ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 17 ЮНИ

БНТ

05:10 Туризъм.бг /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 08:40 Сутрин с УЕФА Евро 2020 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Днес на УЕФА Евро 2020 13:15 Телепазарен прозорец 13:30 Приказки за саке – сериен документален филм 14:00 Бързо, лесно, вкусно 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Малки истории /п/ 15:00 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 16:00 УЕФА Евро 2020: Украйна – Северна Македония – пряко предаване от Букурещ 17:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 18:30 По света и у нас 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 22:00 УЕФА Евро 2020: Нидерландия – Австрия – пряко предаване от Амстердам 23:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме – обзор на деня 00:30 УЕФА Евро 2020: Дания – Белгия запис 02:30 100% будни /п/ 04:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.56 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с.2, еп.6 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.117 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп.14 22:00 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, еп.19 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.17, 18 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп.91 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.59

bTV Action

05:15 “Стоте” – сериал, с.6, еп.10 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.3, еп.8 – 11 08:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.10 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.17 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.22 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.10 12:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.10 13:00 “Злата близначка” – трилър (тв филм, Канада, 2018), режисьор Дейвид Ланглоа, в ролите: Линдзи Хартли, Джейсън Сърмак, Кандис Хънтър, Питър Флеминг и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.11 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.18 17:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.11 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.11 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.23 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.9 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Превъзходството на Борн” – екшън, трилър, мистъри (САЩ, Германия, 2004), режисьор Пол Грийнграс, в ролите: Мат Деймън, Мартон Чокаш, Мишел Монахън, Франка Потенте, Джулия Стайлс, Брайън Кокс, Карл Ърбън, Гейбриъл Ман и др. 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.9 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.11 02:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.23 03:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.11 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.18

bTV Comedy

05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.8 07:00 “Круд” – сериал, еп.29, 30 08:00 “Корени” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Анжелика” /п/ – сериал 10:00 “Бейб в града” – фентъзи, комедия, анимация (Австралия, 1998), режисьор Джордж Милър, в ролите: Мики Руни, Магда Шубански, Джеймс Кромуел, Ким Стори, Ричард Картър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Приятели” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 17:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.8, еп.5, 6 19:00 “Корени” – сериал, еп.9 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.11, еп.1 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.3 22:00 Премиера: “Анжелика” – сериал, с.2, еп.19, 20 (последен) 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8, еп.10, 11 00:00 “Бейб в града” /п/ – фентъзи, комедия, анимация (Австралия, 1998) 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 03:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV

05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 2 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериал, сезон 10 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 1 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 2 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 4 01:30 “Играчът” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Баскетбол Италианска баскетболна Серия А, плейофи – /п/ 12:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Нотингам Форест, Чемпиъншип – /п/ 14:00 Футбол: Ал Насър – Ал Сад, Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 16:00 Футбол: Уикъмб Уондърърс – Суонси Сити, Чемпиъншип – /п/ 18:00 Футбол: Ян Регенсбург – Вердер Бремен, Купа на Германия, четвъртфинал – /п/ 20:00 Баскетбол, Испанска баскетболна лига, плейофи – /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” – предаване на WWE (2021) 22:55 Студио “Баскетбол” – директно 23:00 Баскетбол, Испанска баскетболна лига, плейофи – директно 00:45 Студио “Баскетбол” – директно 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 В добра форма 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Истории от света 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Ускорение 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *