ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Внимание, роботика – анимационен филм /п/ 06:30 Приключенията на Чоко и жабока Боко – анимационен филм /България, 1978 г./ 06:40 Спилитим и Рашо детски – тв филм /България, 1980 г/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо с Мира 12:00 По света и у нас 12:30 Домът на вярата Манастир “Св.Теодор Тирон” в Правец 13:00 Библиотеката 14:00 Пощальонът – документален филм /копродукция, 2016 г./, режисьор Тонислав Христов 15:30 Аби през лятото – игрален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Джимбо Лий, в ролите Джейми Пресли, Робин Тик, Тай Рънян и др. 16:50 Частните музеи в Чехия: Музей на самолетите документален филм 17:00 Джинс 17:30 Арена Спорт 18:30 Спорт тото 19:00 Путин, Русия и Западът – документален филм /2 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Лачените обувки на незнайния воин – игрален филм /България, 1979 г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите Борислав Цанков, Иван Стоичков, Славка Анкова, Емилия Маринска и др. 22:25 По света и у нас 22:40 Три цвята: Синьо – игрален филм /копродукция, 1993 г./, режисьор Кшиштоф Кешловски, в ролите Жулиет Бинош, Флоранс Пернел, Беноа Режан и др. (12) 00:15 Истината за любовта – игрален филм/п/ (12) 01:50 Путин, Русия и Западът – документален филм /2 епизод/п/ 02:50 Студио Х: Свободно падане – игрален филм/п/ (14) 04:25 Аби през лятото – игрален филм /п/

bTV

05:10 “Cool…T” /п/ 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация , с.3, еп.1 06:30 “Индия – Национален парк Канха” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, еп.6 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Любимци” – сериал, еп.2 13:00 “Една-единствена целувка” /част II/ – романтичен, драма – (тв филм, Великобритания, Германия, 2015), режисьор Сара Хардинг, в ролите Рупърт Грейвс, Катя Вайценбьок, Илайза Бенет, Джон Хана, Зоуи Тапър, Айлийн Аткинс и др. 15:00 “Истински истории” /п/ – документално риалити 16:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект с водещ Мария Силвестър 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Красавицата и звяра” /част II/ – романтичен (тв филм, Италия, Испания, 2014), режисьор Фабрицио Коста, в ролите Бланка Суарес, Алесандро Прециози, Лиа Боско, Джузи Бушеми и др. 22:00 “Папараци” – телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова 23:00 “Мир, любов и още нещо” – романтичен, комедия (САЩ, 2012), режисьор Дейвид Уейн, в ролите Дженифър Анистън, Пол Ръд, Малин Акерман, Майкела Уоткинс, Джъстин Дероу, Алън Алда, Лорън Амброус, Рей Лиота, Катрин Хан и др. [14+] 01:00 “Американски мед” – драма (Великобритания, САЩ, 2016), режисьор Андреа Арнолд, в ролите Саша Лейн, Шая ЛаБаф, Райли Киоу, Маккол Ломбарди, Ариел Холмс, Чад Кокс и др. [14+] 03:30 “120 минути” /п/

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.14 – 17 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.4 – 6 11:00 “Следите на войната” – екшън, трилър (САЩ, 2009), режисьор Джон Картър, в ролите Куба Гудинг мл., Кларънс Уилямс III, Джон Тери, Джаклин ДеСантис, Ланс Редик, Джей Кей Симънс и др. 12:45 “Смъртоносно оръжие” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1987), режисьор Ричард Донър, в ролите Мел Гибсън, Дани Главър, Гари Бюси, Мичъл Райън, Том Аткинс, Дарлийн Лав и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.5, 6 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.7 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн (2019), еп.9 18:00 “Супер коли” – автомобилна поредица, с.6, еп.26 18:30 “Терминатор: Генисис” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Алън Тейлър, в ролите Арнолд Шварценегер, Емилия Кларк, Джейсън Кларк, Джай Кортни, Джей Кей Симънс, Мат Смит и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Смъртоносна надпревара: Адска жега” – фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Германия, 2013), режисьор Рул Рейнe, в ролите Дани Трехо, Люк Гос, Винг Реймс, Дугрей Скот, Фред Коулър, Робин Шу и др. [14+] 00:00 “Смъртоносно оръжие” /п/ – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1987) 02:15 “Твърде лично” /п/ – сериал, с.2, еп.5, 6 04:00 “Смъртоносна надпревара: Адска жега” /п/ – фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Германия, 2013)

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.2, еп.5, 6 07:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7, еп.3, 4 08:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.3, 4 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.5, еп.15, 16 10:00 “Джони Инглиш” – комедия, екшън, приключенски (Великобритания, 2003), режисьор Питър Хауит, в ролите Роуън Аткинсън, Бен Милър, Натали Имбрулия, Джон Малкович, Грег Уайз, Таша дю Васконселос и др. 12:00 “Деца на килограм” – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003), режисьор Шон Леви, в ролите Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Аштън Къчър, Том Уелинг и др. 14:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2, еп.21, 22 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 19:30 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 20:30 “Нощ в музея: Тайната на гробницата” – фентъзи, комедия, приключенски (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Шон Леви, в ролите Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стив Куган, Рики Джървейс, Дан Стивънс, Ребъл Уилсън, Рами Малек, Бен Кингсли, Дик Ван Дайк и др. 22:30 “Бруклин 99” /п/ – сериал, с.2, еп.21, 22 23:30 “Преспав” /п/ – сериал 00:00 “По средата” /п/ – сериал 01:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Бруклин” /п/ – сериал 04:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал

Nova TV

06:30 “Иконостас” 07:00 “Добрата вещица” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Пътят към теб”- с уч. на Амбър Чайлдърс, Кийгън Алън, Джим О’Хайър, Роми Роузмънт и др. 14:15 “Тайнствен непознат” (премиера) – с уч. на Даника Маккелър, Камерън Матисън, Деймън Рунян и др. 16:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 16:55 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Белият дом: Под заплаха” – с уч. на Чанинг Тейтъм, Джейми Фокс, Маги Гиленхал, Ричард Кларкин, Джейсън Кларк, Ричард Дженкинс и др. 22:45 “С пълна газ” – с уч. на Даниел Брюл, Крис Хемсуърт, Оливия Уайлд, Александра Мария Лара, Пиерфранческо Фавино и др. 01:15 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:45 “Тайнствен непознат” – с уч. на Даника Маккелър, Камерън Матисън, Деймън Рунян и др. /п/ 03:30 “Пътят към теб”- с уч. на Амбър Чайлдърс, Кийгън Алън, Джим О’Хайър, Роми Роузмънт и др. /п/

Nova Sport

10:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 4-и епизод /п/ 11:00 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 3-ти епизод /п/ 17:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 05:55 Край на програмата 09:30 Футбол: Уест Бромич Албиън – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/ 11:30 Студио “Футбол”, директно 12:00 Футбол: Берое – Етър, мач от efbet Лига, директно 13:55 Студио “Футбол”, директно 14:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 7-и епизод /п/ 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 4-и епизод /п/ 16:15 Баскетбол: Мач на звездите от ВТБ лига, директно 19:15 Студио “Баскетбол” 19:30 Баскетбол: Финал за Купата на краля, директно 21:25 Студио “Баскетбол”, директно 21:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 26-и епизод 22:30 Баскетбол: Астана – Химки, мач от ВТБ лига /п/ 00:15 Баскетбол: Финал за Купата на краля /п/ 02:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 26-и епизод /п/ 02:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:45 Еротичен телепазар 04:45 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Парламентът на фокус” – /п/ 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 08:00 “Пулс” – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” – избрано 09:00 “Холивуд” – /п/ 09:30 “Резултатът” 10:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Икономика и бизнес” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на фокус” – /п/ 13:30 “Парчета от реалността” 13:45 Телестар 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” -/п/ 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Денят на живо” – избрано 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ, централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парчета от реалността” 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” – /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *