ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 17 ЯНУАРИ

БНТ

05:00 Иде нашенската музика 06:00 Златно сърце 07:00 Пътеки 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 БНТ на 60 09:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Африка експрес 15:35 Камъкът на страха 16:05 Б.Т.Р. от кота – 4 16:30 Сграда на годината 2020 – церемония по награждаването 18:00 Домът на вярата 18:30 Джоузеф иска да ходи 18:45 Спорт тото 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Българска киновечер представя: Посоки 22:50 По света и у нас 23:00 БГ версия 00:00 Слънцето в нас 01:40 БНТ на 60 02:40 Пътеки 03:40 Отблизо 04:40 Религията днес

bTV

05:00 “COOLt” /п/ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.20 06:30 Премиера: “Александър Велики” – документален филм (Германия, 2014), част II “До края на света” 07:30 “Приятели” – сериал, с.5, еп.5 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Фитнес” – сериал, еп.18 13:00 “Дийн” – комедия, романтичен (САЩ, 2016), режисьор Деметри Мартин, в ролите Деметри Мартин, Кевин Клайн, Джилиан Джейкъбс, Джон Бенджамин и др. 15:00 “Светъл ум” – драма (САЩ, 2017), режисьор Марк Уеб, в ролите Крис Евънс, Маккена Грейс, Линдзи Дънкан, Октавия Спенсър, Джени Слейт, Майкъл Кендал Каплан, Глен Плъмър и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Невъзможно бягство” – екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор Микаел Хафстрьом, в ролите Силвестър Сталоун, Арнолд Шварценегер, 50 cent, Винсънт Д`Онофрио, Вини Джоунс, Сам Нийл, Ейми Райън, Джеймс Кавийзъл, Катрина Балф и др. 22:20 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 23:20 “Разобличен” – фентъзи, криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Гий Малик Линтън, в ролите Ана де Армас, Киану Рийвс, Кристофър Макдоналд, Мира Сорвино, Санди Техада и др. [16+] 01:20 “Шпиони: За общото благо” – екшън, трилър (Великобритания, 2015), режисьор Барат Налури, в ролите Кит Харингтън, Питър Фърт, Дженифър Ийли, Майкъл Уайлдман, Тапънс Мидълтън, Тим Макинърни и др. 03:20 “Приятели” /п/ – сериал, с.5, еп.5 03:40 “120 минути” /п/

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.11 – 14 08:00 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.12 – 14 11:00 “Твърде лично” – екшън, трилър (Франция, 2008), режисьор Пиер Морел, в ролите Лиъм Нийсън, Маги Грейс, Джон Грийс, Фамке Янсен, Зандър Бъркли, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Дейвид Уоршофски и др. 13:00 “12 силни” – военен, исторически, екшън (САЩ, 2018), режисьор Николай Фулси, в ролите Крис Хемсуърт, Майкъл Шанън, Майкъл Пеня, Треванте Роудс, Уилям Фиктнър, Елса Патаки, Тейлър Шеридан и др. 15:30 “Смелите” – сериал, еп.2, 3 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.6, 7 19:00 “Транспортер 2” – екшън, трилър (Франция, САЩ, 2005), режисьор Луи Летерие, в ролите Джейсън Стейтъм, Амбър Валета, Алесандро Гасман, Кейт Наута, Джейсън Флеминг и др. 21:00 bTV Новините 21:30 Студио “Суперкупа на Испания” 22:00 Пряко, Суперкупа на Испания, финал: Реал Сосиедад/Барселона – Реал Мадрид/Атлетик Билбао 00:00 Студио “Суперкупа на Испания” 00:30 “Земята на мъртвите” – фантастика, хорър, трилър (САЩ, Франция, Канада, 2005), режисьор Джордж Ромеро, в ролите Джон Легуизамо, Азия Ардженто, Саймън Бейкър, Робърт Джой, Юджийн Кларк, Денис Хопър и др. [16+] 02:15 “Сватбено проклятие” – трилър (тв филм, САЩ, 2018), режисьор Сам Ървин, в ролите Ана Хъчисън, Одри Ландърс, Лейни Маколи, Мелиса Болона и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.12 – 14

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.9, еп.14, 15 07:00 “Супермаркет” – сериал, с.4, еп.11, 12 08:00 “Гранд” – сериал, еп.3, 4 09:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал, еп.8 10:00 “Ударен от гръм” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, 2012), режисьор Джон Уайтсел, в ролите Кевин Дюран, Тейлър Грей, Джим Белуши, Робърт Белуши, Брандън Т. Джаксън и др. 12:00 “Отбор глупаци” – комедия, криминален (САЩ, 2000), режисьори Патрик фон Крусенстьерна и Понтус Льовенхилм, в ролите: Стив Зан, Салма Хайек, Джеф Голдблъм, Илайджа Ууд, Дейвид Крос, Том Уилкинсън, Орландо Джоунс, Лара Флин Бойл и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 19:30 Премиера: “Супермаркет” – сериал, с.4, еп.11, 12 20:30 “Феята на зъбките” – фентъзи, семеен, комедия (САЩ, Канада, 2010), режисьор Майкъл Лимбек, в ролите Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Стивън Мърчант, Райън Шеклър, Сет Макфарлън и др. 22:30 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 23:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 00:30 “Гранд” /п/ – сериал 01:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п/ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п/ – сериал 04:00 “Супермаркет” /п/ – сериал

Nova TV

05:20 “Покана за приятелство” – с уч. Ерин Краков, Раян Макпартлин, Патриша Ричардсън, Кейтлин Дабълдей и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Втори дубъл” – сериал 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Музата на артиста” – с уч. на Джейсън Доринг, Брий Уилямсън, Кейтлин Кармайкъл, Корбин Бърнсен, Франсис Фишер, Сам Бокслайтнър, Джейсън Доринг и др. 14:15 “Една заскрежена любов” – с уч. на Тейлър Кол, Джак Търнър, Рукия Бернард, Дюшейн Уилямс и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “БСП – Бесни Страшни Пенсии” – с уч. на Брус Уилис, Морган Фрийман, Джон Малкович, Хелън Мирън, Мери-Луис Паркър, Карл Ърбан, Браян Кокс, Крис Оуенс, Ричард Драйфус и др. 22:10 “Съюзени” – с уч. на Брад Пит, Марион Котияр, Джаред Харис, Матю Гуди, Лизи Каплан и др. 00:30 “Вечерята” – с уч. на Ричард Гиър, Лора Лини, Стив Кугън, Ребека Хол, Клои Севини, Чарли Плъмър, Адеперо Одуйе Майкъл Чернъс и др. 02:30 “Една заскрежена любов” – с уч. на Тейлър Кол, Джак Търнър, Рукия Бернард, Дюшейн Уилямс и др. /п/ 04:10 “Музата на артиста” – с уч. на Джейсън Доринг, Брий Уилямсън, Кейтлин Кармайкъл, Корбин Бърнсен, Франсис Фишер, Сам Бокслайтнър, Джейсън Доринг и др. /п/

Nova Sport

03:00 Програмна пауза 10:00 Футбол: Уотфорд – Хъдърсфилд Таун, 24 кръг Чемпиъншип – /п/ 12:00 Футбол: Барнзли – Суонси Сити, 24 кръг Чемпиъншип – /п/ 14:00 Хокей на лед: Трактор – Локомотив, Континентална хокейна лига – директно 16:30 Купа на Германия: Обзор 2 кръг, предаване за германски футбол (2020-21) – /п/ 17:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор 3 кръг, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 18:00 Баскетбол: Обрадойро – Реал Мадрид 20 кръг, Испанска баскетболна лига – директно 20:00 Карабао къп: Обзор 6 кръг, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 20:30 Чемпиъншип: Обзор 24 кръг, предаване за английски футбол (2020-21) 21:00 Футбол: Мидълзбро – Бирмингам Сити 24 кръг, Чемпиъншип – /п/ 23:00 Хокей на лед: Трактор – Локомотив, Континентална хокейна лига – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:20 Ничия земя 06:00 Икономика и бизнес 06:30 Парчета от реалността 06:45 Другото лице 07:15 Денят на живо 07:40 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 Документална поредица на DW 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Карай направо 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:15 Парламентът на фокус 14:30 Икономика и бизнес 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:30 Патарински LIVE 16:00 Неделята на NOVA 19:00 Новините на NOVA 19:20 Темата на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Светът 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Парламентът на фокус 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Неделята на NOVA 00:30 Светът 01:00 Темата на NOVA 01:20 Парчета от реалността 01:30 Документална поредица на DW 02:00 Патарински LIVE 02:30 Събуди се

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *