ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 18 ФЕВРУАРИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/ 14:00 Законът на Дойл – тв филм /3 сезон, 7 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Златната рибка – детски тв филм /Чехия, 2015 г./ 15:15 Благуните – детски тв филм /10 епизод/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 18:45 Спорт тото 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Питай БНТ 21:30 Студио “УЕФА Лига Европа” 22:00 Футбол: Бенфика – Арсенал, среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа” – пряко предаване от Лисабон 00:15 Смяна на местата 01:15 Светът и ние /п/ 01:35 100% будни /п/ 03:30 Култура.БГ /п/ 04:30 Законът на Дойл – тв филм /3 сезон, 7 епизод/п/ (12)

bTV
05:40 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.2 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп.23 06:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.24 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.40 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.7, еп.5 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.28 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.34 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, с.2, еп.17 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Любимката на краля” – сериал, еп.6 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.76 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал, еп.10
bTV Action
05:15 “Монк” – сериал, с.5, еп.2 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2, еп.23 – 26 08:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.2 09:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.19 10:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.20 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.14 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.9 13:00 “Изгубената сестра” – трилър (САЩ, 2019), режисьор Крейг Голдстийн, в ролите Катрина Бегин, Дайора Беърд, Марк Фамилиети, Рейчъл Брук Смит и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.3 16:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.20 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.10 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.15 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4, еп.21 19:45 Студио “Лига Европа” 20:00 Пряко, УЕФА Лига Европа, 1/16-финали: Цървена звезда – Милан 22:00 Пряко, УЕФА Лига Европа, 1/16-финали: Лил – Аякс 00:00 Лига Европа, обзор 00:30 “Спенсър” – сериал, еп.13 01:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.15 02:30 “Готъм” – сериал, с.4, еп.21 03:30 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.10 04:30 “Чък” – сериал, с.4, еп.20

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7, еп.9, 10 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Семейство Флинтстоун: Разбиване през каменната ера” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2015), режисьори Спайк Бранд и Тони Сървоун 11:00 “Кухня: Война за хотел” /п/ – сериал 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня: Война за хотел” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, еп.5, 6 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.19 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.3 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.4, еп.12 22:00 Премиера: “Кухня: Война за хотел” – сериал, с.2 еп.14, 15 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.1, 2 00:00 “Семейство Флинтстоун: Разбиване през каменната ера” /п/ – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2015) 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Кухня: Война за хотел” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 7 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 11:00 Баскетбол: Мач на звездите от ВТБ лига – /п/ 14:00 Футбол: Бирмингам Сити – Лутън Таун, Чемпиъншип – /п/ 16:00 Хокей на лед: СКА – Спартак, Континентална хокейна лига – /п/ 18:00 Купа на Германия: Обзор, предаване за германски футбол (2020-21) – /п/ 18:30 Хокей на лед: СКА – Динамо Москва, Континентална хокейна лига – директно 21:00 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол, Купа на краля (2021) – /п/ 21:30 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:55 Новини 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, предаване на WWE (2021) 23:00 Хокей на лед: СКА – Динамо Москва, Континентална хокейна лига – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Здравей, България 09:10 Парламентът на живо 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Ускорение 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Ускорение /п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *