ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 17 НОЕМВРИ

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 3 тв филм /5 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Застрашените влечуги и амфибии 15:20 Влакът на динозаврите 2 анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Викингите 5 тв филм /4 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата Църквата “Свети Кирик и Юлита”, Банкя/п/ 04:25 Когато сърцето зове 3 тв филм /5 епизод/п/

bTV

05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.4 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.7 06:30 “Лице в лице” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.5 15:00 “Търговски център” – сериал, с.15 еп.145,146 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.5 еп.10 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.92 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.105 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.8 еп.1 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.11 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.74

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.14 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.6 – 9 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.14 09:00 “Чък” – сериал, еп.6 10:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.22 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.4 12:00 “Монк” – сериал, с.5 еп.6 13:00 “Убийствени тайни” – трилър (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Джон Мърлоуски, в ролите: Алиша Окси, Зак Тайтъс, Марк Лоусън, Кендра Андрюс и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.15 16:00 “Чък” – сериал, еп.7 17:00 “Монк” – сериал, с.5 еп.7 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.5 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.3 еп.22 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Ел Чапо” – сериал, с.3 еп.12 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Умирай трудно 2” – екшън, трилър (САЩ, 1990), режисьор Рени Харлин, в ролите: Брус Уилис, Бони Бедилиа, Уилям Атъртън, Франко Неро, Денис Франц, Уилям Садлър, Колъм Мийни, Джон Легуизамо и др. 00:15 “Ел Чапо” – сериал, с.3 еп.12 01:15 “Бягство от затвора” – сериал, еп.5 02:15 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.22 03:15 “Монк” – сериал, с.5 еп.7 04:15 “Чък” – сериал, еп.7

bTV Comedy

05:00 “Мис Сладкиш” /п./ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, с.2 еп.1, 2 07:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Най-доброто предстои” – комедия (Великобритания, 2017), режисьор Роджър Голдби, в ролите: Джоан Колинс, Полин Колинс, Франко Неро, Роналд Пикъп, Джоули Ричардсън, Шон Рийвс и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 15:00 “Младият Шелдън” /п./ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.5 еп.10, 11 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.124 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.80, 81 21:00 “Младият Шелдън” – сериал, еп.7, 8 22:00 “Кухня” – сериал, еп.13, 14 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.6 еп.14, 15 00:00 “Най-доброто предстои” /п./ – комедия (Великобритания, 2017) 02:00 “Супермаркет” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

Nova TV

05:30 “Истината за случая “Хари Куебърт” – сериен филм /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 23 00:30 “Истината за случая “Хари Куебърт” – сериен филм 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 10 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Локомотив Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Баскетбол: Баскония – Обрадойро Испанска баскетболна лига – повторение 14:00 Баскетбол: Жельона гура – УНИКС ВТБ лига – повторение 16:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига – повторение 17:55 Новини 18:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 18:30 Футбол: Плимут Аргайл – Портсмут Лига 1 – повторение 20:30 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) 21:00 Новини 21:15 Баскетбол: Астана – Енисей ВТБ лига – повторение 23:00 Футбол: Болтън Уондърърс – Салфорд Сити Лига 2 – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – здравно предаване /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю” с Наделина Анева 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *