ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 18 НОЕМВРИ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 13:30 Една несбъдната мечта документален филм /България, 2015 г./, режисьор Елица Цветанова 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Мили бате!… Писма на един дакел тв филм 14:45 Сребристият жребец анимационен филм 15:10 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:05 Стани богат тв игра /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца тв филм /25 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg 100 години от Ньойския мирен договор 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 4 тв филм /11 епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Съкровище в двореца тв филм /25 епизод/п/ 03:15 Малки истории /п/ 04:15 Законът на Дойл 4 тв филм /11 епизод/п/ (12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.20 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.57 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.12 16:00 “Всичко може да се случи” – сериал, с.3 еп.4 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.14 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.24 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.10 00:30 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.6 01:30 “Друговремец” – сериал, с.4 еп.6 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.9 – 12 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.9 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.13 10:00 “Готъм” – сериал, с.2 еп.22 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.8 12:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.3 13:00 “Пълен мрак” – хорър, фантастика (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Кийт Дейвид и др. [14+] 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.10 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.14 17:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.4 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.9 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3 еп.1 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Трусове 5: Кръвни линии” – фантастика, хорър, екшън (САЩ, 2015), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Брандън Орет, Натали Бекър, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др. 00:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.7 01:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.1 02:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.10 03:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.4 04:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.9

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.12 еп.8, 9 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Домашен арест” /п./ – сериал, с.3 еп.19, 20 10:00 “К-911” – комедия, екшън, криминален (САЩ, 1999), режисьор Чарлз Канганис, в ролите: Джим Белуши, Джеймс Ханди, Уейд Уилямс, Кристин Тучи и др. 12:00 “Без пукната пара” – сериал 13:00 “Мис Сладкиш” – сериал 14:00 “Модерно семейство” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.105 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.21, 22 18:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.10, 11 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11 еп.4 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.2 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, 18 еп. с.7 еп.18, 19 23:00 Премиера: “Мис Сладкиш” – сериал, еп.9, 10 00:00 “Деца на килограм” – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003), режисьор Шон Леви, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Аштън Къчър, Том Уелинг и др. 02:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 03:00 “Без пукната пара” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Ак Барс – Авангард, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Билбао – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Баскетбол: Барселона – Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – Калев, мач от ВТБ лига /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Хокей на лед: Адмирал – Йокерит, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 20:00 Футбол: Брадфорд Сити – Екзитър Сити, мач от английската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Транмиър Роувърс – Уикъмб Уондърърс, мач от английската Лига 1 /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю с Наделина Анева” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Холивуд”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Беновска пита” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *