HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 18 АПРИЛ

БНТ
05:25 Дързост и красота – тв филм /3915 епизод/п/ 05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емсиия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3916 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емсиия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Книга на книгите 2 – анимационен филм /4 епизод/ 13:30 Пиксел Пинки – анимационен филм /4 епизод/ 13:55 Шоуто на Канала /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – тв филм /3 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емсиия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Музика на сърцето – тв филм /9 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емсиия 18:40 Още от деня – публицистично предаване 19:40 Лека нощ, деца! Възглавничките 19:55 Евровизия 2017/Норвегия/ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Хиляда пъти “Лека нощ” – игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Ерик Попе, в ролите Жулиет Бинош, Николай Костер-Валдау, Мария Дойл Кенеди и др. 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Евровизия 2017/Молдова/ 23:35 В сянката на властта 3 – тв филм /4 епизод/ 00:25 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:35 Денят започва с Култура /п/ 01:50 Музика на сърцето – тв филм /9 епизод/п/ 02:35 Фалшива принцеса – тв филм /3 епизод/п/ 03:25 Светът на Япония /п/ 03:35 В сянката на властта 3 – тв филм /4 епизод/п/ 04:25 Дързост и красота – тв филм /3916 епизод/п/ 04:45 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:20 “Опасни улици” – сериал, еп. 582 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 25 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.10 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.23 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 706 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3 , еп. 20 21:00 MasterChef – кулинарно шоу, с. 3 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с. 8, еп. 5 01:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” – сериал, с. 2, еп.12 01:30 “Аламинут: Добре дошли в България” 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 03:50 “Клиника край езерото” /п./ – сериал 04:40 “Опасни улици” – сериал, еп. 583

bTV Action
05:15 “Библиотекарите” – сериал, еп.10 06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Ирис” – сериал, еп.19 09:30 “4х4” – предаване за офроуд 10:00 “Джунглата: Един вълшебен свят” – документален филм (Германия, 2012) 11:00 “Стрелата” – еп. 3, еп.18 12:00 “Ренегат” – с.3, еп. 13 13:00 “Верижна реакция” – драма, трилър (САЩ, 1996), режисьор – Андрю Дейвис, актьори – Андрю Дейвис, Джош Фридман, Киану Рийвс, Фред Уорд, Кевин Дън , Морган Фрийман, Брайън Кокс и др. 15:00 “Под наблюдение” – сериал, с.2, еп.3 16:00 “Праведен” – сериал, с.5, еп.2 17:00 “Ренегат” – с.3, еп. 14 18:00 “Стрелата” – еп. 3, еп.19 19:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.10 20:00 Премиера: “Готъм” – сериал, с.2, еп.18 21:00 Студио “Шампионска лига” 21:45 Футбол от Шампионска лига 23:45 Студио “Шампионска лига” 00:15 Футбол от Шампионска лига 02:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.10 03:00 “Ирис” – сериал, еп.19 04:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.2

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п./- сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.5 07:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 08:00 “Да отгледаш Хоуп ” – сериал, с.3 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно предаване 10:00 “Добро момче” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1997), режисьор – Саммо Кам-Бо Хунк, актьори – Джеки Чан, Ричард Нортън, Мики Лий, Саммо Хунг и др. 12:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 13:30 “Стажанти” – сериал 14:30 “Кухня” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Аламинут” – комедийно предаване 18:00 “Стажанти” – сериал, с.2 19:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал, с.5 19:30 Премиера: “Модерно семейство” – комедиен сериал, с.6 20:00 Премиера: “Новите съседи” – комедиен сериал, с.9, еп.20 21:30 “Кухня” – комедиен сериал, с. 4 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.3 00:00 “Добро момче” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1997), режисьор – Саммо Кам-Бо Хунк, актьори – Джеки Чан, Ричард Нортън, Мики Лий, Саммо Хунг и др. 02:00 “Клуб Веселие” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Да отгледаш Хоуп ” /п./ – сериал 04:00 “Мутра по заместване” /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма” (премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 “Кошмари в кухнята” – предаване на NOVA, нов сезон 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, 2 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Прости ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Валенсия – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Фулъм – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 29-и епизод, повторение 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Футбол: Бристъл Сити – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение 17:00 Футбол: Нант – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 19:00 Футбол: Бастия – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 32-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Марсилия – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
05:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 Избрано: “КултурНо” 15:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти 16:00 “Кой предаде Иисус”, документален филм на Discovery Channel 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти, премиера 22:00 Избрано: “КултурНо” 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти, (п) 02:00 “Аз уча английски” с Николая 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:20 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата”/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо”/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Беновска пита” /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Имате думата”/п/ 23:20 “Денят на живо”
/п/ 00:20 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:10 “Спорт в обектива”/п/ 02:00 – 05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *