ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 19 АВГУСТ

БНТ
05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 3 – тв филм /1 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок 08:30 По света и у нас 08:45 История.bg – “Евлоги и Христо Георгиеви: 09:45 Раят на дамите – тв филм /17 епизод/п/ 10:45 Капри тв филм /44 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Жребият – тв филм /6 серия/ 13:25 Бързо, лесно, вкусно /п/ 13:50 Малки истории /п/ 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 По следите на капитан Грант – тв филм /7, последна серия/ 15:30 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /45 епизод/ 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 България от край до край 7 18:50 Чуй Земята 19:00 Търсачи на реликви 3 – тв филм /2 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас 20:30 Спортни новини 20:40 Раят на дамите – тв филм /18 епизод/ 21:40 Нощният управител тв филм /5 епизод/ (14) 22:30 Какво ще се случи – документална поредица 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл – тв филм /9 епизод/(12) 00:15 История.bg – “Евлоги и Христо Георгиеви: 01:15 Малки истории /п/ 02:15 Нощният управител – тв филм /5 епизод/п/(14) 03:10 Чуй Земята /п/ 03:20 Какво ще се случи документална поредица /п/ 03:45 Туристически маршрути 04:10 Изкуството на 21 век 04:40 Законът на Дойл -тв филм /9 епизод/п/(12)

bTV
05:30 “НепознатиТЕ” / п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.9 06:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм, с.1 (2016) 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу /най-доброто/ 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.1 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.24 16:00 “Страх да обичаш” – сериал, еп.6 17:00 bTV Новините 17:25 “Домашен арест” – сериал, еп.13 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.73 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.68 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.45 22:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.13 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Луцифер” – сериал, еп.2 01:00 “Стрелата” – сериал, еп.5 02:00 bTV Новините / п/ 02:30 “Преди обед” / п/ 04:40 “Опасни улици” / п/ – сериал

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.22 – 25 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.2 еп.2 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.3 10:00 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.6 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.12 12:00 “Изчезнали” – сериал, еп.2 13:00 “Дронове-убийци” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор Джек Перес, в ролите Корин Немек, Уитни Мур, Нейтън Бътлър, Шон Гънел и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.3 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.4 17:00 “Изчезнали” – сериал, еп.3 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.13 19:00 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.7 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Информаторите” – трилър, криминален, драма (Германия, САЩ, 2008), режисьор Грегор Джордан, в ролите Били Боб Торнтън, Ким Бейсингър, Мики Рурк, Уинона Райдър, Амбър Хърд, Рис Ифънс, Джон Фостър, Остин Никълс и др. [16+] 00:00 “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.7 01:00 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.7 02:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.3 03:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.16 04:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.13

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.8, еп.2, 3 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.1, 2 10:00 “Ледена епоха 4: Континентален дрейф” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2012), режисьори Стив Мартино и Майкъл Търмайер 12:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 13:00 “Хотел Елеон” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Дивата Нина” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.3, 4 18:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.5, еп.18, 19 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.6, еп.5 20:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.27 21:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.40 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10, еп.5, 6 23:00 “Хотел Елеон” – сериал, с.2, еп.6, 7 00:00 “Нотинг Хил” – романтичен, комедия (Великобритания, САЩ, 1999), режисьор Роджър Мичъл, в ролите Хю Грант, Джулия Робъртс, Ричард Маккейб, Рис Ифънс, Хю Бонвил, Емили Мортимър, Алек Болдуин и др. 02:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Хотел Елеон” – сериал

Nova TV
05:00 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 14 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Ангел пазител” – с уч. на Сузан Анбее, Хайко Рупрехт, Джеръми Мокридж и др. 11:30 “Кулинарно лято с “На кафе” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 14 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Нотингам Форест – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Тенис на маса: Открито първенство на България 2019, втори ден /п/ 14:00 Баскетбол: Барселона – Баскония, полуфинален мач за Суперкупата на Испания (2018) /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Обрадойро, полуфинален мач за Суперкупата на Испания (2018) /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Футбол: Рединг – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Тенис на маса: Открито първенство на България 2019, първи ден /п/ 02:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 03:00 Еротичен телепазар

Kanal 3
07:00 “Социална мрежа” – избрано 08:15 “Парчета от реалността” 09:00 “Интервю” с Наделина Анева 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – избрано 10:45 “Парчета от реалността” 11:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 11:30 “Другото лице” 12:00 “Интервю” с Наделина Анева 12:45 Топ Шоп 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Парчета от реалността” 15:30 “Социална мрежа” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” – избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – избрано 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 “Парчета от реалността” 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – избрано 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- избрано 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *