ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 17 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:10 Искри на изобретателност – документален филм /8, последен епизод/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 История.bg Сталин и България/п/ 11:40 Светът на Япония: Чудният свят на оригами 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Полицаят и извънземните – игрален филм /копродукция, 1979 г./, режисьор Жан Жиро, в ролите Луи дьо Фюнес, Жан Льофевър, Ги Гросо, Мишел Модо, Мишел Галабрю и др. 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Обзор “Лига Европа” 14:45 Дойче Веле: Шифт /п/ 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 17:40 Мера според мера: 1910 -1915 – тв филм /7, последна серия/ 18:00 По света и у нас 18:30 Най-известното училище в света – документален филм /Великобритания, 2014 г./ 19:25 Как се прави? – документален филм /13 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно публицистично предаване 22:05 Среща на Дейвид Атънбъро с президента Обама – документален филм /Великобритания, 2015 г./ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Значка на честта – игрален филм /САЩ, 2015 г./, режисьор Агустин, в ролите Мена Сувари, Джеси Брадфорд, Локлин Мънро и др.(12) 01:10 Денят започва с Култура /п/ 02:25 Полицаят и извънземните – игрален филм /п/ 04:05 История.bg Сталин и България/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Кунг-фу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 47 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.113 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 27 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп.809 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1, еп.57 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.15 01:30 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.3, еп.2 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 691

bTV Action
05:15 “Извън играта” – сериал, с.7 еп.8 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “По стъпките на Чарлс Дарвин” – част 1 09:00 “Извън играта” – сериал, с.7 еп.8 10:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 14 11:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 11 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 17 13:00 “Дупката” – приключенски, трилър,фентъзи (САЩ, 2009), режисьор – Джо Данте, актьори – Крис Масоля, Хейли Бенет, Натан Гамбъл, Тери Поло, Брус Дърн, Куин Лорд, Джон ДеСантис, Дъглас Чапман, Марк Поусън, Питър Шинкода, Джонатан Брус и др. 15:00 Премиера: “Платина” – сериал, с.3, еп.1 16:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.9 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 18 18:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 12 19:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 15 20:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 8 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Код: Олимп” – екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор – Антоан Фукуа, актьори – Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др. 00:15 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.8 01:15 “Супергърл” – сериал, с. 2, еп. 15 02:15 “Платина” – сериал, с.3, еп.1 03:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 18 04:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 12

bTV Comedy
05:00 “Гражданинът Кхан” /п./- сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.5 07:00 “Гражданинът Кхан” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.4 09:00 “Комиците” – комедийно шоу 10:00 “Деца на килограм 2” – комедия (САЩ, 2005), режисьор – Адам Шанкмaн, актьори – Стив Мартин, Бони Хънт, Пайпър Перабо, Хилари Дъф, Том Уелинг, Тейлър Лотнър и др. 12:00 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал 13:00 “Старчета разбойници с Бети Уайт” – комедийна поредица 13:30 “Клуб “Веселие” – сериал 14:30 “Супермаркет” – комедиен сериал 15:00 “На по-добро място” – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Аламинут” – комедийно предаване 18:00 Премиера: “Клуб “Веселие” – сериал, с.6 19:00 “Стажанти” – сериал, с.2 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Супермаркет” – комедиен сериал, с.1 22:30 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал, с.1 23:30 Премиера: “Офисът” – сериал, с.9 00:00 “Деца на килограм 2” – комедия (САЩ, 2005), режисьор – Адам Шанкмaн, актьори – Стив Мартин, Бони Хънт, Пайпър Перабо, Хилари Дъф, Том Уелинг, Тейлър Лотнър и др. 02:00 “Модерно семейство” /п./- сериал 03:00 “По средата” /п./ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Отмъщението” – сериен филм, сезон 4 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Метц – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Лион – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Дарби Каунти – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Монпелие – Нант, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Шефилд Уенздей – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 5-и епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 5-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Тулуза – Бордо, мач от френската Лига 1, директно 23:45 Класика от Висшата лига – Манчестър Юнайтед – Евертън (1999-00), повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес 23:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу, (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес, (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ шоп 11:30 “Парламентът на живо” 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:10 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Без монтаж” 21:30 НОВИНИ 22:00 “Спорт в обектива” след Левски-Септември 23:00 “Денят на живо”/п/ 00:00 “Патарински Live/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00 – 07:00 Повторения

 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *