ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 17 НОЕМВРИ

БНТ

05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Внимание, роботика – анимационен филм /п/ 06:25 Магна аура, изгубеният град – тв филм 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо с Мира 12:00 По света и у нас 12:30 Домът на вярата 13:00 Библиотеката 14:00 Храмът на познанието – 150 години Българска академия на науките – документален филм /България, 2019г./, режисьор Лъчезар Аврамов 15:00 Господин Селфридж 3 – тв филм /8 и 9 епизод/п/ (12) 16:35 Национални съкровища на Чехия: Лухачовице 17:00 Отворени досиета 3: Станка Георгиева. Дъщерята на горянина – документална поредица 17:30 Арена Спорт 18:30 Студио Футбол 19:00 Футбол: България -Чехия, квалификация за Европейско първенство 2020 – пряко предаване от стадион “Васил Левски” в София 21:15 По света и у нас 21:35 Спортни новини 21:45 Специален отдел Q – игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Микел Ньоргард, в ролите: Николай Лие Каас, Фарес Фарес, Соня Рихтер, Микел Бое Фьосгаард, Сьорен Пилмарк и др. (14) 23:30 Концерт на Джон Лорд с хор и оркестър на Оперно-филхармонично дружество Пловдив 00:25 Обзор Футбол 00:55 Студио “Х”: Ченгета – тв филм /3 епизод/п/ (14) 01:45 Пазач на сестра си – игрален филм /п/ (14) 03:45 Космонавтите – как Русия печели космическата надпревара – документален филм /1 част/ /п/ 04:40 Отблизо с Мира /п/

bTV

05:10 “Cool…T” /п/ 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, анимация, еп.1, 2 07:00 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.7, 8 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Събин Ранков, с.4 еп.8 13:00 “Далече от безумната тълпа” – романтичен, драма (Великобритания, САЩ, 2015), режисьор Томас Винтерберг, в ролите: Кери Мълиган, Матиас Схунартс, Майкъл Шийн, Том Стъридж, Джуно Темпъл, Джесика Барден и др. 15:20 “Лъжльото” – фентъзи, комедия (САЩ, 1997), режисьор Том Шейдиак, в ролите: Джим Кери, Мора Тиърни, Джъстин Купър, Аманда Донохоу, Кери Елуес, Дженифър Тили, Суси Кърц и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “България търси талант” – телевизионно шоу, с.6 еп.10 21:30 “Папараци” – телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова 22:30 “Ченге за един ден: Мисия Маями” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Тим Стори, в ролите: Айс Кюб, Кевин Харт, Оливия Мън, Кен Джонг, Нейдин Веласкес, Тика Съмптър, Глен Пауъл, Бенджамин Брат, Тайрийз Гибсън, Брус Макгил и др. 00:30 “Мангелхорн” – драма (САЩ, 2014), режисьор Дейвид Гордън Грийн, в ролите: Ал Пачино, Холи Хънтър, Крис Месина, Хармъни Корийн, Скайлър Гаспър, Мариса Варела и др. 02:20 “Домашен арест” /п/ – сериал 02:50 “Търси се” /п/ 03:40 “120 минути” /п/

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.8 – 10 07:30 “Монк” – сериал, с.6 еп.15, 16, с.7 еп.1 10:30 “Ван Хелсинг” – фентъзи, екшън, хорър, трилър (САЩ, Чехия, 2004), режисьор Стивън Съмърс, в ролите: Хю Джакман, Кейт Бекинсейл, Ричард Роксбърг, Дейвид Уенъм, Уил Кемп и др. 13:00 “Транспортер: Ново начало” – екшън, криминален, трилър (Франция, Китай, 2015), режисьор Камий Дьоламар, в ролите: Ед Скрейн, Лоан Шабанол, Рей Стивънсън, Ленн Кудрявицки, Татяна Пайкович, Радивойе Буквич, Микаел Бъкстон и др. 15:00 Премиера: “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.5, 6 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.34 17:30 “Да Знаеш Как” – предаване за домашния майстор, еп.9 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.3, 4 19:00 “Бърз и яростен” – екшън, криминален (САЩ, Япония, 2009), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Джон Ортиз, Лаз Алонсо, Гал Гадот, Шей Уигъм, Сун Кан и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Пълен мрак” – хорър, фантастика (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Кийт Дейвид и др. [14+] 00:00 “Рога” – фентъзи, криминален, драма (САЩ, Канада, 2013), режисьор Александр Ажа, в ролите: Даниел Радклиф, Джуно Темпъл, Макс Мингела, Кели Гарнър, Джеймс Римар, Хедър Греъм, Дейвид Морс и др. [16+] 02:15 “Монк” /п/ – сериал, с.6 еп.16, с.7 еп.1 04:15 “Натрапници” – хорър, трилър, фентъзи (САЩ, Великобритания, Испания, 2011), режисьор Хуан Фреснадильо, в ролите: Клайв Оуен, Карис ван Хаутен, Исан Корчеро, Даниел Брюл и др. [16+]

bTV Comedy

05:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.12 еп.6, 7 07:00 “Без пукната пара” – сериал 08:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.4 еп.11, 12 09:00 “Любимци” – сериал, еп.11, 12 10:00 “Ледена епоха 3: Зората на динозаврите ” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2009), Карлос Салдана и Майкъл Търмайер 12:00 “Фъстъчета: Филмът” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2015), режисьор Стив Мартино 14:00 Премиера: “Полицаят от Рубльовка” – сериал, с.3 еп.4 15:00 “Мис Сладкиш” – сериал 16:00 “Новите съседи” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Деца на килограм” – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003), режисьор Шон Леви, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Аштън Къчър, Том Уелинг и др. 22:30 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал, с.3 еп.4 23:30 “Столичани в повече” – сериал 01:30 “Мис Сладкиш” – сериал 02:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 03:00 “Любимци” – сериал 04:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал

Nova TV

06:30 “Иконостас” 07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Един зимен уикенд” (премиера) – с уч. на Тейлър Кол, Джак Търнър, Рукия Бернард, Дюшейн Уилямс и др. 14:15 “Любов в менюто” (премиера) – с уч. на Отъм Рийзър, Каван Смит, Джордин Ашли Олсън, Ричард Иън Кокс и др. 16:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 16:55 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Замръзналото кралство” – анимационен филм 22:00 “Джон Уик 2”- с уч. на Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Иън Макшейн, Джон Легуизиамо, Руби Роуз и др. 00:40 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:10 “Един зимен уикенд” – с уч. на Тейлър Кол, Джак Търнър, Рукия Бернард, Дюшейн Уилямс и др. /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Брадфорд Сити – Екзитър Сити, мач от английската Лига 1 /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Таекуондо: Обзор на ГП София 2019 /п/ 13:00 Студио “Баскетбол”, директно 13:30 Баскетбол: Барселона – Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, директно 15:15 Студио “Баскетбол”, директно 16:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – Калев, мач от ВТБ лига, директно 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 2-ри епизод /п/ 18:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 4-и епизод /п/ 19:00 Класика от Висшата лига: Астън Вила – Болтън Уондърърс (2008-09) /п/ 19:30 Баскетбол: Билбао – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Хокей на лед: Адмирал – Йокерит, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 23:15 Футбол: Транмиър Роувърс – Уикъмб Уондърърс, мач от английската Лига 1 /п/ 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Парламентът на фокус” – /п/ 07:15 “Скелетът на демокрацията” 2 част – док.филм на Канал 3 08:00 “Пулс” – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” /п/ 09:00 “Холивуд” – /п/ 09:30 “Резултатът” 10:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Икономика и бизнес” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Денят на живо – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” -/п/ 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Скелетът на демокрацията” 2 част – док.филм на Канал 3 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ, централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Интервю с Наделина Анева” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парчета от реалността” 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” – /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *