ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 18 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:00 Още от деня 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 История.bg 140 години от рождението на Трифон Кунев – български политик, писател и поет /п/ 13:30 Отворени досиета 2: Цветана Джерманова. Женският лагер “Босна” при комунизма документална поредица /България, 2017г./, режисьор Димитър Коцев – Шошо 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс анимационен филм 14:45 Сид – дете на науката 2 анимационен филм 15:10 Магна Аура, изгубеният град тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Отблизо с Мира /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Завет на Св. Йоан Рилски 19:10 Людмила Гурченко тв филм /11 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 Моят плейлист музикално-развлекателно предаване 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Младият Върколак 5 тв филм /3 епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/ 02:15 Людмила Гурченко тв филм /11 епизод/п/ 03:05 Дойче Веле: Шифт 03:20 Библиотеката /п/ 04:20 Младият Върколак 5 тв филм /3 епизод/п/ (12)

bTV

05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4 еп.21 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.15 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.74 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.6 еп.2 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.72 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.29 21:30 Премиера: “Името на розата” – сериал, еп.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Твърде лично” – сериал, еп.8 01:00 “Спасители в планината” /п./ – сериал, с.6 еп.2 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.53

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.14 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.18 – 21 08:00 “Платина” – сериал, с.3 еп.16 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.14 10:00 “Стрелата” – сериал, еп.20 11:00 “Монк” – сериал, с.3 еп.9 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.2 13:00 “Херкулес и изгубеното царство” – фентъзи, екшън, приключенски (тв филм, САЩ, Нова Зеландия, 1994), режисьор Харли Коуклис, в ролите: Кевин Сорбо, Антъни Куин, Рене О`Конър, Робърт Требър, Елизабет Хоторн и др. 15:00 “Платина” – сериал, с.3 еп.17 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.15 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.3 18:00 “Монк” – сериал, с.3 еп.10 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, еп.21 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Ел Чапо” – сериал, с.2 еп.2 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Непробиваем” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1996), режисьор Ърнест Дикерсън, в ролите: Адам Сандлър, Деймън Уейънс, Джеймс Кан, Бил Нън, Зандър Бъркли и др. 23:45 “Ел Чапо” – сериал, с.2 еп.2 00:45 “Изчезнали” – сериал, еп.7 01:45 “Стрелата” – сериал, еп.21 02:45 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.3 03:45 “Монк” – сериал, с.3 еп.10 04:45 “Супер коли” – автомобилна поредица, с.6 еп.25

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11 еп.1, 2 07:00 “На по-добро място” /п./ – сериал 08:00 “Кухня” /п./ – сериал 09:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 10:00 “Баща за Коледа” – романтичен, драма (тв филм, Канада, САЩ, 2016), режисьор Тери Инграм, в ролите: Ерин Кракоу, Найъл Матър, П. Лин Джонсън, Майкъл Копса и др. 12:00 “Преспав” /п./ – сериал 13:00 “Проби и грешки” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.47 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно токшоу 19:00 “На по-добро място” – сериал, еп.5, 6 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.10 22:00 “Кухня” – сериал, с.3 еп.1, 2 23:00 “Проби и грешки” – сериал, с.2 еп.10 00:00 “Баща за Коледа” /п./ – романтичен, драма (тв филм, Канада, САЩ, 2016) 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно токшоу 04:00 “На по-добро място” /п./ – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Под прикритие” – сериен филм, сезон 3 22:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 8 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 10 01:30 “Когато сърцето зове” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Металург – Кунлун, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Мач на звездите от ВТБ лига /п/ 14:00 Футбол: Мидълзбро – Лутън Таун, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Хъл Сити – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 3-ти епизод /п/ 18:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 26-и епизод /п/ 19:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Баскетбол: Финал за Купата на краля /п/ 23:00 Хокей на лед: Йокерит – Динамо Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *