ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 ФЕВРУАРИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл – тв филм /3 сезон, 5 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Планинарче, детски тв филм /Хърватия, 2015 г./ 15:15 Благуните – детски тв филм /8 епизод/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Оптимисти – тв филм /10 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата: Да служиш на ближния, гр. Провадия /п/ 04:25 Законът на Дойл – тв филм /3 сезон, 5 епизод/п/ (12)

bTV
05:40 “Домашен арест” – сериал, еп.24 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп.21 06:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.22 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.38 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.7, еп.3 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.26 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.32 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, с.2, еп.15 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Любимката на краля” – сериал, еп.4 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.74 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал, еп.8

bTV Action
05:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.16 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2, еп.19 – 22 08:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.16 09:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.17 10:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.18 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.12 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.7 13:00 “Трусове 6: Студен ден в ада” – фантастика, екшън (САЩ, ЮАР, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите Джей Ансти, Алистър Блек, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.1 16:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.18 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.8 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.13 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4, еп.19 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” – сериал, еп.12 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Зеленият фенер” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Мартин Кембъл, в ролите Райън Рейнолдс, Блейк Лайвли, Питър Сарсгаард, Марк Стронг, Тим Робинс, Тайка Уайтити, Анджела Басет, Темуера Морисън и др. 00:15 “Спенсър” – сериал, еп.12 01:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.13 02:15 “Готъм” – сериал, с.4 еп.19 03:15 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.8 04:15 “Чък” – сериал, с.4, еп.18

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7, еп.5, 6 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Празнувай, Вася” – комедия (Русия, 2017), режисьор Роман Каримов, в ролите Ефим Петрунин, Любов Аксьонова, Роман Курцин, Софя Райзман, Борис Дергачов, Сергей Аброскин, Светлана Степанковская и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня: Война за хотел” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, еп.1, 2 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.17 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.1 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.4, еп.19 22:00 Премиера: “Кухня: Война за хотел” – сериал, с.2, еп.10, 11 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.12, еп.13, 14 00:00 “Празнувай, Вася” /п/ – комедия (Русия, 2017) 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 7 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол Купа на краля, финал – /п/ 12:00 Футбол: Бирмингам Сити – Лутън Таун, Чемпиъншип – /п/ 14:00 Футбол: Блекбърн Роувърс – Престън Норт Енд, Чемпиъншип – /п/ 16:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Зенит, ВТБ лига – /п/ 18:00 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 18:30 Хокей на лед: СКА – Спартак, Континентална хокейна лига – директно 21:00 Футбол: Панатинайкос – Олимпиакос, Супер лига на Гърция – /п/ 23:00 Хокей на лед: СКА – Спартак, Континентална хокейна лига – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Здравей, България 09:30 Истории от света 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парчета от реалността 11:30 Другото лице 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Евромакс/п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *