ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 18 ОКТОМВРИ

БНТ

05:50 Неделно евангелие 06:00 Островът на сините птици – детски тв филм /6 епизод/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Сребристият жребец – детски игрален филм /Австралия, 1993 г./, режисьор Джон Татулис, в ролите: Ръсел Кроу, Карълайн Гудол, Ейми Деймиън и др. 15:30 Марс 2 – тв филм /5 епизод/ 16:20 Концерт на “Мистерията на българските гласове” и Лиса Джерард 18:00 Домът на вярата Църквата “Свети Кирик и Юлита”, Банкя 18:30 Петелът детски – тв филм /Сърбия, 2019 г./ 18:45 Спорт ТОТО 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Българска киновечер представя: Лов на дребни хищници – игрален филм /България, 2010 г./, режисьор Цветодар Марков, в ролите: Христо Шопов, Мариан Вълев, Владимир Георгиев, Стефан Мавродиев, Людмила Станева и др. (12) 22:45 По света и у нас 23:00 БГ версия 00:00 Студио Х: Фамилията – игрален филм /п/ (14) 01:45 Марс 2 – тв филм /5 епизод/п/ 02:35 БНТ на 60 /п/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес /п/

bTV

05:10 “COOLt” /п/ 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3, еп.7 06:30 “Очарователната Амазония” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.4, еп.3 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Игор Дамянов 13:00 “Отново на първа среща” – романтичен, комедия (тв филм, Канада, 2015), режисьор Кристофър Табори, в ролите: Кандъс Камерън Бурей, Тай Олсън, Фарин ВанХъмбек, Наташа Калис и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:20 Премиера: “Загадки за начинаещи: Лекция за убийство” – криминален (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Уинифред Джонг, в ролите: Джил Уагнър, Кристофър Полаха, Робин Томас, Сара Дъгдейл и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.6 21:30 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 22:30 “Информаторът” – комедия, драма, криминален (САЩ, 2009), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Мат Деймън, Тони Хейл, Патън Осуалт, Лукас Каръл, Мелани Лински, Скот Бакула и др. 00:40 “Възкресение” – хорър, фантастика, мистъри (САЩ, 2015), режисьор Дейвид Гелб, в ролите: Оливия Уайлд, Марк Дюплас, Евън Питърс, Сара Болгър, Доналд Главър, Рей Уайз и др. [16+] 02:20 “Приятели” – сериал, с.4, еп.3 02:50 “Търси се” /п/ 03:40 “120 минути” /п/

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.3, еп.4 – 6, с.4, еп.1 08:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.3 – 5 10:45 “К-9: Частен детектив” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2002), режисьор Ричард Люис, в ролите: Джим Белуши, Гари Басараба, Ким Хъфман, Кристофър Шайър и др. 12:45 “Дивергенти 2: Бунтовници” – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2015), режисьор Роберт Швентке, в ролите: Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю, Наоми Уотс, Джай Кортни, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Роза Салазар и др. 15:00 “Записът” – сериал, еп.3, 4 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.30 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп.16 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2, еп.11 18:45 “Завръщане в бъдещето II” – фантастика, приключенски (САЩ, 1989), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Кейси Семашко, Били Зейн, Елизабет Шу, Илайджа Ууд и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Завръщане в бъдещето III” – фантастика, комедия (САЩ, 1990), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Елизабет Шу, Мери Стийнбъргън и др. 00:15 “Престъпна война 3” – екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. [14+] 02:00 “Обожателят” – трилър (САЩ, 2018), режисьор Крейг Голдстийн, в ролите: Кариса Лий Стейпълс, Кейла Юъл, Дрю Сийли, Брайън Еймс, Памела Ройланс и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.3 – 5

bTV Comedy

05:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 06:00 “Гранд” – сериал, с.3, еп.2, 3 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.3, еп.8, 9 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.1, 2 10:00 “Щъркели” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2016), режисьори Никълъс Столър и Дъг Суийтланд 12:00 “Завръщането на героя” – исторически, комедия (Франция, Белгия, 2018), режисьор Лоран Тирар, в ролите: Жан Дюжарден, Мелани Лоран, Ноеми Мерлан, Кристоф Монтьонез, Евлин Бюил, Кристиан Бюжо и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 Премиера: “Покани ме на среща” – риалити, с.10, еп.1 16:00 “Преспав” /п/ – сериал 18:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” – сериал, 8, еп. с.3, еп.8, 9 20:30 “Такси 5” – екшън, комедия (Франция, 2018), режисьор Франк Гастамбид, в ролите: Салваторе Еспозито, Франк Гастамбид, Сабрина Уазани, Бернар Фарси, Малик Бантала, Грегори Фромантен и др. 22:30 “Покани ме на среща” /п/ – риалити, с.10, еп.1 23:30 “Преспав” /п/ – сериал 01:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV

05:00 “Грозна като смъртта” – с уч. на Пайпър Перабо, Адам Гарсия, Джон Гудман, Тайра Банкс, Мария Бело, Изабела Мико, Бриджит Мойнахан, Мелани Лински и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 3 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Сватбен марш: Посрещнете булката” – с уч. на Джак Уагнър, Джоузи Бисе, Габриел Милър, Сара Грей и др. 14:15 “Кралска сватовница” (премиера) – с уч. на Бетани Джой Ленц, Уил Кемп, Саймън Дътън, Британи Бристоу и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Шанхайски рицари” – с уч. на Джеки Чан, Оуен Уилсън, Фан Уонг, Аарон Джонсън и др. 22:20 “Тор: Светът на мрака” – с уч. на Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидълстън, Антъни Хопкинс, Стелън Скарсгард, Кристофър Екелстън, Адеуале Акинуйе-Агбайе , Закари Леви, Рене Русо и др. 00:30 “Моята голяма луда гръцка сватба 2” – с уч. на Ния Вардалос, Джон Корбет, Андреа Мартин, Майкъл Константин, Лейни Казан, Джия Каридис, Джоуи Фатоун и др. 02:10 “Кралска сватовница” – с уч. на Бетани Джой Ленц, Уил Кемп, Саймън Дътън, Британи Бристоу и др. /п/ 04:00 “Сватбен марш: Любовта до теб” – с уч. на Джак Уагнър, Джоузи Бисе, Тара Уилсън, Сара Грей и др. /п/

Nova Sport

10:00 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) – повторение 10:30 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) – повторение 11:00 Футбол: НСА – Пирин Лейдис Държавно първенство по футбол за жени – директно 13:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Уест Хям Юнайтед класика от Висшата лига (2002-03) – повторение 13:30 Студио “Чемпиъншип” – директно 14:00 Футбол: Престън Норт Енд – Кардиф Сити Чемпиъншип – директно 15:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 16:00 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 16:30 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 17:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Динамо Москва Континентална хокейна лига – директно 19:30 Баскетбол: Баскония – Барселона Испанска баскетболна лига – директно 21:15 Новини 21:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 22:00 Футбол: Престън Норт Енд – Кардиф Сити Чемпиъншип – повторение 00:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Динамо Москва Континентална хокейна лига – повторение 02:00 Новини – повторение 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на фокус” /п/ 12:30 “Икономика и бизнес” /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” /п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:45 “Парчета от реалността” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Беновска пита” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *