ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 17 АПРИЛ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване /п/ 11:15 Какво ще се случи 2 – документален филм /11 епизод /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории – документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Сид – дете на науката – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Какво ще се случи 2 – документален филм /12 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас Информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Достоевски – тв филм /6 епизод/ (14) 22:00 Марс тв филм /3 епизод/ 23:00 По света и у нас Информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Брат за брата 2 – тв филм /22 епизод/(16) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни /п/ 02:15 Марс – тв филм /3 епизод/п/ 03:10 Дойче веле: Шифт 03:25 Достоевски – тв филм /6 епизод/п/ (14) 04:20 Брат за брата 2 – тв филм /22 епизод/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.23 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п./ 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, с.2, еп.72 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.5, еп.17 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.3, еп.73 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.12, еп.114 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Майка” – сериал, еп.56 21:00 “Смени жената” – семейно риалити, с.3 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, с.13 еп.22 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Библиотекарите” – сериал, с.3, еп.3 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.103, 104 02:10 bTV Новините /п./ 02:40 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” /п./ – сериал 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на Джеки Чан” /п./ – сериал, с.5, еп.1, 2 07:00 “Приключенията на Джеки Чан” – сериал, с.5, еп.3, 4 08:00 “Монк” /п./ – сериал, с.4, еп.7 09:00 “Мъртва точка” /п./ – сериал, с.3, еп.19 10:00 “Супергърл” /п./ – сериал, с.3, еп.6 11:00 “Тежки престъпления” /п./ – сериал, с.6, еп.13 12:00 “Луцифер” /п./ – сериал, еп.2 13:00 “Пасажер 57” /п./ – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1992), режисьор Кевин Хукс, в ролите: Уесли Снайпс, Брус Пейн, Том Сайзмор, Елизабет Хърли, Брус Грийнууд и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.8 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.20 17:00 “Луцифер” – сериал, еп.3 18:00 “Библиотекарите” – сериал, с.2, еп.1 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Супергърл” – сериал, с.3, еп.7 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Смелите” – сериал, еп.13 (последен) 21:00 bTV Новините 21:30 Студио “Шампионска лига” 22:00 Пряко, Шампионска лига 00:00 Студио “Шампионска лига” 00:30 Шампионска лига 02:15 “Монк” /п./ – сериал 03:15 “Луцифер” /п./ – сериал 04:15 Библиотекарите /п./ – сериал

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.10 еп.9, 10 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.4 еп.11, 12 09:00 “Шоуто на Слави” (2017) 10:00 “Женени до Коледа” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Лиша Клустън, в ролите: Джес Макалън, Ейприл Боулби, Джеймс Екхаус и др. 12:00 “Бруклин 99” – сериал 13:00 “Теория за големия взрив” – сериал 14:00 “Без пукната пара” – сериал 15:30 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” (2018) 18:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2 еп.3, 4 19:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.17, 18 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.16 22:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.7, 8 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6 еп.19, 20 00:00 “Женени до Коледа” /п./ 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 19 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 2 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) – сериен филм, сезон 7 21:00 “Hell’s Kitchen България” (нов сезон) – риалити 22:00 “Женени от пръв поглед” (нов сезон) – риалити 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 19 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 12 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
06:00 Край на програмата 10:00 Футбол: Марсилия – Ним, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Сарагоса – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Сент Етиен – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 30-и епизод, повторение 19:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 34-и епизод, повторение 19:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 27-и епизод 20:00 Футбол: Нант – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:55 Художествена гимнастика: Световна купа, София, повторение 03:25 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 03:40 Еротичен телепазар

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *