ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:15 Как се прави – документален филм /13 епизод/п/ 05:40 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки /п/ 08:00 По света и у нас – информационна емисия 08:30 Пътеки летни идеи за хармоничен живот 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката /п/ 11:00 Отблизо с Мира Добрева /п/ 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди /най-доброто/ – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика /п/ 14:00 Реки без мостове – документален филм /България, 2013г./, режисьори Кристина Грозева и Петър Вълчанов 15:15 Искам някого, с когото да ям сирене – игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Джеф Гарлин, в ролите Джеф Гарлин, Бони Хънт, Сара Силвърман и др. 16:35 Семеен бизнес – тв филм 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Дейвид Бекъм: В непознатото – 2-сериен документален филм /Великобритания, 2014г./, 1 част 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Любовникът на Лейди Чатърли – игрален филм /Великобритания, 2015г./, режисьор Джед Мъркюрио, в ролите Холидей Грейнджър, Ричард Мадън, Джеймс Нортън и др.(12) 22:20 Фестивалът в Гластънбъри 23:20 По света и у нас – информационна емисия 23:35 Диви истории – игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Дамиан Шифрон, в ролите Рикардо Дарин, Оскар Мартинес, Леонардо Сбараглиа и др.(12) 01:40 Дейвид Бекъм: В непознатото – документален филм /1 част/п/ 02:30 Среща на Дейвид Атънбъро с президента Обама – документален филм /п/ 03:30 Отблизо с Мира Добрева /п/ 04:30 Най-известното училище в света – документален филм /п/

bTV
05:30 “Аламинут” /п./ 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 07:00 “Д-р Зоуи Харт” – сериал, с.4, еп. 7 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.21 13:00 “Хотел за кучета” – комедия (САЩ, Германия, 2009), режисьор Тор Фройдентал, актьори Ема Робъртс, Джейк Т. Остин, Дон Чийдъл, Джон Симънс, Лиса Кудроу, Кайла Прат, Кевин Дилън, Трой Джентил, Робин Лий и др. 15:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.2, еп.1 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Транспортер: Ново начало” – екшън, криминален, трилър (Франция, Китай, Белгия, 2015), режисьор Камил Деламаре, актьори Ед Скрейн, Габриела Райт, Рей Стивънсън, Радивое Буквич, Анатол Таубман, Лен Кудрявицки и др. 22:00 “Корумпиран град” – драма,криминален (САЩ, 2013), режисьор Алън Хюз, актьори Натали Мартинез, Марк Уолбърг, Ръсел Кроу, Катрин Зита-Джоунс, Бари Пепър, Алона Тал и др. 00:30 “Пътят към Сантяго” – драма, приключенски (Испания, 2010), режисьор Емилио Естевес, актьори Емилио Естевес, Мартин Шийн, Дебора Кара Ънгър, Джеймс Несбит и др. 02:50 “Хотел за кучета” – комедия (САЩ, Германия, 2009), режисьор Тор Фройдентал, актьори Ема Робъртс, Джейк Т. Остин, Дон Чийдъл, Джон Симънс, Лиса Кудроу, Кайла Прат, Кевин Дилън, Трой Джентил, Робин Лий и др. 04:30 “Д-р Зоуи Харт” /п./ – сериал

bTV Action
05:15 “Извън играта” – сериал, с.7 еп.9 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Стоте” – сериал, с.2, еп. 8,9,10 11:00 “Дупката” – приключенски, трилър, фентъзи (САЩ, 2009), режисьор Джо Данте, актьори Крис Масоля, Хейли Бенет, Натан Гамбъл, Тери Поло, Брус Дърн, Куин Лорд, Джон ДеСантис, Дъглас Чапман, Марк Поусън, Питър Шинкода, Джонатан Брус и др. 13:00 “Бодлива тел” – екшън (САЩ, (1996), режисьор Дейвид Хогън, актьори Памела Андерсън, Темуера Морисън, Виктория Рауъл, Джак Ноузуърти, Адриана Александър и др. 15:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 6,7 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 18:45 “Код: Олимп” – екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор Антоан Фукуа, актьори Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Код Лондон” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, България, 2016), режисьор Бабак Наджафи, актьори Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Морган Фрийман, Шарлът Райли, Мартин Петрушев, Юлиан Костов, Патрик Кенеди, Анджела Басет и др. 00:00 “Бодлива тел” – екшън (САЩ, (1996), режисьор Дейвид Хогън, актьори Памела Андерсън, Темуера Морисън, Виктория Рауъл, Джак Ноузуърти, Адриана Александър и др. 02:00 “Стоте” – сериал, с.2, еп.8,9, 10 04:45 “Разходка сред природата” – документален филм

bTV Comedy
05:00 “Стажанти” /п./- сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.5 07:00 “Партньори” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.4 09:00 Премиера: “Модерно семейство”- сериал, с.7 10:00 “Изпозагубеният свят” – приключенски, фантастика, комедия (САЩ, 2009), режисьор Брад Силберлинг, актьори Ана Фрил, Уил Фарел, Дани Макбрайд и др. 12:00 “Новите съседи ” /п./- комедиен сериал 15:00 “Приятели” – комедиен сериал, с.6 17:30 “Супермаркет” – комедиен сериал 19:00 “Двама бащи, двама синове”- сериал 20:30 “Свалячът Хал” – комедия, драма, фентъзи (САЩ, Германия, 2001), режисьори Боби Фарели, Питър Фарели, актьори Гуинет Полтроу, Джак Блек, Джейсън Александър, Брус Макгил, Антъни Робинс, Джо Витерели и др. 22:30 “Модерно семейство” – сериал 23:30 “Приятели” /п./ – комедиен сериал 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “По средата” /п./ – сериал 04:00 “Модерно семейство” /п./- сериал

Nova TV
06:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/ 07:00 “Тайнствени афери” – сериен филм, сезон 5 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Децата на въздушния Бъд” – с уч. на Джейн Кар, Партик Краншоу, Тайлър Фодън, Карън Холнес и др. 14:40 “Синьо увлечение 2”- с уч. на Саша Джаксън, Елизабет Матис, Бен Миликен, Шарни Винсън, Гидеон Емери, Роджър Халстън, Крис Фишър и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Гореща гонка” (премиера) – с уч. на Рийз Уидърспуун, София Вергара, Майк Бърбиглия, Майкъл Моусли, Джон Каръл Линч, Робърт Казински, Матю дел Негро и др. 21:50 “Завръщане в бъдещето” – с уч. на Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Криспин Глоувър, Леа Томпсън, Били Зейн и др. 00:10 “Добре дошъл у дома” – с уч. на Люк Пери, Ерика Сера, Дарси Лори, Майкъл Тайджен, Грейм Дъфи и др. 02:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/ 03:00 “Ничия земя” – предаване /п/ 04:30 “Синьо увлечение 2” – с уч. на Саша Джаксън, Елизабет Матис, Бен Миликен, Шарни Винсън, Гидеон Емери, Роджър Халстън, Крис Фишър и др. /п/

Nova Sport
04:45 Край на програмата 10:00 Футбол: Тулуза – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 5-и епизод, повторение 12:35 Футбол: Дарби Каунти – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 14:30 Класика от Висшата лига – Блекбърн Роувърс – Уест Хям Юнайтед (2001-02), повторение 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:15 Дартс: Шампионска лига 2017, първи ден, първа сесия, директно 18:00 Футбол: Монако – Страсбург, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:00 Дартс: Шампионска лига 2017, първи ден, втора сесия, запис 20:30 Класика от Висшата лига – Манчестър Юнайтед – Евертън (1999-00), повторение 21:00 Футбол: Дижон – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, директно 23:00 Футбол: Барнзли – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, запис 01:00 Дартс: Шампионска лига 2017, първи ден, трета сесия, запис 04:30 Еротичен телепазар

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 07:00 Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 08:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 09:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 Най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие – 1 част 13:00 Най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 14:00 Най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 1 част 15:00 Най-доброто от “Един прекрасен ден” – 1 част 16:30 Най-доброто от еМисия България – 1 част 17:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 19:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 21:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 Най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 01:00 Най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие, (п) 03:00 Най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 Най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:00 “Спорт в обектива”/п/ 07:00 Време, календар, хороскоп 07:10 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 “Всеки следобед с Криси”/п/ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Коктейл” с Деси Жаблянова 12:30 “Кръвна група:шампион” – портрети на легендарни спортисти 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 “Без монтаж” 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп шоп 15:30 “Патарински Live/п/ 16:00 “Четвърта инстанция”- токшоу/п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Холивуд с Ивелина Кунчева 20:00 Интервю с Наделина Анева 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 “Патарински Live/п/ 22:30 “На гости на Ники Сотиров/п/ 23:30 “Спорт в обектива/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *