ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 МАРТ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 13:35 Захарий Стоянов – документален филм/България, 1975 г./, режисьор Юлий Стоянов 14:05 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс – анимационен филм 14:40 Мъже без мустаци – 6-сериен тв филм /България, 1989 г./, 1 серия, режисьор Мариана Евстатиева Биолчева, в ролите: Нешо Топалов, Стела Рачева, Велко Кънев, Ивайло Герасков, Таня Масалитинова, Константин Коцев и др. 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:05 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 19:10 Корпорация “Приключения” – тв филм /11 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Траките /2 част/ 21:50 “Телевизионен театър: Заповед за убийство 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Младият Върколак 5 – тв филм /15 епизод/ (12) 00:20 Култура.БГ /п/ 01:20 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:20 Корпорация “Приключения” – тв филм /11 епизод/п/ 03:15 Арена Спорт /п/ 04:15 Младият Върколак 5 – тв филм /15 епизод/п/ (12) 04:55 Още от деня

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.13 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.33 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.92 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.7, еп.8 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2, еп.10 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2, еп.45 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.9 01:00 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с.7, еп.8 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.72

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.20 – 23 08:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.11 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.11 10:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.15 11:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.11 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.21 13:00 “Трима крале” – екшън, приклюенски, комедия (САЩ, 1999), режисьор Дейвид О. Ръсел, в ролите Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Айс Кюб, Клиф Къртис, Джейми Кенеди, Майкълти Уилямсън, Джуди Гриър и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.12 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.12 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.22 18:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.12 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.2, еп.17 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.5, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Белязаният” – криминален, драма (САЩ, 1983), режисьор Брайън Де Палма, в ролите Ал Пачино, Мишел Пфайфър, Стивън Мауър, Мери Елизабет Мастрантонио, Робърт Лоджиа, Ф. Мъри Ейбрахам, Марк Марголис и др. [16+] 01:15 “Готъм” – сериал, с.5, еп.6 02:15 “Животинско царство” – сериал, с.2, еп.1 03:15 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.17 04:15 “Монк” – сериал, с.4, еп.12

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5, еп.13, 14 07:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 08:00 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” – сериал 10:00 “Ще те видя насън” – комедия, романтичен (САЩ, 2015), режисьор Брет Хейли, в ролите Блайд Данър, Мартин Стар, Сам Елиът, Риа Пърлман и др. 12:00 “Преспав” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.66 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 19:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11, еп.3, 4 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.10, еп.13 22:00 “Кухня” – сериал, с.4, еп.19, 20 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2, еп.13, 14 00:00 Ще те видя насън /п/ – комедия, романтичен (САЩ, 2015) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал

Nova TV

05:20 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Като две капки вода” – риалити, нов сезон 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 11 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Валенсия – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Баскетбол: Калев – Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Гран Канария – Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: Нижни Новгород – Зенит, мач от ВТБ лига, директно 19:45 Баскетбол: ЦСКА Москва – Химки, мач от ВТБ лига, запис, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:45 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 30-и епизод /п/ 22:15 Футбол: Шефилд Уенздей – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” с Александър Владимиров -/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Холивуд”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Беновска пита” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00- 07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *