ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 16 ЯНУАРИ

БНТ

05:25 Още от деня 06:00 Момичето и Змеят 07:25 Моето куче-спасител 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 БНТ на 60 09:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 Без преотстъпване 15:30 Книга на книгите 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 Танцът на пингвините 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Европейци – истории за успеха 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с БНТ 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:10 Студио Х: Бесеница 00:50 Без преотстъпване 02:10 БНТ на 60 03:15 Пътеки 04:00 Панорама с Бойко Василев

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, еп.3 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.19 06:30 Премиера: “Александър Велики” – документален филм (Германия, 2014), част I “Пътят към властта” 07:30 “Приятели” – сериал, с.5, еп.4 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица 13:00 “Приключенията на Роборекс” – фентъзи, семеен (САЩ, 2014), режисьор Стивън Шимек, в ролите Бен Браудър, Калвин Стингър, Итън Филис, Маги Скот и др. 15:00 “Магия на лед” – шоу програма 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Последният ловец на вещици” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Брек Айснър, в ролите Вин Дизел, Роуз Лесли, Илайджа Ууд, Майкъл Кейн, Армани Джаксън и др. 22:10 “Х-Мен: Последният сблъсък” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2006), режисьор Брет Ратнър, в ролите Патрик Стюарт, Хю Джакман, Хали Бери, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Ана Пакуин, Ребека Роумийн, Вини Джоунс, Бен Фостър и др. 00:10 “Събудих се в Мексико” – приключенски, комедия (САЩ, 2014), режисьор Скот Армстронг, в ролите Адам Пали, Ти Джей Милър, Томас Мидълдич, Шанън Уудуърд, Алисън Брий, Роза Салазар и др. 02:00 “Бригада Нов дом” /п/ 03:00 “Мармалад” /п/

bTV Action

05:15 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.8 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.9 – 12 08:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.9 – 11 11:00 “Добре дошли в джунглата” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2003), режисьор Питър Бърг, в ролите Дуейн Джонсън, Кристофър Уокън, Росарио Доусън, Шон Уилям Скот, Юън Бремнър и др. 12:45 “Транспортер 2” – екшън, трилър (Франция, САЩ, 2005), режисьор Луи Летерие, в ролите Джейсън Стейтъм, Амбър Валета, Алесандро Гасман, Кейт Наута, Джейсън Флеминг и др. 14:30 “Шпиони: За общото благо” – екшън, трилър (Великобритания, 2015), режисьор Барат Налури, в ролите Кит Харингтън, Питър Фърт, Дженифър Ийли, Майкъл Уайлдман, Тапънс Мидълтън, Тим Макинърни и др. 16:30 “Смелите” – сериал, еп.1 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.4, 5 19:00 “Твърде лично” – екшън, трилър (Франция, 2008), режисьор Пиер Морел, в ролите Лиъм Нийсън, Маги Грейс, Джон Грийс, Фамке Янсен, Зандър Бъркли, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Дейвид Уоршофски и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “12 силни” – военен, исторически, екшън (САЩ, 2018), режисьор Николай Фулси, в ролите Крис Хемсуърт, Майкъл Шанън, Майкъл Пеня, Треванте Роудс, Уилям Фиктнър, Елса Патаки, Тейлър Шеридан и др. 00:30 “Елиминатори” – екшън (Великобритания, САЩ, 2016), режисьор Джеймс Нън, в ролите Скот Адкинс, Стю Бенет, Даниел Калтаджироне, Джеймс Козмо и др. [16+] 02:15 “Следите на войната” – екшън, трилър (САЩ, 2009), режисьор Джон Картър, в ролите Куба Гудинг мл., Кларънс Уилямс III, Джон Тери, Джаклин ДеСантис, Ланс Редик, Джей Кей Симънс и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.9 – 11

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.9, еп.12, 13 07:00 “Супермаркет” – сериал, с.4, еп.9, 10 08:00 “Гранд” – сериал, еп.1, 2 09:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал, еп.7 10:00 “Феята на зъбките” – фентъзи, семеен, комедия (САЩ, Канада, 2010), режисьор Майкъл Лимбек, в ролите Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Стивън Мърчант, Райън Шеклър, Сет Макфарлън и др. 12:00 “Лего Скуби-Ду: Призраци в Холивуд” – анимация, приключенски (САЩ, 2012), режисьор Виктор Кук 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 19:30 Премиера: “Супермаркет” – сериал, с.4, еп.9, 10 20:30 “Ударен от гръм” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, 2012), режисьор Джон Уайтсел, в ролите Кевин Дюран, Тейлър Грей, Джим Белуши, Робърт Белуши, Брандън Т. Джаксън и др. 22:30 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 23:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 00:30 “Гранд” /п/ – сериал 01:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п/ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п/ – сериал 04:00 “Супермаркет” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 /п/ 07:00 “Втори дубъл” – сериал 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Запази последния танц” – с уч. на Джулия Стайлс, Шон Патрик Томас, Кери Уошингтън, Тери Кини, Фредо Стар и др. 15:00 “Как да разбера” – с уч. на Рийз Уидърспун, Пол Руд, Оуен Уилсън, Джак Никълсън, Катрин Хан и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Робин Худ: Началото” (премиера) – с уч. на Тарън Еджъртън, Джейми Фокс, Джейми Дорнан, Бен Менделсон, Ийв Хюсън и др. 22:10 “Фенът” – с уч. на Робърт Де Ниро, Уесли Снайпс, Елън Баркин, Джон Легуизиамо, Бенисио Дел Торо и др. 00:30 “Внимавай с непознати” – с уч. на Ребека Де Морни, Антонио Бандерас, Денис Милър, Хари Дийн Стантън и др. 01:50 “Запази последния танц” – с уч. на Джулия Стайлс, Шон Патрик Томас, Кери Уошингтън, Тери Кини, Фредо Стар и др. /п/ 03:40 “Втори дубъл” – сериал /п/ 04:40 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/

Nova Sport

04:40 Програмна пауза 10:00 Футбол: Манчестър Сити – Бирмингам Сити 3 кръг Купа на Футболната асоциация – /п/ 12:00 Футбол: Стокпорт Каунти – Уест Хям Юнайтед 3 кръг Купа на Футболната асоциация – /п/ 14:00 Студио “Чемпиъншип” – директно 14:30 Футбол: Мидълзбро – Бирмингам Сити 24 кръг Чемпиъншип – директно 16:25 Студио “Чемпиъншип” – директно 17:00 Футбол: Уотфорд – Хъдърсфилд Таун 24 кръг Чемпиъншип – директно 18:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 19:30 Баскетбол: Нижни Новгород – Локомотив Кубан ВТБ лига – запис 21:15 “Пета четвърт” 19 кръг обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – /п/ 21:45 Футбол: Барнзли – Суонси Сити 24 кръг Чемпиъншип – директно 23:40 Професионална борба: “Разбиване”, 3 епизод, предаване на WWE (2021) 00:40 Футбол: Уотфорд – Хъдърсфилд Таун 24 кръг Чемпиъншип – /п/ 02:40 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Патарински LIVE 05:45 Пресечна точка 06:30 Парчета от реалността 06:45 Другото лице 07:15 Денят на живо 07:40 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 Документална поредица на DW 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Другото лице 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:15 Парчета от реалността 14:30 Светски новини 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:30 Патарински LIVE 16:00 Офанзива с Любо Огнянов 19:00 Новините на NOVA 19:20 Карай направо 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Икономика и бизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Парламентът на фокус 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Офанзива с Любо Огнянов 00:30 Икономика и бизнес 01:00 Карай направо 01:20 Парламентът на фокус 01:30 В добра форма 02:00 Патарински LIVE 02:30 Събуди се

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *