ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 18 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Референдум /п/ 13:30 Камбаните са моите деца документален филм /България, 2013г./, режисьор Димитър Шарков 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица анимационен филм 14:50 Сребристият жребец анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца тв филм /45 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 Джинс 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 5 тв филм /15 епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Съкровище в двореца тв филм /45 епизод/п/ 03:15 Библиотеката /п/ 04:15 Законът на Дойл 5 тв филм /15 епизод/п/ (12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.16 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Ягодова любов” – сериал, еп.11 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.34 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.2 еп.6 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.36 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Денят на независимостта: Нова заплаха” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Джеф Голдблъм, Лиъм Хемсуърт, Шарлот Генсбур, Вивика Фокс, Сила Уорд, Уилям Фиктнър, Майка Монро, Джоуи Кинг, Бил Пулман, Джъд Хърш и др. 22:30 “Медичите” – сериал, еп.3 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.10 01:00 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.5 01:50 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.7 еп.7 03:00 bTV Новините /п./ 03:30 “Преди обед” /п./

bTV Comedy
05:00 “Двама бащи, двама синове” /п./ – сериал 06:00 “Двама бащи, двама синове” – сериал, с.3 еп.15, 16 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 09:00 “Преспав” /п./ – сериал 10:00 “Магия в полунощ” – комедия, романтичен (САЩ, 2014), режисьор Уди Алън, в ролите: Ема Стоун, Колин Фърт, Антония Кларк, Марша Гей Хардън, Хамиш Линклейтър, Джаки Уивър, Ерика Лиърсен и др. 12:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 13:00 “Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал 14:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.125 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.3 18:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5 еп.10, 11 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12 еп.13 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.20 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 Премиера: “Модерно семейство” – сериал, с.9 еп.18, 19 23:00 “Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал, еп.7 00:00 “Магия в полунощ” /п./ – комедия, романтичен (САЩ, 2014) 02:00 “Двама бащи, двама синове” /п./ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал

bTV Action
05:15 “Смелите” – сериал, еп.1 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.4 еп.17 – 20 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.9 09:00 “Смелите” – сериал, еп.1 10:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.20 11:00 “Агент Х” – сериал, еп.4 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.15 13:00 “Сърцето на дракона” – фентъзи, приключенски (САЩ, 1996), режисьор Роб Коен, в ролите: Денис Куейд, Шон Конъри, Дина Майер, Дейвид Тюлис, Пит Посълтуейт, Джейсън Айзъкс и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.10 16:00 “Смелите” – сериал, еп.2 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.16 18:00 “Агент Х” – сериал, еп.5 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3 еп.21 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос” – сериал, еп.10 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Трафик на хора” – екшън, криминален, трилър (Тайланд, Канада, САЩ, 2014), режисьор Екачай Уекронгтам, в ролите: Долф Лун

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Под прикритие” – сериен филм, сезон 1 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 00:30 “Худини и Дойл” – сериен филм 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Плимут Аргайл – Бристъл Роувърс, преиграване от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Астън Вила – Ливърпул, четвъртфинален мач за Карабао къп /п/ 14:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Химки – Калев, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Бостън Юнайтед – Рочдейл, преиграване от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 17-и епизод /п/ 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 13-и епизод 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Студио “Купа на Лигата”, директно 21:45 Футбол: Евертън – Лестър Сити, четвъртфинален мач за Карабао къп, директно 23:40 Студио “Купа на Лигата”, директно 00:15 Професионална борба: “Първична сила”, 51-ви епизод 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ1 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *