ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 19 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Бизнес.БГ /п/ 13:00 България от край до край 9 /п/ 13:30 Кафенето документален филм /България, 1980г./, режисьор Вълчан Вълчанов 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица анимационен филм 14:55 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Съкровище в двореца тв филм /46 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:30 Спортист на годината на България 2019 церемония по награждаването /пряко предаване от “Асикс Арена”/ 22:00 Дюран Дюран – има нещо, което трябва да знаете музикално-документален филм на БиБиСи 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 5 тв филм /16, последен епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Съкровище в двореца тв филм /46 епизод/п/ 03:15 Вечната музика /п/ 03:45 Джинс /п/ 04:15 Туристически маршрути 04:40 Законът на Дойл 5 тв филм /16, последен епизод/п/ (12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.17 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Ягодова любов” – сериал, еп.12 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.35 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.2 еп.7 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.37 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Как да бъдеш латино любовник” – комедия (САЩ, 2017), режисьор Кен Марино, в ролите: Еухенио Дербес, Салма Хайек, Роб Лоу, Кристен Бел, Ракел Уелч, Роб Кордри, Майкъл Сера и др. 22:30 “Медичите” – сериал, еп.4 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.11 01:00 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.6 01:50 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.7 еп.8 03:00 bTV Новините /п./ 03:30 “Преди обед” /п./

bTV Comedy
05:00 “Двама бащи, двама синове” /п./ – сериал 06:00 “Двама бащи, двама синове” – сериал, с.3 еп.17, 18 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 09:00 “Преспав” /п./ – сериал 10:00 “Добре дошли в джунглата” – екшън, приключенски, комедия (Пуерто Рико, САЩ, Великобритания, 2013), режисьор Роб Мелцър, в ролите: Жан-Клод Ван Дам, Адам Броуди, Роб Хюбъл, Мегън Буун, Кристен Шал и др. 12:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 13:00 “Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал 14:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.126 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.4 18:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5 еп.12, 13 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.13 еп.1 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.21 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 Премиера: “Модерно семейство” – сериал, 20 еп. с.9 еп.20, 21 23:00 “Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал, еп.8 00:00 “Добре дошли в джунглата” /п./ – екшън, приключенски, комедия (Пуерто Рико, САЩ, Великобритания, 2013) 02:00 “Двама бащи, двама синове” /п./ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал

bTV Action
05:00 “Смелите” – сериал, еп.2 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.4 еп.19 – 22 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.10 09:00 “Смелите” – сериал, еп.2 10:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.21 11:00 “Агент Х” – сериал, еп.5 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.16 13:00 “Сърцето на дракона: Силата на огъня” – фентъзи, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Патрик Сивершен, в ролите: Патрик Стюарт (глас), Том Рис Харис, Джесмин-Блис Бел, Тамзин Мърчант, Андре Ериксен и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.11 16:00 “Смелите” – сериал, еп.3 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.17 18:00 “Агент Х” – сериал, еп.6 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3 еп.22 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос” – сериал, с.2 еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Американски снайперист” – военен, екшън, биографичен (САЩ, 2014), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Брадли Купър, Сиена Милър, Джейк Макдорман, Кайл Голнър, Люк Граймс, Сам Джегър и др. [14+] 00:30 “Наркос” /п./ – сериал, с.2 еп.1 01:30 “Готъм” – сериал, с.3 еп.22 02:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.11 03:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.17 04:30 “Агент Х” – сериал, еп.6

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Под прикритие” – сериен филм, сезон 1 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм, финал 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 00:30 “Худини и Дойл” – сериен филм 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Барселона – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Манчестър Юнайтед – Колчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Карабао къп /п/ 14:00 Футбол: Евертън – Лестър Сити, четвъртфинален мач за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Оксфорд Юнайтед – Манчестър Сити, четвъртфинален мач за Карабао къп /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 13-и епизод /п/ 18:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 17-и епизод /п/ 19:00 Хокей на лед: СКА – ЦСКА Москва, мач от Континенталната хокейна лига, директно 21:30 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 2-ри епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 51-ви епизод 23:00 Футбол: Плимут Аргайл – Бристъл Роувърс, преиграване от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *