата на плажа” – с уч. на Минка Кели, Анди Макдауъл, Чад Майкъл Мъри, Макензи Вега и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Любов в съседство” – с уч. на Аманда Ригети, Питър Порт, Алекс Сгамбати, Джърмейн Ривърс и др. 14:15 “Лято в града” – с уч. на Джулиана Гил, Марк Бендейвид, Стив Джеймс, Наташа Хенстридж, Вивика А. Фокс и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Забраненото шоу на Рачков” – комедийно шоу, на живо 22:00 “Механикът: Възкресение” – с уч. на Джейсън Стейтъм, Джесика Алба, Томи Лий Джоунс, Мишел Йео и др. 00:00 “Анон” – с уч. на Клайв Оуен, Аманда Сайфред, Колм Фиоре, Идо Голдбърг, Соня Уолгър, Марк О’Брайън, Джо Пинг, Себастиън Пигот, Рейчъл Робъртс ии др. 01:45 “Лято в града” – с уч. на Джулиана Гил, Марк Бендейвид, Стив Джеймс, Наташа Хенстридж, Вивика А. Фокс и др. /п/ 03:30 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 04:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Авангард, Континентална хокейна лига, финал, мач №7 – /п/ 12:00 Баскетбол: Химки – Локомотив Кубан, ВТБ лига, четвъртфинали, мач №2 /п/ 14:00 Футбол Чемпиъншип /п/ 16:00 Футбол: Манчестър Сити – Тотнъм, Хотспър Карабао къп, финал – /п/ 18:00 Карабао къп: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 18:30 Футбол класика от Висшата лига /п/ 19:00 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 09:30 Баскетбол: Мурсия – Морабанк Андора, Испанска баскетболна лига /п/ 11:30 Баскетбол: Билбао – Фуенлабрада, Испанска баскетболна лига /п/ 13:30 Баскетбол: Баскония – Уникаха, Испанска баскетболна лига – директно 15:15 Новини 15:30 Футбол: Ахал – Равшан, Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) /п/ 17:30 Футбол: Олимпиакос – ПАОК, Супер лига на Гърция /п/ 19:30 Футбол: Панатинайкос – Олимпиакос, Супер лига на Гърция – директно 21:30 Баскетбол: Мурсия – Морабанк Андора, Испанска баскетболна лига /п/ 23:30 Футбол: РБ Лайпциг – Борусия Дортмунд, Купа на Германия, финал /п/ 01:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:50 Пулс /п/ 06:30 Ничия земя /п/ 07:15 Ускорение 07:45 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 Карай направо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 В добра форма 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:30 Истории от света 16:00 Неделята на NOVA 19:00 Новините на NOVA 19:20 Темата на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Без резервация 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:50 Бизнесът 21:55 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Неделята на NOVA /п/ 01:05 Темата на NOVA /п/ 01:25 Ерата на водолея /п/ 01:35 Патарински LIVE /п/ 02:05 Другото лице /п/ 02:30 Ничия земя /п/ 03:15 Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *