ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 17 ОКТОМВРИ

БНТ

05:25 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Моят слон Лъки – игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Ерик Шуаб, в ролите: Фърст Хунчан, Сомбуун, Танярат Прадитан, Хонг, Чарли Сунгкавес и др. 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс Родът на Недялко Йорданов 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 Джаки и Райън – игрален филм /САЩ, 2015г./, режисьор Ейми Канаан Ман, в ролите: Катрин Хейгъл, Бен Барнс, Клеа Дювал, Емили Алин Линд и др. 15:30 Книга на книгите 2 – сериен анимационен филм /6 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 БНТ представя “Резервни криле” с Атанас Хранов 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с Митко Павлов 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:15 Студио Х: Фамилията – игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Пабло Траперо, в ролите: Гилермо Франсела, Петер Лансани, Лили Попович, Гастон Кокиарле, Хилесе Мота и др. (14) 01:05 Джаки и Райън – игрален филм /п/ 02:35 БНТ на 60 /п/ 03:50 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/

bTV

05:30 “Ловци на храна” /п/ – предаване за кулинарен туризъм 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3, еп.6 06:30 “Очарователната Африка” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.4, еп.2 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ: Децата на другата България” – документална поредица, еп.4 13:00 Премиера: “Любов в Рим” – романтичен (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Ерик Брос, в ролите: Италиа Ричи, Питър Порте, Рос Маккол, Барбара Буше и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:00 “Те живеят в нощта” – криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Бен Афлек, в ролите: Бен Афлек, Ел Фанинг, Брендън Глийсън, Ремо Джироне, Крис Месина, Сиена Милър, Зоуи Салдана, Крис Купър, Тайтъс Уеливър и др. [16+] 00:30 “Спасение” – драма, уестърн (Дания, Великобритания, Южна Африка, Швеция, Белгия, 2014), режисьор Кристиан Левринг, в ролите: Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Джонатан Прайс и др. [14+] 02:20 “Приятели” – сериал, с.4, еп.2 02:40 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:30 “Мармалад” /п/

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.11 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.3, еп.3 – 5 07:30 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.23, с.3, еп.1, 2 10:30 “Завръщане в бъдещето II” – фантастика, приключенски (САЩ, 1989), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Кейси Семашко, Били Зейн, Елизабет Шу, Илайджа Ууд и др. 12:30 “Дивергенти” – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2014), режисьор Нийл Бъргър, в ролите: Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Джей Кортни, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю и др. 15:00 “Записът” – сериал, еп.1, 2 17:00 “Дивата муха” /п/ – предаване за екстремни спортове, еп.29 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп.15 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2, еп.10 18:45 “Тренировъчен ден” – екшън, трилър, криминален (САЩ, Австралия, 2001), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Дензъл Уошингтън, Итън Хоук, Скот Глен, Том Беринджър, Снууп Дог, Д-р Дре, Мейси Грей и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “К-9: Частен детектив” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2002), режисьор Ричард Люис, в ролите: Джим Белуши, Гари Басараба, Ким Хъфман, Кристофър Шайър и др. 00:00 “Дом на гнева” – екшън, комедия (Хонконг, 2005), режисьор Стивън Фънг, в ролите: Антъни Чо-Сан Уонг, Джилиан Чънг, Стивън Фънг, Шарлийн Чой, Майкъл Уонг и др. 02:00 “Престъпна война 3” – екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. [14+] 03:45 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.23, с.3, еп.1, 2

bTV Comedy

05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.2, еп.22, с.3, еп.1 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.3, еп.6, 7 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 Премиера: “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.14, еп.9, 10 (последен) 10:00 “Такси 5” – екшън, комедия (Франция, 2018), режисьор Франк Гастамбид, в ролите: Салваторе Еспозито, Франк Гастамбид, Сабрина Уазани, Бернар Фарси, Малик Бантала, Грегори Фромантен и др. 12:00 “Пол” – комедия, приключенски, фантастика (САЩ, Великобритания, 2011), режисьор Грег Мотола, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Сет Роугън, Джефри Тамбър, Дейвид Кекнър, Джеси Племънс, Джейсън Бейтман, Сигорни Уивър и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Гранд” /п/ – сериал 16:00 “Преспав” /п/ – сериал 18:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” /п/ – сериал, с.3, еп.6, 7 20:30 “Щъркели” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2016), режисьори Никълъс Столър и Дъг Суийтланд 22:30 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 23:30 “Дедпул” – фантастика, екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Тим Милър, в ролите: Райън Рейнолдс, Морена Бакарин, Джина Карано, Ти Джей Милър, Ед Скрейн, Рейчъл Шийн, Браяна Хилдебранд и др. [14+] 01:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV

06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 3 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Розовата пантера” – с уч. на Стив Мартин, Кевин Клайн, Жан Рено, Емили Мортимър, Бионсе Ноулс и др. 15:00 “Грозна като смъртта” – с уч. на Пайпър Перабо, Адам Гарсия, Джон Гудман, Тайра Банкс, Мария Бело, Изабела Мико, Бриджит Мойнахан, Мелани Лински и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – музикално шоу, сезон 2 23:00 “Z-та световна война” – с уч. на Брад Пит, Матю Фокс, Дейвид Андрюс, Ерик Уест, Мирей Инос, Пиерфранческо Фавино и др. 01:15 “Игра на нерви” – с уч. на Ема Робъртс, Джулиет Луис, Дейв Франко, Самира Уайли, Емили Мийд и др. 03:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 3 /п/ 04:15 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/

Nova Sport

00:30 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE 01:30 Новини – повторение 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Програмна пауза 10:00 Баскетбол: Гран Канария – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига – повторение 12:00 Футбол: Дарби Каунти – Уотфорд Чемпиъншип – повторение 14:00 Хокей на лед: Йокерит – ЦСКА Москва Континентална хокейна лига – повторение 15:55 Новини 16:00 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 16:25 Студио “Чемпиъншип” – директно 17:00 Футбол: Борнемут – Куинс Парк Рейнджърс Чемпиъншип – директно 19:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Бургос Испанска баскетболна лига – директно 21:00 Новини 21:15 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 22:00 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE 23:00 Футбол: Борнемут – Куинс Парк Рейнджърс Чемпиъншип – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3

07:10 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 Топ Шоп 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Патарински LIVE” – /п/ 10:10 “Денят на живо” – /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ – централна емисия 19:45 “Парламентът на живо” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *