Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 17 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 5 тв филм /4 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Животинският свят на природен парк “Витоша” 15:15 Влакът на динозаврите 3 анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 18:45 Спорт ТОТО 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Питай БНТ 22:00 Годунов тв филм /3 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:30 БГ версия /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:50 Знаете ли, че… 04:00 Туризъм.бг /п/ 04:30 Когато сърцето зове 5 тв филм /4 епизод/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.22 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2 еп.3 06:30 “Лице в лице” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.27 15:00 “Търговски център” – сериал, с.15 еп.189, 190 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6 еп.6 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.114 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Джурасик свят” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Колин Тревъроу, в ролите: Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Джейк Джонсън, Джуди Гриър, Кейти Макграт, Винсънт Д`Онофрио, Омар Си, Ирфан Кан, Брадли Уонг и др. 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.11 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.33 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.96

bTV Action
05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.14 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2 еп.14 – 17 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.14 09:00 “Чък” – сериал, с.2 еп.15 10:00 “Супергърл” – сериал, с.4 еп.16 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.4 12:00 “Монк” – сериал, с.6 еп.12 13:00 “Нитро” – екшън, трилър (Канада, 2007), режисьор Ален Дерошес, в ролите: Гийом Льоме-Тивиерж, Люси Лорие, Мартен Мат, Реймон Бушар, Антоан Дерошес и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.15 16:00 “Чък” – сериал, с.2 еп.16 17:00 “Монк” – сериал, с.6 еп.13 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.5 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.4 еп.17 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мръсният Джон” – сериал, еп.5 21:00 bTV Новините 22:00 “Заличителят” – екшън, драма, мистъри (САЩ, 1996), режисьор Чарлз Ръсел, в ролите: Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан, Джеймс Кобърн, Робърт Пасторели и др. 00:15 “Мръсният Джон” – сериал, еп.5 01:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.5 02:15 “Супергърл” – сериал, с.4 еп.17 03:15 “Монк” – сериал, с.6 еп.13 04:15 “Чък” – сериал, с.2 еп.16

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п./ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, еп.17, 18 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Весели крачета 2” – анимация, комедия (САЩ, Австралия, 2011), режисьор Джордж Милър 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7 еп.5, 6 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.113 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.12 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.4 22:00 “Кухня” – сериал, с.3 еп.17, 18 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8 еп.12, 13 00:00 “Весели крачета 2” /п./ – анимация, комедия (САЩ, Австралия, 2011) 02:00 “Гранд” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Кухня” /п./ – сериал

Nova TV
05:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Съкровища” – сериал, сезон 1 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Женени с деца” – ситком, сезон 11 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Дарби Каунти – Суонси Сити Чемпиъншип – повторение 12:00 Хокей на лед: Йокерит – Ак Барс Континентална хокейна лига – повторение 14:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Стоук Сити Чемпиъншип – повторение 16:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – Зенит ВТБ лига – повторение 17:55 Новини 18:00 Футбол: Рединг – Норич Сити Чемпиъншип запис 20:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 20:30 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 21:00 Новини 21:30 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE 23:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Уникаха Испанска баскетболна лига – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Денят на живо” – избрано 07:35 “Социална мрежа” – избрано 08:30 “Другото лице” 09:00 “Патарински Live”-избрано 09:40 “Денят на живо” – избрано 10:15 Телемаркет 10:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 11:00 “Другото лице” 11:45 “Парчета от реалността” 12:20 “Денят на живо” – избрано 13:00 “Патарински Live”-избрано 13:45 Топ Шоп 14:00 “Другото лице” 14:30 “Социална мрежа” – избрано 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 “Стъпките към успеха” 17:20 “Патарински Live” – избрано 18:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 19:00 “Другото лице” 19:30 “Спорт в обектива” – избрано 20:00 “Авиокатастрофите в България” 4-та част – док.филм 21:00 “Денят на живо” – избрано 21:40 “Патарински Live”-избрано 22:20 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 23:00 “Капитал и смърт” – док.филм 00:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *