Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:50 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 13:30 Съвременници: Добро утро, Европа! документална поредица 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци анимационен филм 14:45 Капри тв филм /62 епизод/ 15:42 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:05 Стани богат тв игра/п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Търсачи на реликви 3 тв филм /21 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Какво ще се случи 2 документална поредица 21:30 Европейско първенство по волейбол/мъже/: Франция – България пряко предаване от Монпелие /Франция/ 23:30 По света и у нас 00:00 Законът на Дойл 2 тв филм /13, последен епизод/(12) 00:45 Култура.БГ /п/ 01:45 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:45 Търсачи на реликви 3 тв филм /21 епизод/п/ 03:25 Капри тв филм /62 епизод/п/ 04:15 Законът на Дойл 2 тв филм /13, последен епизод/п/(12 Прочети още на: https://www.dnes.bg/tv.php?tv=11199&date=2019-09-16

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.2 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.13 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6 еп.43 16:00 “Едно голямо семейство” – сериал, еп.1 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13 еп.92 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.86 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.9 00:30 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.1 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.9 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал Прочети още на: https://www.dnes.bg/tv.php?tv=13&date=2019-09-16

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.26 06:30 Анимационен блок: “Приключенията на Джеки Чан” – сериал, с.4 еп.1 – 3 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.9 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.1 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.7 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.19 12:00 “Стоте” – сериал, с.3 еп.10 13:00 “На ръба на утрешния ден” – фантастика, екшън (САЩ, Канада, 2014), режисьор Дъг Лайман, в ролите: Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Масайоши Ханеда и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.10 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.2 17:00 “Стоте” – сериал, с.3 еп.11 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.20 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3 еп.8 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.4 еп.14 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Трудна мишена” – екшън (САЩ, 1993), режисьор Джон Ву, в ролите: Жан-Клод Ван Дам, Янси Бътлър, Ланс Хенриксен, Арнолд Вослу и др. 00:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.14 01:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.8 02:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.10 03:00 “Стоте” – сериал, с.3 еп.11 04:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.20 Прочети още на: https://www.dnes.bg/tv.php?tv=4403&date=2019-09-16

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.12, 13 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.1, 2 10:00 “Гамбит” – комедия, криминален (САЩ, 2012), режисьор Майкъл Хофман, в ролите: Колин Фърт, Камерън Диас, Алън Рикман, Том Кортни, Стенли Тучи, Кенджи Уатанабе и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” /п./ – сериал 13:00 “Гранд” /п./ – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.47 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.60 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.11, 12 18:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.7 еп.10, 11 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.7 еп.11 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.11 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.11 еп.22 22:30 “Двама мъже и половина” – сериал, с.1 еп.1 23:00 Премиера: “Гранд” – сериал, еп.4, 5 00:00 “Бетовен 3” – комедия (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Мики Евънс, в ролите: Джъдж Райнхолд, Джулия Суийни, Джо Пиклър, Микела Гало, Майк Сиколини, Джейми Марш и др. 02:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 03:00 “Стъпка по стъпка” /п./ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” (нов сезон) – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 00:30 “Пътят на честта” – сериен филм /п/ 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм 04:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Барселона – Баскония, полуфинален мач за Суперкупата на Испания (2018) /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Тенерифе – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Хъл Сити – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Баскетбол: Мурсия – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 20:00 Футбол: Фулъм – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Дарби Каунти – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата Прочети още на: https://www.dnes.bg/tv.php?tv=5820&date=2019-09-16

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” – /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Холивуд”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Беновска пита” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения Прочети още на: https://www.dnes.bg/tv.php?tv=11103&date=2019-09-16

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *