ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 18 НОЕМВРИ

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 3 тв филм /6 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Щъркели през зимата 15:20 Влакът на динозаврите 2 анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:30 Спортни новини 20:45 Бизнес.БГ 21:15 Студио “УЕФА Лига на нациите” 21:45 Футбол: Република Ирландия – България, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите” пряко предаване от Дъблин 00:10 Обзор “УЕФА Лига на нациите” 00:40 Светът и ние /п/ 01:00 100% будни /п/ 02:55 Култура.БГ /п/ 03:55 Вечната музика /п/ 04:25 Когато сърцето зове 3 тв филм /6 епизод/п/

bTV

05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.5 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.8 06:30 “Лице в лице” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.6 15:00 “Търговски център” – сериал, с.15 еп.147, 148 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.5 еп.11 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.93 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.106 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.8 еп.2 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.12 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.75

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.15 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.8 – 11 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.15 09:00 “Чък” – сериал, еп.7 10:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.23 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.5 12:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.5 12:30 “Умирай трудно” – екшън, трилър (САЩ, 1988), режисьор Джон Мактиърнън, в ролите: Брус Уилис, Бони Беделия, Реджиналд ВелДжонсън, Алън Рикман, Александр Годунов и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.16 16:00 “Чък” – сериал, еп.8 17:00 “Монк” – сериал, с.5 еп.8 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.6 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.3 еп.23 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Ел Чапо” – сериал, с.3 еп.13 (последен) 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Умирай трудно 3” – екшън, трилър (САЩ, 1995), режисьор Джон Мактиърнън, в ролите: Брус Уилис, Самюъл Джаксън, Джереми Айрънс, Греъм Грийн, Колийн Кемп, Сам Филипс и др. 00:30 “Ел Чапо” – сериал, с.3 еп.13 01:30 “Бягство от затвора” – сериал, еп.6 02:30 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.23 03:30 “Монк” – сериал, с.5 еп.8 04:30 “Чък” – сериал, еп.8

bTV Comedy

05:00 “Супермаркет” /п./ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, с.2 еп.3, 4 07:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Мръсни думи” – комедия, драма (САЩ, 2013), режисьор Джейсън Бейтман, в ролите: Джейсън Бейтман, Рохан Чанд, Катрин Хаан, Патриша Белчър, Алисън Джани, Бет Грант, Филип Бейкър Хол, Бен Фалкон и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 15:00 “Младият Шелдън” /п./ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.5 еп.12, 13 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.125 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.82, 83 21:00 “Младият Шелдън” – сериал, еп.9, 10 22:00 “Кухня” – сериал, еп.15, 16 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.6 еп.16, 17 00:00 “Мръсни думи” /п./ – комедия, драма (САЩ, 2013) 02:00 “Супермаркет” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

Nova TV

05:30 “Истината за случая “Хари Куебърт” – сериен филм /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 23 00:30 “Истината за случая “Хари Куебърт” – сериен филм 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 10 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Астана – Енисей ВТБ лига – повторение 12:00 Футбол: Болтън Уондърърс – Салфорд Сити Лига 2 – повторение 14:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига – повторение 16:00 Футбол: Плимут Аргайл – Портсмут Лига 1 – повторение 17:55 Новини 18:00 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) – повторение 18:30 Хокей на лед: СКА – Трактор Континентална хокейна лига – директно 21:00 Новини 21:15 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) 22:00 Професионална борба: “Първична сила” предаване на WWE 23:00 Хокей на лед: СКА – Трактор Континентална хокейна лига – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00- 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *