ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 ОКТОМВРИ

БНТ

05:15 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове – тв филм /6 епизод/ 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Дълбоката държава – тв филм /3 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Концерт на Ищван Гиарфаш трио /Унгария/. Международен джаз фестивал “Банско – 2020” 00:30 Светът и ние /п/ 00:45 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:40 Извън играта /п/ 04:10 Музика, музика /п/ 04:40 Когато сърцето зове – тв филм /6 епизод/п/

bTV

05:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.24 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.11 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.109 15:30 “Търговски център” – сериал, с.15, еп.88 – 90 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.70 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.83 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.3 01:00 “Новите съседи” – сериал, еп.43 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.52

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.10 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.2, еп.13, с.3, еп.1 – 3 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.10 09:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.7 10:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.3 11:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.7 12:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2, еп.11 12:30 “Тренировъчен ден” – екшън, трилър, криминален (САЩ, Австралия, 2001), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Дензъл Уошингтън, Итън Хоук, Скот Глен, Том Беринджър, Снууп Дог, Д-р Дре, Мейси Грей и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.11 16:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.8 17:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.11 18:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.8 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.3, еп.4 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Записът” – сериал, еп.4 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък (премиера): “Престъпна война 3” – екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. [14+] 00:00 “Записът” – сериал, еп.4 01:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.8 02:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.4 03:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.11 04:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.8

bTV Comedy

05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.2, еп.18, 19 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал 09:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Завръщането на героя” – исторически, комедия (Франция, Белгия, 2018), режисьор Лоран Тирар, в ролите: Жан Дюжарден, Мелани Лоран, Ноеми Мерлан, Кристоф Монтьонез, Евлин Бюил, Кристиан Бюжо и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.3, еп.15, 16 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.102 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.55 20:30 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.89, 90 22:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал, с.2, еп.1 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4, еп.13, 14 00:00 “Завръщането на героя” /п/ – исторически, комедия (Франция, Белгия, 2018) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019)

Nova TV

05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “All inclusive” (премиера) – сериен филм, сезон 2 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 8 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Автодор – Калев ВТБ лига – повторение 12:00 Футбол: Брадфорд Сити – Харогейт Таун Лига 2 – повторение 14:00 Баскетбол: Валенсия – Уникаха Испанска баскетболна лига – повторение 16:00 Хокей на лед: Йокерит – ЦСКА Москва Континентална хокейна лига – повторение 17:55 Новини 18:00 Футбол: Дюрен – Байерн Мюнхен Купа на Германия – повторение 20:00 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 20:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 21:00 Новини 21:15 Студио “Чемпиъншип” – директно 21:45 Футбол: Дарби Каунти – Уотфорд Чемпиъншип – директно 23:40 Студио “Чемпиъншип” – директно 00:00 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 00:30 Новини – повторение 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Програмна пауза

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ – централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *