ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 ЮНИ

bTV

05:10 “Cool…T” /п/ 05:50 “Приключенията на призрачния отряд” – сериал, анимация, еп.1 – 5 07:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.19, 20 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.2 еп.15 13:00 “Полицейска академия 6: Град под обсада” – комедия (САЩ, 1989), режисьор Питър Бонърс, в ролите: Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Лесли Истърбрук, Марион Рамзи, Мат Маккой и др. 14:50 “Аламинут: Добре дошли в България” – скеч шоу 15:10 Семеен следобед: “Ченге и половина: Новобранец” – комедия, екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Китайски зодиак” – екшън (Хонконг, Китай, 2012), режисьор Джеки Чан, в ролите: Джеки Чан, Стивън Даз, Оливър Плат, Кени Джи, Кейтлин Дешел и др. 22:00 “Папараци” – телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова 23:00 “Откуп” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996), режисьор Рон Хауърд, в ролите: Мел Гибсън, Гари Синийс, Рене Русо, Лив Шрайбър, Делрой Линдо, Броули Нолти, Лили Тейлър и др. 01:25 “Рога” – фентъзи, криминален (САЩ, 2013), режисьор Александр Ажа, в ролите: Даниел Радклиф, Джуно Темпъл, Макс Мингела, Джо Андерсън, Кели Гарнър, Джеймс Римар, Хедър Греъм, Дейвид Морс и др. [16+] 03:40 “120 минути” /п/

 Nova TV

06:30 “Иконостас” 07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мъж за всеки месец” (премиера) – с уч. на Карлсън Йънг, Арън Якубенко, Джъстен Алперт, Джолийн Блалок и др. 14:10 “Принцът от моето лято” (премиера) – с уч. на Тейлър Кол, Джак Търнър, Лорън Холи, Марина Сиртис и др. 16:00 “Мистериите на Аурора Тийгардън: Истината” (премиера) – с уч. на Кандис Камерън Бър, Марилу Хенър, Лекса Дойг, Брус Доусън и др. 18:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Бен-Хур” (премиера) – с уч. на Джак Хюстън, Тоби Кебел, Родриго Санторо, Морган Фрийман, София Блек-Д’Елиа и др. 22:30 “Отвлечен” – с уч. на Тейлър Лаутнър, Мария Бело, Сигорни Уивър, Алфред Молина, Дензъл Уитакър, Лили Колинс и др. 00:40 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:10 “Принцът от моето лято ” – с уч. на Тейлър Кол, Джак Търнър, Лорън Холи, Марина Сиртис и др. /п/ 03:50 “Мъж за всеки месец” – с уч. на Карлсън Йънг, Арън Якубенко, Джъстен Алперт, Джолийн Блалок и др. /п/

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.5 еп.18, 19 07:00 “Приятели” – сериал 09:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал, еп.16 – 18 10:00 “Дяволът носи Прада” – драма, комедия, романтичен (САЩ, Франция, 2006), режисьор Дейвид Франкел, в ролите: Ан Хатауей, Мерил Стрийп, Емили Блънт, Стенли Тучи, Саймън Бейкър, Ейдриън Грение и др. 12:00 “LEGO: Филмът” – анимация, комедия, приключенски (Австралия, САЩ, Дания, 2014), режисьори Фил Лорд и Кристофър Милър 14:00 “Игрите на звездите” – гейм шоу с водещ Катерина Евро 15:00 “Кухня” – сериал 17:00 “Барът на Пепе” – сериал 20:30 “Ледена епоха 2: Разтопяването” – анимация, комедия (САЩ, 2006), режисьор Карлос Салдана 22:30 “Лигата на джентълмените” – сериал, с.2 еп.5, 6 23:30 “Двама мъже и половина” – сериал 01:00 “Кухня” – сериал 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “Лигата на джентълмените” – сериал 04:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” /п/ – сериал, с.2 еп.17, 18 07:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.19, 20 08:00 “Стрелата” – сериал, еп.10 – 12 11:00 “Срещу стихиите” – екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Даниел Гилбой, в ролите: Майкъл Паре, Лиан Кол Янг, Патрик Макекърн, Камерън Гордън и др. 12:45 “А отборът” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2010), режисьор Джо Карнахен, в ролите: Лиъм Нийсън, Брадли Купър, Шарлто Копли, Джесика Бийл, Патрик Уилсън, Хенри Чърни, Юл Вазкес, Брайън Блум и др. 15:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.13, 14 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.1 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.11 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.2 18:30 “Мисията невъзможна: Престъпна нация” – екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Кристофър Маккуори, в ролите: Том Круз, Ребека Фъргюсън, Джереми Ренър, Саймън Пег, Винг Реймс, Шон Харис, Алек Болдуин, Хърмони Корфилд и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Човек отвътре” – криминален, трилър (САЩ, 2006), режисьор Спайк Лий, в ролите: Дензъл Уошингтън, Клайв Оуен, Джоди Фостър, Кристофър Плъмър, Уилем Дефо, Чиуетел Еджиофор, Карлос Гомес, Ким Дайректър и др. 00:30 “Стая на загадките” – хорър, трилър (САЩ, 2017), режисьор Пол Уърник, в ролите: Евън Уилямс, Анабел Стивънсън, Елизабет Хауър, Дан Джей Джонсън и др. [16+] 02:15 “Стрелата” – сериал, еп.11 03:15 “Стрелата” – сериал, еп.12 04:15 “Шон от мъртвите” – хорър, комедия (Великобритания, Франция, 2004), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Кейт Ашфийлд, Луси Дейвис и др. [16+]

Nova Sport

10:00 Футбол: Шалке 04 – Вердер, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Нант – Ница, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Тулуза – Сент Етиен, мач от френската Лига 1 /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Дижон – Лион, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Рен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Хамбургер – РБ Лайпциг, полуфинален мач за Купата на Германия /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3

06:15

“Интервю” с Наделина Анева /п/ 07:00 “Парламентът на фокус” – /п/ 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Пулс” /п/ 08:30 “Вечните песни” 09:00 “Икономика и бизнес” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 “Букмейкър – коментари и анализи” 12:00 Топ шоп 12:15 “Парламентът на фокус” -/п/ 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Без монтаж” 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” -/п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Интервю” с Наделина Анева 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

БНТ

05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Инуяша анимационен филм /п/ 06:30 Сребристият жребец анимационен филм/п/ 07:15 Магна Аура, изгубеният град тв филм /12 серия/ 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова 08:30 По света и у нас информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира развлекателно предаване 12:00 По света и у нас информационна емисия 12:30 # Европа информационно предаване 13:00 Децата на Балканите с духовност в Европа детски етно фестивал /2 част/ 14:00 Библиотеката предаване за литература и култура с водещ Николай Колев 15:00 История на отживялото живуркане игрален филм /2, последна част/ 16:30 Частните музеи в Чехия: Музей на велосипедите документален филм 16:40 Семейство Даръл 3 тв филм /7 епизод/ 17:30 Гласове в гримьорната на Чочо документален филм /България, 2016г./, режисьор Стоян Радев 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Островът на сините птици детски тв филм /6 епизод/ 19:55 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 България от край до край 8 21:15 Великият Бък Хауърд игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Шон Макгинли, в ролите: Джон Малкович, Колин Ханкс, Емили Блънт, Стив Зан, Том Ханкс и др. 22:50 По света и у нас информационна емисия 23:05 Изкуплението Шоушенк игрален филм /САЩ, 1994г./, режисьор Франк Дарабонт, в ролите: Тим Робинс, Морган Фрийман, Боб Гънтън, Джеймс Уайтмор и др.(12) 01:25 Господин Селфридж 2 тв филм /3 и 4 епизод/п/ (12) 03:15 11 септември – героите от 88-ия етаж документален филм /п/(14) 04:45 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *