ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 НОЕМВРИ

БНТ

05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:25 Магна аура, изгубеният град тв филм 06:55 Спилитим и Рашо тв филм 07:20 Патиланско царство тв филм 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм 11:30 Туризъм.бг 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 “Сладко и горчиво 16:30 Снимка без ретуш – портрет на Драган Танев документален филм /България, 1999г./, режисьор Милена Гетова 17:00 Вечната музика 17:30 Космонавтите: Как Русия печели космическата надпревара 2-сериен документален филм /Великобритания, 2014г./, 1 част, режисьор Майкъл Лакман 18:30 Извън играта 19:00 Стани богат тв игра 20:00 По света и у нас 20:20 Спортни новини 20:30 Господин Селфридж 3 тв филм /8 и 9 епизод/ (12) 22:05 По света и у нас 22:20 Студио “Х”: Ченгета тв филм/3 епизод/(14) 23:15 Пазач на сестра си игрален филм /САЩ, 2007г./, режисьор Кент Фолкън, в ролите: Дениз Боут, Естър Скот, Джилиън Илиана Уотърс, Гари Пукс, Тико Уелс, Ерик Робъртс и др. (14) 01:00 Вестонoсецът игрален филм /п/ 02:45 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /п/ 03:30 Съкровище в двореца тв филм /24 епизод/п/ 04:30 Бразди /п/

bTV

05:30 “НепознатиТЕ” /п/ – документална поредица 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.25, 26 (последен) 07:00 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.5, 6 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица на Георги Тошев 13:00 “К-911” – комедия, екшън, криминален (САЩ, 1999), режисьор Чарлз Канганис, в ролите: Джим Белуши, Джеймс Ханди, Уейд Уилямс, Кристин Тучи и др. 15:00 “The Voice” – музикално шоу, международни издания /най-доброто/ 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:00 “Джони Инглиш” – комедия, екшън, приключенски (Великобритания, 2003), режисьор Питър Хауит, в ролите: Роуън Аткинсън, Бен Милър, Натали Имбрулия, Джон Малкович, Грег Уайз, Таша дю Васконселос и др. 23:50 “Чуждоземецът” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2008), режисьор Хауърд Маккейн, в ролите: Джим Кавийзъл, София Майлс, Рон Пърлман, Джак Хюстън, Джон Хърт, Клиф Сондърс, Джеймс Престън Роджърс и др. [16+] 02:00 “Домашен арест” /п/ – сериал 02:30 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:30 “Мармалад” /п/

bTV Action

05:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.13 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.5 – 8 08:00 “Монк” – сериал, с.6 еп.12 – 14 11:00 “Борба за справедливост” – екшън, криминален (САЩ, 1991), режисьор Джон Флин, в ролите: Стивън Сегал, Уилям Форсайт, Джери Орбак, Джина Гършон, Джон Легуизамо и др. 13:00 “Бърз и яростен” – екшън, криминален (САЩ, Япония, 2009), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Джон Ортиз, Лаз Алонсо, Гал Гадот, Шей Уигъм, Сун Кан и др. 15:00 Премиера: “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.3, 4 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.33 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за домашния майстор, еп.8 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.2 18:45 “Нитро” – екшън, трилър (Канада, 2007), режисьор Ален Дерошес, в ролите: Гийом Льоме-Тивиерж, Люси Лорие, Мартен Мат, Реймон Бушар, Антоан Дерошес и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Транспортер: Ново начало” – екшън, криминален, трилър (Франция, Китай, 2015), режисьор Камий Дьоламар, в ролите: Ед Скрейн, Лоан Шабанол, Рей Стивънсън, Ленн Кудрявицки, Татяна Пайкович, Радивойе Буквич, Микаел Бъкстон и др. 00:00 “Натрапници” – хорър, трилър, фентъзи (САЩ, Великобритания, Испания, 2011), режисьор Хуан Фреснадильо, в ролите: Клайв Оуен, Карис ван Хаутен, Исан Корчеро, Даниел Брюл и др. [16+] 02:00 “Монк” /п/ – сериал, с.6 еп.13, 14 03:45 “4×4” /п/ – предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.2 04:15 “Спасение” – драма (Дания, Великобритания, Южна Африка, Швеция, Белгия, 2014), режисьор Кристиан Левринг, в ролите: Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Джонатан Прайс и др. [14+]

bTV Comedy

05:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.12 еп.4, 5 07:00 “Без пукната пара” – сериал 08:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.4 еп.9, 10 09:00 “Любимци” – сериал, еп.9, 10 10:00 “Деца на килограм” – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003), режисьор Шон Леви, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Аштън Къчър, Том Уелинг и др. 12:00 “Майор Пейн” – комедия, приключенски, семеен (САЩ, 1995), режисьор Ник Касъл, в ролите: Деймън Уейънс, Майкъл Айрънсайд, Скот Битълоу, Албърт Хол и др. 14:00 Премиера: “Полицаят от Рубльовка” – сериал, с.3 еп.3 15:00 “Мис Сладкиш” – сериал 16:00 “Новите съседи” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Ледена епоха 3: Зората на динозаврите ” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2009), Карлос Салдана и Майкъл Търмайер 22:30 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал, с.3 еп.3 23:30 “Столичани в повече” – сериал 01:30 “Мис Сладкиш” – сериал 02:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 03:00 “Любимци” – сериал 04:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал

Nova TV

TV 07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Матилда” – с уч. на Мара Уилсън, Дани Де Вито, Рия Пърлман, Пам Ферис, Ембет Дейвидс, Трейси Уолтър и др. 15:00 “Запази последния танц 2” – с уч. на Жаклин Бисе, Мария Брукс, Тре Армстронг, Изабела Мико, Калъмбъс Шорт и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – забавно предаване 22:00 “Аз, шпионинът” – с уч. на Еди Мърфи, Оуен Уилсън, Фамке Янсен, Майкълм Макдауъл, Гари Коул и др. 00:00 “Превратът” – с уч. на Пиърс Броснан, Лейк Бел, оуен Уилсън, Стерлинг Джеринс и др. 02:00 “Запази последния танц 2” – с уч. на Жаклин Бисе, Мария Брукс, Тре Армстронг, Изабела Мико, Калъмбъс Шорт и др./п/ 04:30 “Матилда” – с уч. на Мара Уилсън, Дани Де Вито, Рия Пърлман, Пам Ферис, Ембет Дейвидс, Трейси Уолтър и др. /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Салават Юлаев, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Хокей на лед: Адмирал – Йокерит, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 16:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 8-и епизод /п/ 16:30 Студио “Лига 1”, директно 17:00 Футбол: Брадфорд Сити – Екзитър Сити, мач от английската Лига 1, директно 18:55 Студио “Лига 1”, директно 19:30 Хокей на лед: Ак Барс – Авангард, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 21:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:00 Професионална борба: “Разбиване”, 46-и епизод 23:00 Баскетбол: Нижни Новгород – Жельона гура, мач от ВТБ лига /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Скелетът на демокрацията” 1 част – док.филм на Канал 3 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” /п/ 09:30 “Другото лице” /п/ 10:00 “Интервю с Наделина Анева” 10:45 Телемаркет 11:00 “Спорт в обектива” – избрано 11:30 “Резултатът” 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Денят на живо – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Скелетът на демокрацията” 1 част – док.филм на Канал 3 17:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Интервю с Наделина Анева” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *