ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 18 ЯНУАРИ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл тв филм /9 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Моят собствен кон детски тв филм /Япония, 2015г./ 15:15 Влакът на динозаврите 4 анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg 1340 години от създаването на Българската държава 22:00 Годунов. Продължението тв филм /6 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Джинс /п/ 04:25 Законът на Дойл тв филм /9 епизод/п/ (12)

bTV

05:30 “Фитнес” /п./ – сериал, еп.18 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2 еп.26 06:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.1 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.17 16:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.13 еп.8 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.6 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.11 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, еп.11 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.3 еп.11 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.8 еп.9 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.53 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:50 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.116

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.9 еп.16, 17 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 09:30 “Кухня” /п./ – сериал 10:00 “Приключенията на Роборекс” – фентъзи, семеен (САЩ, 2014), режисьор Стивън Шимек, в ролите: Бен Браудър, Калвин Стингър, Итън Филис, Маги Скот и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9 еп.1, 2 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.135 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.34 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.3 еп.3 22:00 “Кухня” – сериал, с.6 еп.1, 2 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10 еп.16, 17 00:00 “Свободната вечер на майките” – комедия (САЩ, 2017), режисьор Алитиа Джоунс, в ролите: Кейти Аселтън, Тони Колет, Бриджит Евърет, Моли Шанън, Адам Ливайн и др. [14+] 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2 еп.13 – 16 08:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.8 09:00 “Чък” – сериал, с.3 еп.15 10:00 “Супергърл” – сериал, с.5 еп.16 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.4 12:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.2 13:00 “Следите на войната” – екшън, трилър (САЩ, 2009), режисьор Джон Картър, в ролите: Куба Гудинг мл., Кларънс Уилямс III, Джон Тери, Джаклин ДеСантис, Ланс Редик, Джей Кей Симънс и др. 15:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.9 16:00 “Чък” – сериал, с.3 еп.16 17:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.3 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.5 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.5 еп.17 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.7 еп.8 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Езерото на акулите” – екшън, приключенски, криминален (САЩ, 2015), режисьор Джери Дугън, в ролите: Долф Лундгрен, Сара Лейн, Лили О`Брайънт, Майкъл Милиган, Ланс Никълс и др. 00:00 “Стоте” – сериал, с.7 еп.8 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.5 02:00 “Супергърл” – сериал, с.5 еп.17 03:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.3 04:00 “Чък” – сериал, с.3 еп.16

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал, сезон 3 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 00:30 “Кондор” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ Nova Sport 10:00 Хокей на лед: Трактор – Локомотив Континентална хокейна лига – /п/ 12:00 Баскетбол: Гран Канария – Тенерифе 20 кръг Испанска баскетболна лига – /п/ 14:00 Баскетбол: Нижни Новгород – Локомотив Кубан ВТБ лига – /п/ 16:00 Баскетбол: Обрадойро – Реал Мадрид 20 кръг Испанска баскетболна лига – /п/ 18:00 Чемпиъншип: Обзор 24 кръг предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 18:30 Карабао къп: Обзор 6 кръг предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 19:00 Баскетбол: Калев – Зенит ВТБ лига – директно 21:00 Футбол: Уотфорд – Хъдърсфилд Таун 24 кръг Чемпиъншип – /п/ 23:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – СКА Континентална хокейна лига – /п/ 01:00 Баскетбол: Калев – Зенит ВТБ лига – /п/ 03:00 Еротичен телепазар NovaNews 05:20 Све­тът 06:00 Те­ма­та на

NOVA

06:30 Здра­вей, Бъл­га­рия 09:30 В доб­ра фор­ма/п/ 10:00 Но­ви­ни­те на NOVA NEWS 10:15 Ка­рай нап­ра­во/п/ 10:35 Те­ма­та на NOVA/п/ 11:00 Но­ви­ни­те на NOVA NEWS 11:15 Пар­ла­мен­тът на фо­рус/п/ 11:30 Шоу­биз­нес 12:00 Но­ви­ни­те на NOVA 12:30 Денят на жи­во/п/ 13:00 Но­ви­ни­те на NOVA NEWS 13:30 Па­та­рин­ски LIVE/п/ 14:00 Но­ви­ни­те на NOVA NEWS 14:30 Ис­то­рии от све­та 15:00 Но­ви­ни­те на NOVA NEWS 15:20 Шоу­биз­нес 15:30 Со­циал­на мре­жа 16:00 Но­ви­ни­те на NOVA 16:10 Со­циал­на мре­жа 17:00 Но­ви­ни­те на NOVA NEWS 17:15 Пре­сеч­на точ­ка 18:00 Но­ви­ни­те на NOVA NEWS 18:30 Па­та­рин­ски LIVE 19:00 Но­ви­ни­те на NOVA 20:00 Но­ви­ни­те на NOVA NEWS 20:30 Денят на жи­во 21:00 Но­ви­ни­те на NOVA NEWS 21:45 Биз­не­сът 21:50 Шоу­биз­нес 22:00 Но­ви­ни­те на NOVA 22:15 Пре­сеч­на точ­ка 23:00 Но­ви­ни­те на NOVA 23:30 Денят на жи­во 00:00 Но­ви­ни­те на NOVA /п/ 00:30 Па­та­рин­ски LIVE/п/ 01:00 Но­ви­ни­те на NOVA /п/ 01:30 Ис­то­рии от све­та/п/ 02:00 Но­ви­ни­те на NOVA /п/ 02:30 Денят на жи­во/п/ 03:00 Но­ви­ни­те на NOVA /п/ 03:30 Со­циал­на мре­жа 04:00 Но­ви­ни­те на NOVA /п/ 04:30 Со­циал­на мре­жа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *