ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 18 АПРИЛ

БНТ
05:05 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Какво ще се случи 2 – документален филм /12 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Сид – дете на науката – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Какво ще се случи 2 – документален филм /13 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 18:30 Спорт тото 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Слово за ползата от четенето: Живот докрай – тв филм /България, 1999 г./, режисьор Пламен Масларов, в ролите Руслан Купенов, Тилко Петров, Димитър Борисов, Константин Джидров и др. 21:30 Студио “Футбол” 22:00 Футбол: Среща-реванш от 1/4-финалите на УЕФА “Лига Европа” – пряко предаване 00:10 Улови момента с Милен Атанасов – предаване за иновации и нови технологии /п/ 00:40 Култура.БГ /п/ 01:40 100% будни /п/ 02:40 Нашите любовници – игрален филм /п/ (14) 04:15 Дойче веле: Шифт 04:30 Отблизо с Мира /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.24 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, с.2, еп.73 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.5, еп.18 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.3, еп.74 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.12, еп.115 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Майка” – сериал, еп.57 21:00 “Бригада Нов дом” – социален проект с водещ Мария Силвестър, с.4 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, с.13, еп.23 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Библиотекарите” – сериал, с.3, еп.4 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.105, 106 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” /п/ – сериал 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на Джеки Чан” /п/ – сериал, с.5, еп.3, 4 07:00 “Приключенията на Джеки Чан” – сериал, с.5, еп.5, 6 08:00 “Монк” /п/ – сериал, с.4, еп.8 09:00 “Мъртва точка” /п/ – сериал, с.3, еп.20 10:00 “Супергърл” /п/ – сериал, с.3, еп.7 11:00 “Библиотекарите” /п/ – сериал, с2, еп.1 12:00 “Луцифер” /п/ – сериал, еп.3 13:00 “Виновна” – драма, психотрилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Антъни Лефрейн, в ролите: Ерин Сандърс, Алекс Пакстън-Бийсли, Катрин Дент, Майкъл Уудс и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.9 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.21 17:00 “Луцифер” – сериал, еп.4 18:00 “Библиотекарите” – сериал, с2, еп.2 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Супергърл” – сериал, с.3, еп.8 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Изчезнали” – сериал, еп.1 21:00 bTV Новините 21:45 Студио “Лига Европа” 22:00 Пряко, Лига Европа 00:00 “Лига Европа” – най-интересното от срещите през деня 00:15 “Изчезнали” /п/ – сериал 01:15 “Супергърл” /п/ – сериал 02:15 “Монк” /п/ – сериал 03:15 “Луцифер” /п/ – сериал 04:15 “Библиотекарите” /п/ – сериал

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.6 еп.3 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.4 еп.13, 14 09:00 “Комиците и приятели” (2018) 10:00 Премиера: “Делфинът Бърни” – екшън, комедия, семеен (Канада, 2018), режисьор Кърк Харис, в ролите: Лола Сълтън, Логан Алън, Кевин Сорбо и др. 12:00 “Бруклин 99” – сериал 13:00 “Теория за големия взрив” – сериал 14:00 “Без пукната пара” – сериал 15:30 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” (2016) 18:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2 еп.5, 6 19:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.19, 20 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.17 22:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.9, 10 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6 еп.21, 22 00:00 “Делфинът Бърни” /п/ 02:00 “Клуб Веселие” /п/ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 19 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 2 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) – сериен филм, сезон 7 21:00 “Hell’s Kitchen България” (нов сезон) – риалити 22:00 “Дяволското гърло” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 19 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 12 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
05:40 Край на програмата 10:00 Футбол: Нант – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Ховентут – Бургос, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Рен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Голф: САЩ Мастърс, четвърти кръг, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Художествена гимнастика: Световна купа, София, повторение 23:10 Футбол: Лийдс Юнайтед – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 01:10 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:25 Еротичен телепазар 03:25 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *