ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 19 ДЕКЕМВРИ

БНТ

05:25 Още от деня коментарно предаване/п/ 06:00 Очи в очи с животните Зимни срещи 06:25 Румбата, аз и Роналдо детски тв филм /7 епизод/ 07:30 Умното момче детски тв филм /Тайланд, 2019г./ 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 БНТ на 60 /п/ 09:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс Родът на ст.н.с. Джони Пенков 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 Среща с госпожица Съдба игрален филм /Канада, 2015г./, режисьор Джон Л’Екюър, в ролите: Раян Кей Скот, Джанет Суса, Вик Сахай и др. 15:35 Книга на книгите анимационен филм /2 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 БНТ представя: Проф. Станислав Памукчиев 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Европейци – истории за успеха 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с Митко Павлов 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:10 Студио Х: Екшън игрален филм /България, 2019г./, режисьор Радослав Илиев, в ролите: Милко Йовчев, Пламен Димов, Петър Петров, Джонас Толкингтън и др./премиера/(16) 00:50 Среща с госпожица Съдба игрален филм /п/ 02:25 БНТ на 60 /п/ 03:20 Туризъм.бг /п/ 03:50 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/

bTV

05:30 “Ловци на храна” /п./ – предаване за кулинарен туризъм 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.11 06:30 “Вечният Помпей” – документален филм, Германия 2019 07:30 “Приятели” – сериал, с.4 еп.20 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Фитнес” – сериал, еп.13 13:00 Премиера: “Коледа под звездите” – романтичен (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Алън Хармън, в ролите: Джеси Меткалф, Отъм Рийсър, Кларк Питърс, Антъни Болонейз и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:00 “Магия на лед” – шоу програма 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Мумията” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Алекс Кърцман, в ролите: Том Круз, София Бутела, Ръсел Кроу, Анабел Уолис, Джейк Джонсън, Марван Кензари, Кортни Ванс и др. 22:10 “Войната за планетата на маймуните” – фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Мат Рийвс, в ролите: Анди Съркис, Уди Харелсън, Стив Зан, Тери Нотари, Тай Олсън, Тоби Кебъл, Амая Милър, Джуди Гриър и др. 01:00 “Подводница U-571” – екшън, военен (САЩ, Франция, 2000), режисьор Джонатан Мостоу, в ролите: Матю Макконъхи, Бил Пакстън, Харви Кайтел, Джон Бон Джоуви, Томас Кречман и др. 03:20 “Мармалад” /п./

bTV Action

05:15 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.1 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2 еп.18 – 21 08:00 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.8 – 10 11:00 “Нитро” – екшън, трилър (Канада, 2007), режисьор Ален Дерошес, в ролите: Гийом Льоме-Тивиерж, Люси Лорие, Мартен Мат, Реймон Бушар, Антоан Дерошес и др. 13:00 “Заличителят” – екшън, драма, мистъри (САЩ, 1996), режисьор Чарлз Ръсел, в ролите: Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан, Джеймс Кобърн, Робърт Пасторели и др. 15:15 Премиера: “Върнете дъщеря ми” – трилър (САЩ, 2020), режисьор Дани Будай, в ролите: Боти Блис, Морган Обенредър, Ребека Маршал, Чад Бранън, Ал Бърк и др. 17:00 “Дивата муха” /п./ – предаване за екстремни спортове, еп.38 17:30 “Мисия Моят Дом” /п./ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, 2020 г. еп.4 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.20, 21 19:00 “Час пик 3” – екшън, комедия (САЩ, Германия, 2007), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Макс фон Сидов, Хироюки Санада, Ноеми Леноар, Жюли Депардийо и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 “Бързи и яростни” – екшън, трилър (САЩ, Германия, 2001), режисьор Роб Коен, в ролите: Пол Уокър, Вин Дизел, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Ричард Юн, Чад Линдбърг, Джони Стронг, Мат Шулц, Тед Ливайн, Вайто Руджинис, Стантън Рътлидж и др. 00:00 “Хитмен: Агент 47” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2015), режисьор Александер Бах, в ролите: Рупърт Френд, Ханна Уеър, Закари Куинто, Кирън Хайндс, Томас Кречман и др. [14+] 02:00 “Шон от мъртвите” – хорър, комедия (Великобритания, Франция, 2004), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Кейт Ашфийлд, Луси Дейвис и др. [16+] 03:45 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.8 – 10

bTV Comedy

05:00 “Гранд” /п./ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, еп.21, с.2 еп.1 07:00 Премиера: “Бруклин 99” – сериал, с.4 еп.19, 20 08:00 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.5, 6 09:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал, еп.3 10:00 “Норм – полярният мечок: Ключовете към кралството” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, Индия, Южна Корея, Китай, 2019), режисьори Ричард Фин и Тим Молтби 12:00 “Весели крачета 2” – анимация, комедия (САЩ, Австралия, 2011), режисьор Джордж Милър 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 Премиера: “Покани ме на среща” – риалити, с.11 еп.9 16:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 18:30 “Кухня” /п./ – сериал 19:30 “Бруклин 99” /п./ – сериал, 19 еп. с.4 еп.19, 20 20:30 “Сексът и градът” – романтичен, комедия (САЩ, 2008), режисьор Майкъл Патрик Кинг, в ролите: Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Крис Нот, Кандис Бъргън, Дженифър Хъдсън и др. 22:30 “Покани ме на среща” /п./ – риалити, с.11 еп.9 00:00 “Мис Сладкиш” /п./ – сериал 01:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал, 02:00 “Гранд” /п./ – сериал 03:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал

Nova TV

06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Теория за големия взрив” – ситком, сезон 12 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Шрек завинаги” – анимационен филм 15:00 “Да преживееш Коледа” – с уч. на Бен Афлек, Кристина Апългейт, Джеймс Гандолфини, Катрийн О’Хара, Джош Цукерман, Бил Мейси, Дженифър Морисъни др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Аз преди теб” – с уч. на Емилия Кларк, Сам Клафлин, Чарлз Данс, Джанет Мактиър, Джена Коулман и др. 22:20 “Херкулес” – с уч. на Дуейн Джонсън, Иън Макшейн, Руфъс Сюъл, Джон Хърт, Ребека Фъргюсън, Джоузеф Файнс и др. 00:10 “Свободният щат” – с уч. на Матю Макконахи, Кери Ръсел, Шон Бриджърс, Гугу Мбата-Роу и др. 02:30 “Да преживееш Коледа” – с уч. на Бен Афлек, Кристина Апългейт, Джеймс Гандолфини, Катрийн О’Хара, Джош Цукерман, Бил Мейси, Дженифър Морисъни др. 04:00 “Теория за големия взрив” – ситком, сезон 12 /п/ 04:20 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Хъл Сити – Портсмут Лига 1 – повторение 12:00 Футбол: Престън Норт Енд – Бристъл Сити Чемпиъншип – повторение 14:00 Студио “Чемпиъншип” – директно 14:30 Футбол: Норич Сити – Кардиф Сити Чемпиъншип – директно 16:25 Студио “Чемпиъншип” – директно 17:00 Футбол: Родъръм Юнайтед – Дарби Каунти Чемпиъншип – директно 18:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 19:30 Футбол: Дюрен – Байерн Мюнхен Купа на Германия – повторение 21:30 Новини 22:00 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE 23:00 Футбол: Норич Сити – Кардиф Сити Чемпиъншип – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – избрано 08:30 “Другото лице” 09:00 “Социална мрежа” – избрано 10:35 Топ Шоп 10:50 “Капитал и смърт” – док.филм на КАНАЛ 3 11:45 Топ шоп 12:00 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 12:30 “Другото лице” 13:00 “Стъпките към успеха” 13:15 “Денят на живо” – избрано 14:00 “Парчета от реалността” 14:15 “Икономика и бизнес” – избрано 14:45 Телемаркет 15:00 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 “Офанзива с Любо Огнянов” – избрано 19:00 “Другото лице” 19:30 “Стъпките към успеха” 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 “Интервю” с Наделина Анева 20:45 “Другото лице” 21:15 “Социолози на повикване” – док.филм ма КАНАЛ 3 22:15 “Офанзива с Любо Огнянов” – избрано

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *