ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 ЮЛИ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 Лято с БНТ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Артефакти от Кавказ, Азербайджан документален филм /6 епизод/ 13:30 Бащи и деца тв филм /4, последен епизод/ 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Малки истории /п/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последно полувреме документален филм /България, 2021г./, режисьори: Степан Поляков, Цветелина Василева 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Хрътката 8-сериен тв филм /Украйна, 2017г./, 3 сезон, 1 епизод, режисьор Артьом Литвиненко, в ролите: Кирил Кяро, Иван Оганесян, Мария Аниканова, Нина Гогаева и др. (14) 23:00 По света и у нас 23:30 БНТ на 60 /п/ 00:30 Лято с БНТ /п/ 03:25 България в 60 минути с Мариана Векилска /п/ 04:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.2, еп.15 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.9 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците” – комедийно шоу (2014 г.) 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.76 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с.2, еп.27 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5, еп.2, 3 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Опасно изкушение” – сериал, еп.2 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп.35 22:00 “Комиците” – комедийно шоу (2013 г.) 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.16 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.5 01:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.2, еп.14 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.23, 24

bTV Action
05:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.2 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.3, еп.1 – 4 08:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.2 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с5, еп.4 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.17 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4, еп.13 12:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.7 13:00 “Кралят на скорпионите 4: Походът на силата” – екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Майк Елиът, в ролите: Рутгер Хауер, Виктор Уебстър, Есме Бианко, Елън Холман, Уил Кемп, Бари Бостуик, М. Емет Уолш, Ройс Грейси и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.3 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с5, еп.5 17:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.8 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4, еп.14 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6, еп.18 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.21, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Кралят на скорпионите: Книгата на душите” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Зак Макгауън, Нейтън Джоунс, Мейлин Нг, Питър Менса и др. 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.21, еп.6 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4, еп.14 02:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.18 03:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.8 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с5, еп.5

bTV Comedy
05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.37 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Преспав” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 10:00 “Робо-куче” – фантастика, семеен (САЩ, 2015), режисьор Джейсън Мърфи, в ролите: Майкъл Кемпиън, Патрик Мълдуун, Оливия д`Або, Уолас Шон и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9, еп.23, 24 19:00 “Преспав” – сериал, еп.9 19:30 Премиера: “Новите съседи” – сериал, с.12, еп.9 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12, еп.11 22:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.41, 42 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10, еп.12, 13 00:00 “Да разлаем съседите още веднъж” – комедия (САЩ, 2016), режисьор Никълъс Столър, в ролите: Сет Роугън, Роуз Бърн, Зак Ефрон, Клоуи Грейс Морец, Айк Баринхолц, Акуафина, Селена Гомес, Елис Варгас, Лиса Кудроу, Кристофър Минц-Плас и др. [14+] 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал
Nova TV
05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 5 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Пътят на честта” – сериал, сезон 1 21:00 “Магнум” – сериал, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 2 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 3 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 5 01:30 “Втори дубъл” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 04:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Бирмингам Сити – Лутън Таун Чемпиъншип – /п/ 12:00 Баскетбол: Химки – Калев ВТБ лига – /п/ 14:00 Футбол: Лутън Таун – Кардиф Сити Чемпиъншип – /п/ 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Гран Канария Испанска баскетболна лига, плейофи, четвъртфинален мач №1 – /п/ 18:00 Баскетбол: Гран Канария – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига, плейофи, четвъртфинален мач №2 – /п/ 20:00 Футбол: Борнемут – Родъръм Юнайтед Чемпиъншип – /п/ 22:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Ак Барс Континентална хокейна лига – /п/ 00:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Без резервация 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 В добра форма 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Истории от света 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *