ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 19 АПРИЛ

БНТ

05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:25 Евровизия 2018 /клипове/ 13:30 “Бързо, лесно, вкусно” – представя: “Вкусната Европа” /п/ 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Малки истории /п/ 14:30 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм 14:45 Животни по пижами – анимационен филм 15:10 Сид – дете на науката 2 – анимационен филм 15:35 Бакстър тв филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /10 епизод/ 17:25 Зелена светлина 17:30 “Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” – кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 18:30 Спорт тото 19:00 Стани богат – тв игра с водещ Михаил Билалов 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Сега и завинаги – игрален фим /САЩ, 1994 г./, режисьор Роджър Доналдсън, в ролите Алек Болдуин, Ким Бейсингър, Майкъл Мадсен и др. 22:55 Евровизия 2018 /клипове/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Въпрос на чест – тв филм /8 епизод/п/(14) 00:20 Телепазарен прозорец 00:35 Денят започва с Култура /п/ 01:50 Капри – тв филм /7 епизод/п/ 02:55 Днес и утре /п/ 03:25 Въпрос на чест – тв филм /8 епизод/п/(14) 04:15 Здравето отблизо /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п./- публицистично предаване 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 105 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.1, еп.58 16:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.11, еп. 2 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 69 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 2, еп. 3 21:00 “Бригада Нов дом” – социален проект с водещ Мария Силвестър 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Менталист: Крадецът на мисли”- сериал, с.6, еп. 12 01:00 “Шест сестри” /п./- сериал 02:00 bTV Новините 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Времето лети”- сериал, с.3, еп.18

bTV Comedy

05:00 “Моето семейство” – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.3 07:00 “Моето семейство” – сериал 08:00 “Онези от партера” – сериал, с.1 09:00 “Комиците и приятели 2018” – комедийно шоу 10:00 “Отмъщение по женски” – комедия, романтичен (САЩ, 2014), режисьор Ник Касаветис, актьори Камерън Диас, Лесли Ман, Николай Костер-Валдау, Дон Джонсън, Кейт Ъптан, Тейлър Кини, Ники Минаж и др. 12:00 “Модерно семейство” – сериал 12:30 “Щурите съседи” – сериал 14:00 “Теория за големия взрив” – сериал 15:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 16:00 “Приятели” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Щурите съседи” – сериал 19:30 “Моето семейство” – сериал, с.2 20:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.3 21:00 “Приятели” – сериал, с.5 22:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.5 23:00 “Модерно семейство” – сериал, с.5 00:00 “Отмъщение по женски” – комедия, романтичен (САЩ, 2014), режисьор Ник Касаветис, актьори Камерън Диас, Лесли Ман, Николай Костер-Валдау, Дон Джонсън, Кейт Ъптан, Тейлър Кини, Ники Минаж и др. 02:00 “Кое е това момиче?” – сериал 03:00 “Онези от партера” – сериал 04:00 “Модерно семейство” – сериал

bTV Action

05:00 “На крачка от небето” – сериал, с.1, еп. 10 06:00 “Аватар: Легенда за Анк ” – анимация 08:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.19 09:00 “На крачка от небето” – сериал, с.1, еп. 10 10:00 “Синове на анархията” – сериал, с.6, еп.11 11:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 11 12:00 “Стрелата” – сериал, с.5, еп. 12 13:00 “Отмъщението на бившите” – драма, трилър (Канада, 2016), режисьор  Моника Мичъл, актьори Елизабет Ром, Тиера Сковбай, Дейвид Люис и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.10, еп. 20 16:00 “На крачка от небето” – сериал, с.1, еп. 11 17:00 “Стрелата” – сериал, с.5, еп. 13 18:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 12 19:00 “Синове на анархията ” – сериал, с.6, еп. 12 20:00 Премиера: “Стоте” – сериал, с.4, еп. 12 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Нинджа убиец” ” – драма, екшън, криминален,трилър (САЩ, 2009), режисьор Джеймс Мактийг, актьори Рик Юн, Рейн, Наоми Харис, Сунг Канг, Того Ягава и др. 00:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп.12 01:00 “Синове на анархията” – сериал, с.6, еп. 12 02:30 “Кости” – сериал, с.10, еп. 20 03:15 “Съседска стража” – комедия,фантастика (Тhe Watch, САЩ, 2012), режисьор Акива Шафър, актьори Патрисия Френч, Розмари Деуит, Уил Форте, Дъг Джоунс, Били Кръдъп, Джона Хил, Бен Стилър, Винс Вон и др.

Nova TV

05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира” – забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Критична точка” (премиера) – сериен филм, 5 сезон 21:00 “Hell’s Kitchen България” (премиера) – риалити 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Черният списък” – сериен филм, 2 сезон 02:00 “Непростимо” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Войната на розите” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Уникаха – Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Монпелие – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Фулъм – Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Анже – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 30-и епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 35-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Блекбърн Роувърс – Питърбъро Юнайтед, мач от английската Лига 1, директно 23:40 Дартс: Висша лига 2018, Ротердам, запис 03:10 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 03:25 Еротичен телепазар

BiT

05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 BIT СПОРТ (п) 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 17:00 “Историята оживява” (п) 17:30 “Епизод” (п) 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT СПОРТ (п) 22:30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 23:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3

05:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:00 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин”- сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Патарински Live”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:30 “Спорт в обектива”/п/ 01:30 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *