ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 18 ДЕКЕМВРИ

БНТ

05:15 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 5 тв филм /5 епизод/ 14:45 Малки истории /п/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Годунов тв филм /4 епизод/(12) 23:00 По света и у нас 23:30 Концерт на Dirty Purchase Международен джаз фестивал – Банско 2020 00:30 Светът и ние /п/ 00:45 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:40 Извън играта /п/ 04:10 Музика, музика /п/ 04:40 Когато сърцето зове 5 тв филм /5 епизод/п/

bTV

05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.23 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.4 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.28 15:00 “Търговски център” – сериал, с.15 еп.191, 192 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6 еп.7 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.115 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Лудия Макс: Пътят на яростта” – фантастика, екшън, приключенски (Австралия, САЩ, 2015), режисьор Джордж Милър, в ролите Том Харди, Шарлийз Терон, Зоуи Кравиц, Никълъс Хоулт, Роузи Хънтингтън-Уайтли, Райли Киоу, Нейтън Джоунс, Джош Хелман и др. 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.12 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.34 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.97

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.15 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.16 – 19 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.15 09:00 “Чък” – сериал, с.2 еп.16 10:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.17 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.5 12:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.19 12:30 “Еверест” – приключенски, драма (Великобритания, САЩ, Исландия, 2015), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите Джейсън Кларк, Томас Райт, Робин Райт, Майкъл Кели, Емили Уотсън, Сам Уърдингтън, Елизабет Дебики, Джош Бролин, Кийра Найтли, Джейк Джиленхол, Ванеса Кърби, Ингвар Сигурдссон и др. 15:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.1 16:00 “Чък” – сериал, с.2 еп.17 17:00 “Монк” – сериал, с.6 еп.14 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.6 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.4 еп.18 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мръсният Джон” – сериал, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 “Час пик 3” – екшън, комедия (САЩ, Германия, 2007), режисьор Брет Ратнър, в ролите Джеки Чан, Крис Тъкър, Макс фон Сидов, Хироюки Санада, Ноеми Леноар, Жюли Депардийо и др. 23:45 “Мръсният Джон” – сериал, еп.6 00:45 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.6 01:45 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.18 02:45 “Монк” – сериал, с.6 еп.14 03:45 “Чък” – сериал, с.2, еп.17 04:45 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.19

bTV Comedy

05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, еп.19, 20 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Цветна Коледа” – романтичен (тв филм, САЩ, 2018), режисьор Джейк Хелгрен, в ролите: Ники Уелън, Майлс Фишър, Дафни Зунига, Джули Макнивън и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.7, 8 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.114 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.13 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.5 22:00 “Кухня” – сериал, с.3 еп.19, 20 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8 еп.14, 15 00:00 “Цветна Коледа” /п/ – романтичен (тв филм, САЩ, 2018) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Кухня” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Съкровища” – сериал, сезон 1 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Женени с деца” – ситком, сезон 11 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 04:30 “Остани с мен” – сериал /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Рединг – Норич Сити Чемпиъншип – повторение 12:00 Футбол: Уотфорд – Борнемут Чемпиъншип – повторение 14:00 Футбол: Дарби Каунти – Суонси Сити Чемпиъншип – повторение 16:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Стоук Сити Чемпиъншип – повторение 17:55 Новини 18:00 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 18:30 Футбол: Манчестър Юнайтед – Шефилд Юнайтед класика от Висшата лига (1994-95) – повторение 19:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 19:30 Футбол: Хъл Сити – Портсмут Лига 1 – директно 21:25 Студио “Чемпиъншип” – директно 22:00 Футбол: Престън Норт Енд – Бристъл Сити Чемпиъншип – директно 23:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 00:15 Новини – повторение 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Денят на живо” – избрано 07:35 “Социална мрежа” – избрано 08:30 “Другото лице” 09:00 “Патарински Live”-избрано 09:40 “Денят на живо” – избрано 10:15 Телемаркет 10:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 11:00 “Другото лице” 11:45 “Парчета от реалността” 12:20 “Денят на живо” – избрано 13:00 “Патарински Live”-избрано 13:45 Топ Шоп 14:00 “Другото лице” 14:30 “Социална мрежа” – избрано 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 “Стъпките към успеха” 17:20 “Патарински Live” – избрано 18:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 19:00 “Другото лице” 19:30 “Спорт в обектива” – избрано 20:00 “Да те повика силата” – док.филм на КАНАЛ 3 21:40 “Патарински Live”-избрано 22:20 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 23:00 “Да те повика силата” – док.филм на КАНАЛ 3 00:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *