ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 17 АПРИЛ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Виенското колело – детски тв филм /п/ 06:00 Котето – талисман детски – тв филм /Япония, 2017 г./ 06:15 Нарисувани писма детски – тв филм /България, 2016 г./ 06:30 Жирафчето – детски игрален филм /България, 1988 г./, режисьор Боян Даскалов, в ролите Росен Пенчев, Валентин Ганев, Пламена Гетова и др. 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 “Последно лято 15:35 Книга на книгите – анимационен филм /2 сезон, 4 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 Най-добрата работа за кучета – документална поредица 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Европейци – истории за успеха 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с БНТ 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:15 Презареждане 23:20 Ерата на първите – игрален филм /Русия, 2017 г./, режисьор Дмитрий Кисельов, в ролите Евгений Миронов, Константин Хабенски, Владимир Илин, Анатолий Котеньов и др. 01:35 Живот нависоко – игрален филм /п/ (16) 03:40 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:40 Иде нашенската музика /п/

bTV
05:30 “Комиците и приятели” /п/ 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.19 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.20 06:30 “Америка преди Колумб” /част I/ – документален филм (САЩ, Германия, 2009) 07:30 “Приятели” – сериал, с.6, еп.6 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица (2021), с.5, еп.2 13:00 “Човекът” – екшън, комедия (САЩ, Германия, 2005), режисьор Лес Мейфийлд, в ролите Самюъл Джаксън, Юджийн Леви, Мигел Ферер, Люк Гос, Сузи Есман, Антъни Маки и др. 15:00 “Добрият доктор” – сериал, еп.12 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Бригада Нов дом” – социален проект, с.4 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Всичко, което не искаш да знаеш за родителите си” – комедия (САЩ, 2018), режисьор Фред Улф, в ролите Салма Хайек, Алек Болдуин, Джо Манганело, Бриджит Мойнахан, Трийт Уилямс, Саша Мичъл и др. 22:00 “Без име” – екшън, психотрилър, драма (Великобритания, Германия, Франция, Канада, Япония, САЩ, 2011), режисьор Жауме Колет-Сера, в ролите Лиъм Нийсън, Даян Кругър, Дженюъри Джоунс, Ейдън Куин, Бруно Ганц, Франк Лангела, Себастиан Кох, Мидо Хамада, Карл Маркович и др. 00:20 “88 минути” – криминален, драма (САЩ, Германия, Канада, 2007), режисьор Джон Авнет, в ролите Ал Пачино, Алисия Уит, Бендж,амин Маккензи, Лили Собиески, Уилям Форсайт, Дебора Кара Ънгър, Нийл Макдона и др. [14+] 02:20 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект, с.4 03:10 “Мармалад” /п/

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.2, еп.9 – 12 08:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.6 – 8 11:00 “Да знаеш как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.1 11:30 “Убийство в Ориент експрес” – криминален, мистъри (САЩ, Малта, 2017), режисьор Кенет Брана, в ролите Кенет Брана, Дейзи Ридли, Джони Деп, Джош Гад, Мишел Пфайфър, Пенелопе Крус, Джуди Денч, Оливия Колман, Уилем Дефо, Адам Гарсия, Дерек Джакоби и др. 13:30 “Опасна зона” – екшън, приключенски, трилър (САЩ, 1994), режисьор Стивън Сегал, в ролите: Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Джоан Чен, Джон Макгинли, Били Боб Торнтън, Ричард Хамилтън и др. 15:30 “Лондонград” – сериал, еп.25, 26 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.1 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.1 18:45 “Мисията невъзможна 2” – трилър, екшън (САЩ, Германия, 2000), режисьор Джон Ву, в ролите Том Круз, Дугрей Скот, Танди Нютън, Винг Реймс, Ричард Роксбърг, Брендън Глийсън, Раде Шербеджия, Доминик Пърсел и др. 21:00 bTV Новините 21:30 Студио “Купа на краля” 22:00 Пряко, Купа на краля, финал: Атлетик Билбао – Барселона 00:00 Студио “Купа на краля” 00:30 “РПУ Оня свят” – фантастика, комедия, екшън (САЩ, 2013), режисьор Роберт Швентке, в ролите Райън Рейнолдс, Джеф Бриджис, Мери-Луис Паркър, Кевин Бейкън, Стефани Шостак, Джеймс Хонг, Мариса Милър и др. 02:30 “Огън под земята” – екшън, трилър (САЩ, 1997), режисьор Феликс Алкала, в ролите Стивън Сегал, Мардж Хелгенбъргър, Крис Кристоферсън, Стивън Ланг и др. 04:30 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.6, 7

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.4, 5 07:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.13, 14 08:00 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.17 – 20 10:00 “Бикът Фердинанд” – анимация, фентъзи, комедия, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Карлос Салданя 12:00 “Скуби-Ду: Призрачният каубой” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2017), режисьор Мат Питърс 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “По средата” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 20:30 “Рио 2” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Карлос Салданя 22:30 “Съни Бийч” – сериал, еп.7 23:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 00:30 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 04:00 “Маркъс” /п/ – сериал

Nova TV
06:00 “Мерием” – сериен филм /п/ 07:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Матилда” – с уч. на Мара Уилсън, Дани Де Вито, Рия Пърлман, Пам Ферис, Ембет Дейвидс, Трейси Уолтър и др. 15:00 “Бевърли Хилс Чихуахуа” – с уч. на Пайпър Перабо, Джейми Лий Къртис, Маноло Кардона, Маури Стърлинг и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Газ до дупка” – с уч. на Скот Истууд, Фреди Торп, Ана де Армас, Гая Уайс, Клеменс Шик и др. 21:50 “S.W.A.T.- Специален отряд” – с уч. на Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Кул Джей, Джеръми Ренър, Оливър Мартинес и др. 00:10 “Карай бясно” – с уч. на Джон Кюсак, Томас Джейн, Зоуи Вентура, Кристофър Морис и др. 02:40 “Перфектната булка” – с уч. на Паскал Хатън, Каван Смит, Лиан Лап, Марк Дакаскос, Анна ван Хуфт и др. /п/ 03:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16 /п/ 04:20 “Скорпион” – сериал, сезон 3

Nova Sport
10:00 Футбол: Рединг – Кардиф Сити, Чемпиъншип – /п/ 12:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 13:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – ЦСКА Москва, ВТБ лига – директно 14:50 Купа на Германия: Обзор, предаване за германски футбол (2020-21) /п/ 15:20 Карабао къп: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 15:50 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Нюкасъл Юнайтед, класика от Висшата лига (2005-06) – /п/ 16:20 Новини 16:25 Студио “Чемпиъншип” – директно 17:00 Футбол Чемпиъншип – директно 19:00 Баскетбол: Барселона – Манреса, Испанска баскетболна лига – директно 21:00 Футбол: Ал Насър – Ал Сад, Шампионска лига на Азия (2020-21) – директно 23:00 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE (2021) 00:00 Баскетбол: Нижни Новгород – Зенит, ВТБ лига, запис 02:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Бизнесът /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:30 Ничия земя /п/ 07:15 Без резервация 07:45 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 Патарински LIVE /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Другото лице 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Шоубизнес 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:15 В ерата на водолея /п/ 15:30 Ускорение 16:00 Офанзива с Любо Огнянов 19:00 Новините на NOVA 19:20 Карай направо 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Евромакс 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Офанзива с Любо Огнянов /п/ 01:05 Карай направо /п/ 01:25 Ерата на водолея /п/ 01:35 Патарински LIVE /п/ 02:05 Шоубизнес /п/ 02:30 Ничия земя /п/ 03:15 Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *