ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 17 МАРТ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 История.bg, Траките /2 част/п/ 13:30 Отворени досиета 3: Станка Геогиева. Дъщерята на горянина – документална поредица /България, 2019 г./, режисьор Павел Веснаков 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс – анимационен филм 14:40 Мъже без мустаци – тв филм /2 серия/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Отблизо с Мира /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:05 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 19:10 Корпорация “Приключения” – тв филм /12 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 Моят плейлист – музикално-развлекателно предаване 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Младият Върколак 5 – тв филм /16 епизод/ (12) 00:20 Култура.БГ /п/ 01:20 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл /п/ 02:20 Корпорация “Приключения” – тв филм /12 епизод/п/ 03:15 Библиотеката /п/ 04:15 Младият Върколак 5 – тв филм /16 епизод/п/ (12) 04:55 Още от деня /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.14 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.34 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.93 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.7, еп.9 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2, еп.11 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2, еп.46 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.10 01:00 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с.7, еп.9 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.73

bTV Action

05:15 “Животинско царство” – сериал, с.2, еп.1 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.22 – 25 08:00 “Кости” – сериал, с.11 еп.12 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.12 10:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.16 11:00 “Монк” – сериал, с.4 еп.12 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.22 13:00 “Учителят” – екшън (Китай, 2014), режисьор Ке Жоу, в ролите Джеймс Крас, Цянгу Чан, Жинтонг Май, Ченг Ни и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.13 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.13 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.23 (последен) 18:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.13 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.2, еп.18 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.5, еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Отряд на честта” – екшън, военен, драма (САЩ, 2015), режисьор Райън Литъл, в ролите Люк Гос, Долф Лундгрен, Чък Лидел, Мики Рурк, Стивън Люк и др. [14+] 23:45 “Готъм” – сериал, с.5, еп.7 00:45 “Животинско царство” – сериал, с.2, еп.2 01:45 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.18 02:45 “Супергърл” – сериал, с.3 еп,.23 03:45 “Монк” – сериал, с.4, еп.13 04:45 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.9

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5, еп.15, 16 07:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 08:00 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” – сериал 10:00 “Лотария” – комедия (Русия, 2017), режисьор Роман Самгин, в ролите Андрей Рожков, Дмитрий Брекоткин, Вячеслав Мясников, Юлия Михалкова, Алексей Маклаков, Олеся Железняк, Валентина Мазунина и др. 12:00 “Преспав” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.67 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 19:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11, еп.5, 6 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.11 еп.1 22:00 “Кухня” – сериал, с.5, еп.1, 2 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2, еп.15, 16 00:00 “Лотария” /п/ – комедия (Русия, 2017) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал

Nova TV

05:20 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон 22:00 “Ягодова луна” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 11 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Нижни Новгород – Зенит, мач от ВТБ лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Гран Канария – Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Химки, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Валенсия – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Портсмут – Арсенал, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Фулъм – Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *