ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 17 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:00 Още от деня 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 История.bg Константин Тих – узурпаторът на българския престол/п/ 13:30 Молитвите на “Графа” документален филм /България, 2000г./, режисьор Иван Балевски 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица анимационен филм 14:50 Сребристият жребец анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:05 Стани богат тв игра/п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца тв филм /44 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 5 тв филм /14 епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Съкровище в двореца тв филм /44 епизод/п/ 03:15 Туризъм.бг /п/ 03:45 Извън играта /п/ 04:15 Законът на Дойл 5 тв филм /14 епизод/п/ (12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.15 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 “Ягодова любов” – сериал, еп.10 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.33 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.2 еп.5 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.35 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Джак Ричър: Не се връщай” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2016), режисьор Едуард Зуик, в ролите: Том Круз, Даника Ярош, Патрик Хюсингър, Били Слотър, Сабрина Дженарино, Коби Смълдърс и др. 22:30 “Медичите” – сериал, еп.2 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.9 01:00 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.4 01:50 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.7 еп.6 03:00 bTV Новините /п./ 03:30 “Преди обед” /п./

bTV Comedy
05:00 “Двама бащи, двама синове” /п./ – сериал 06:00 “Двама бащи, двама синове” – сериал, с.3 еп.13, 14 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 09:00 “Преспав” /п./ – сериал 10:00 “В ритъма на Коледа” – драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Брайън Робъртс, в ролите: Джанел Уилямс, Тери Елис, Синди Херън, Рона Бенет и др. 12:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 13:00 “Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал 14:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.124 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.2 18:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5 еп.8, 9 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12 еп.12 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.19 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 Премиера: “Модерно семейство” – сериал, с.9 еп.16, 17 23:00 “Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал, еп.6 00:00 “В ритъма на Коледа” /п./ – драма (тв филм, Канада, 2016) 02:00 “Двама бащи, двама синове” /п./ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал

bTV Action
05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.6 еп.13 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.4 еп.15 – 18 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.8 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6 еп.13 10:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.19 11:00 “Агент Х” – сериал, еп.3 12:00 “Супер коли” – спортна автомобилна поредица, с.6 еп.1 12:30 “Матрицата” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, Австралия, 1999), режисьори Анди Уачовски и Лари Уачовски, в ролите: Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Кери-Ан Мос, Хюго Уивинг, Бил Янг, Крис Патисън, Джо Пантолиано и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.9 16:00 “Смелите” – сериал, еп.1 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.15 18:00 “Агент Х” – сериал, еп.4 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3 еп.20 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос” – сериал, еп.9 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Възходът на една легенда” – екшън, биографичен (Хонконг, Китай, 2014), режисьор Хин Юн Рой Чоу, в ролите: Кам

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Под прикритие” – сериен филм, сезон 1 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 00:30 “Бегълци от бъдещето” – сериен филм 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Бостън Юнайтед – Рочдейл, преиграване от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Морабанк Андора – Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Бристъл Сити – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Барселона – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Бирмингам Сити – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Таекуондо: Обзор на ГП София 2019 /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Студио “Купа на Футболната асоциация”, директно 21:30 Футбол: Плимут Аргайл – Бристъл Роувърс, преиграване от втори кръг за Купата на Футболната асоциация, директно 23:25 Студио “Купа на Футболната асоциация”, директно 23:45 Футбол: Чарлтън Атлетик – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 01:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *