Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 17 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 История.bg – Строители на младата столица/п/ 13:30 Съвременници: Съвременни чудеса – документална поредица 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 14:45 Капри – тв филм /63 епизод/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:05 Стани богат – тв игра/п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Търсачи на реликви 3 – тв филм /22, последен епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 Церемония по връчване – Наградите на Столична община за ярки постижения в областта на културата на творци от София 23:30 По света и у нас 00:00 Законът на Дойл 3 – 13-сериен тв филм /1 епизод/(12) 00:45 Култура.БГ /п/ 01:45 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:45 Търсачи на реликви 3 – тв филм /22, последен епизод/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп.3 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.14 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал с.6 еп.44 16:00 “Едно голямо семейство” – сериал, еп.2 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.93 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.87 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.10 00:30 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.2 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.10 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.2 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на Джеки Чан” – сериал, с.4, еп.2 – 5 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.3, еп.10 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.2 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.8 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.20 12:00 “Специален доклад” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, 2002), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Том Круз, Колин Фарел, Саманта Мортън, Макс фон Сидов, Нийл Макдона и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.3, еп.11 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.3 17:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп.12 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.21 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.9 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.4, еп.15 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Обратна тяга” – екшън, трилър (САЩ, 1991), режисьор Рон Хауърд, в ролите Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт Де Ниро, Доналд Съдърланд, Дженифър Джейсън Лий, Скот Глен, Ребека Де Морни, Клинт Хауърд и др. 00:30 “Готъм” – сериал, с.4, еп.15 01:30 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.9 02:30 “Последният кораб” – сериал, с.3, еп.11 03:30 “Стоте” – сериал, с.3, еп.12 04:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.21

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6, еп.14, 15 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:00 “Домашен арест” – сериал, еп.19, 20 10:00 “Откачалки” – комедия, драма (Австралия, САЩ, 2012), режисьор Пи Джей Хогън, в ролите: Тони Колет, Антъни ЛаПалия, Лили Съливан, Лив Шрайбър, Каролайн Гудал и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” /п/ – сериал 13:00 “Гранд” /п/ – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.48 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.61 17:00 “Българи на три морета” – туристическо риалити (2016), еп.5 18:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.7, еп.12, 13 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.7, еп.12 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.12 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.2, 3 23:00 Премиера: “Гранд” – сериал, еп.6, 7 00:00 “Откачалки” /п/ – комедия, драма (Австралия, САЩ, 2012) 02:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 03:00 “Стъпка по стъпка” /п/ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Пътят на честта” – сериен филм /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” (нов сезон) – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 00:30 “Пътят на честта” – сериен филм /п/ 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм 04:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Обрадойро, полуфинален мач за Суперкупата на Испания (2018) /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Гран Канария – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Фулъм – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Дарби Каунти – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 6-и епизод /п/ 18:30 Художествена гимнастика:Световно първенство в Баку – Индивидуално, финал на обръч, директно 19:00 Художествена гимнастика:Световно първенство в Баку – Индивидуално, финал на топка, директно 20:15 Баскетбол: Барселона – Баскония, полуфинален мач за Суперкупата на Испания (2018) /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:30 Художествена гимнастика:Обзор на деня на Световното първенство в Баку, 1-ви ден 23:00 Футбол: Хъл Сити – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” – /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *