ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 МАРТ

БНТ
05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:05 Инуяша – анимационен филм /п/ 06:30 Диноотряд “Кунг-фу” – анимационен филм /п/ 06:55 Сребристият жребец – анимационен филм /п/ 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки – седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова 08:30 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Туризъм.бг – информационно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов – предаване за фолклор 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 15:00 Махарал. Тайната на талисмана – игрален филм /Чехия, 2007 г./, режисьор: Павел Яндроурек, в ролите: Бара Сайдлова, Боживой Навратил, Марош Крамар и др. 16:50 Отрядът: Операция спасяване – документален филм 17:30 Джинс Родът на Богдана Вульпе 18:00 Извън играта – развлекателно предаване с водеща Люба Пашова 18:45 В Белия дом на Обама – документален филм /3 епизод/ 19:45 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Едната и другата – игрален филм /Италия, 2012 г./, режисьор: Джанфранко Албано, в ролите: Барбара де Роси, Паола Перего, Кристоф Ламбер и др. (12) 22:30 По света и у нас – информационна емисия 22:45 МФФ “София Филм Фест” – церемония по връчване на наградите 23:30 Студио “Х”: Не убивай – тв филм /7 и 8 епизод/ (12) 01:15 11 септември – героите от 88 етаж – документален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор: Джеймс Куин (12) 03:00 Открит път – игрален филм /п/ 04:30 Бразди /п/

bTV
05:30 “Аламинут: Ново поколение” – скеч шоу 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп. 23, 24 07:00 “Кое е това момиче” – сериал, с. 4, еп. 9, 10 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица, с. 3 13:00 “Той не си пада по теб” – романтичен, драма (САЩ, Германия, Холандия, 2009), режисьор: Кен Куопис, в ролите: Джинифър Гудуин, Дженифър Анистън, Дженифър Конъли, Кевин Конъли, Дрю Баримор, Брадли Купър, Скарлет Йохансон, Луи Гузман, Бен Афлек, Крис Кристоферсън и др. 15:30 “Аламинут: Ново поколение” – скеч шоу 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Дивергенти” – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2014), режисьор: Нийл Бъргър, в ролите: Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Джей Кортни, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю и др. 22:50 “Елизабет: Златният век” – исторически, биографичен, драма (Великобритания, Франция, 2007), режисьор: Шекар Капур, в ролите: Кейт Бланшет, Джефри Ръш, Клайв Оуен, Том Холандър, Саманта Мортън, Рис Ифънс, Джорди Мойя, Еди Редмейн и др. 00:50 “Нашествие” – фантастика, трилър (САЩ, Австралия, 2007), режисьор: Оливер Хиршбигел, в ролите: Никол Кидман, Даниел Крейг, Джерeми Нортъм, Джефри Райт, Вероника Картрайт, Силиа Уестън и др. 02:40 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:30 “Мармалад” /п/

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” /п/ – сериал, с. 2 еп. 19 06:00 “Робо и Страшко” /п/ – анимация, еп. 17, 18 07:00 “Робо и Страшко” – анимация, еп. 19, 20 08:00 Маратон: “Агент Х” – сериал, еп. 1 – 3 11:00 “Бодлива тел” /п/ – фантастика, екшън (САЩ, 1993), режисьор: Дейвид Хоган, в ролите: Памела Андерсън, Темуера Морисън, Виктория Пауър, Зандър Бъркли, Удо Кир и др. 13:00 “Нощни ястреби” /п/ – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1981), режисьор: Брус Малмът, в ролите: Силвестър Сталоун, Рутгер Хауер, Били Дий Уилямс, Линдзи Уагнър, Пърсис Камбата, Найджъл Дейвънпорт и др. 15:00 “Стрелата” /п/ – сериал, с. 6 еп. 11, 12 17:00 “Дивата муха” /п/ – предаване за екстремни спортове (2019), еп. 9 17:30 “Мисия Моят Дом” /п/ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн (2019), еп. 10 18:00 “4х4” – автомобилно предаване, с. 4, еп. 5 18:45 “Кръгът” /п/ – фантастика, трилър (ОАЕ, САЩ, 2017), режисьор: Джеймс Понсолд, в ролите: Ема Уотсън, Том Ханкс, Джон Бойега, Глен Хедли, Бил Пакстън, Карън Гилън и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 Екшън уикенд: “Смокинг” – фантастика, екшън, комедия (САЩ, 2002), режисьор: Кевин Донован, в ролите: Джеки Чан, Дженифър Лав Хюит, Питър Стормеър, Деби Мазар, Джейсън Айзъкс и др. 00:00 “Извънредно решение” – екшън, трилър (САЩ, 1996), режисьор: Стюарт Беърд, в ролите: Стивън Сегал, Кърт Ръсел, Джон Легуизамо, Хали Бери, Джо Мортън, Оливър Плат и др. 02:30 “Агент Х” /п/ – сериал, еп. 1, 2 04:15 “Борба за справедливост” – екшън, криминален (САЩ, 1991), режисьор: Джон Флин, в ролите: Стивън Сегал, Уилям Форсайт, Джери Орбак, Джина Гършон, Джон Легуизамо и др.

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с. 6 еп. 5, 6 07:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с. 6 еп. 8, 9 08:00 “Кое е това момиче” – сериал, с. 5 еп. 8 – 11 10:00 “Светлина от миналото” – комедия, романтичен, драма (САЩ, 1999), режисьор: Хю Уилсън, в ролите: Брендън Фрейзър, Алисия Силвърстоун, Кристофър Уокън, Сиси Спейсек и др. 12:00 “Приключенията на Джуди Муди” /п/ – комедия, семеен (САЩ, 2011), режисьор: Джон Шулц, в ролите: Джордана Бийти, Хедър Греъм, Парис Мостелър, Гарет Райън, Джанет Варни и др. 14:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал, с. 13 еп. 2 15:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 15:30 “Стъпка по стъпка” /п/ – сериал 16:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 20:30 “Нотинг Хил” – романтичен, комедия (Великобритания, САЩ, 1999), режисьор: Роджър Мичъл, в ролите: Хю Грант, Джулия Робъртс, Ричард Маккейб, Рис Ифънс, Хю Бонвил, Емили Мортимър, Алек Болдуин и др. 22:30 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 10, еп. 6 – 8 00:00 “Стъпка по стъпка” /п/ – сериал 01:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 04:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 04:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал

Nova TV
07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Мечтател” – с уч. на Кърт Ръсел, Дакота Фанинг, Крис Кристоферсън, Елизабет Шу, Луис Гусман и др. 15:00 “Кънки с остър връх: Огън и лед” – с уч. на Брендън Фер, Франсиа Райса, Стивън Еймъл, Марсела Писаро и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35” – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Дрейф” (премиера) – с уч. на Шайлийн Уудли, Сам Клафлин, Джефри Томас, Елизабет Хоторн и др. 22:00 “Крийд: Сърце на шампион” – с уч. на Силвестър Сталоун, Майкъл Б. Джордан, Теса Томпсън, Греъм Мактавиш, Филиша Рашад и др. 00:50 “Светци и странници” – с уч. на Рей Стивънсън, Анна Камп, Майкъл Джибсън, Винсънт Картайзър, Рон Ливингстън и др., първа част 04:30 “Мечтател” – с уч. на Кърт Ръсел, Дакота Фанинг, Крис Кристоферсън, Елизабет Шу, Луис Гусман и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Донкастър Роувърс – Барнзли, мач от английската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Лил – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 14:15 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:30 Футбол: Лийдс Юнайтед – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно 16:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 17:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-и епизод, повторение 17:30 Класика от Висшата лига: Фулъм – Ливърпул (2004-05), повторение 18:00 Футбол: Лион – Монпелие, мач от френската Лига 1, директно 20:00 Обзор на кръга на Карабао къп (2018-19), 8-и епизод, повторение 20:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:45 Студио “Лига 1”, директно 21:00 Футбол: Каен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, директно 22:55 Студио “Лига 1”, директно 23:15 Професионална борба: “Първична сила”, 11-и епизод, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева 08:30 “Другото лице” /п/ 09:00 “Градът с Канал 3” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – политическо токшоу -избрано 11:00 “Спорт в обектива” – избрано 11:45 “Букмейкър – анализи и коментари” 12:00 Топ шоп 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Холивуд” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Икономика и бизнес” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Патарински LIVE” – избрано 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Седмицата с Канал 3” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива” с Любо Огнянов/п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *