ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 19 МАРТ

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.16 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.36 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.95 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.7 еп.11 17:00 bTV Новините 17:20 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2 еп.13 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.48 21:00 “Бригада Нов дом” – социален проект, с.5 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.12 01:00 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с.7 еп.11 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.75

 Nova TV

05:20 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон 22:00 “Сладко отмъщение” – забавно предаване на NOVA, нов сезон 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

bTV Action

05:15 “Твърде лично” – сериал, еп.9 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2 еп.26, с.3 еп.1 – 3 08:00 “Кости” – сериал, с.11 еп.14 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.14 10:00 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.18 11:00 “Монк” – сериал, с.4 еп.14 12:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.1 13:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.10 13:30 “Лигата на справедливостта: Тронът на Атлантида” – анимация, екшън (САЩ, 2015), режисьор Итън Сполдинг 15:00 “Кости” – сериал, с.11 еп.15 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.15 (последен) 17:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.2 18:00 “Монк” – сериал, с.4 еп.15 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.2 еп.20 19:45 Студио “УЕФА Лига Европа” 19:55 Пряко, УЕФА Лига Европа: 22:00 Пряко, УЕФА Лига Европа: 00:00 УЕФА Лига Европа – обзор 00:30 “Готъм” – сериал, с.5 еп.8 01:30 “Животинско царство” – сериал, с.2 еп.3 02:30 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.20 03:30 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.2 04:30 “Монк” – сериал, с.4 еп.15  

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5 еп.19, 20 07:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 08:00 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” – сериал 10:00 “Кунг-фу панда” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2008), режисьори Марк Осбърн и Джон Стивънсън 12:00 “Преспав” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.69 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 19:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11 еп.9, 10 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.11 еп.3 22:00 “Кухня” – сериал, с.5 еп.5, 6 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 еп.19, 20 00:00 “Тотал щета” – комедия, романтичен (САЩ, 2015), режисьор Джъд Апатоу, в ролите: Ейми Шумър, Бил Хейдър, Бри Ларсън, Джон Сина, Тилда Суинтън, Мариса Томей, Матю Бродерик и др. [16+] 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал

 Nova Sport

09:30 Футбол: Рединг – Шефилд Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Уест Бромич Албиън – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Гран Канария – Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Норич Сити, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 25-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 30-и епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 12-и епизод 23:00 Баскетбол: Валенсия – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

 Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Бизнес.БГ /п/ 13:05 В кадър Един българин в Амстедам /п/ 13:35 Отворени досиета 3: Стефан Богданов. Един разкаял се комунист документална поредица /България, 2019г./, режисьор Димитър Коцев-Шошо 14:05 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс анимационен филм 14:40 Мъже без мустаци тв филм /4 серия/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Джинс /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:05 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 19:10 Корпорация “Приключения” тв филм /14 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Какво ще се случи 2 документална поредица 21:25 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 21:30 Студио Футбол 22:00 Футбол: осминафинална среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Корпорация “Приключения” тв филм /14 епизод/п/ 03:10 Туристически маршрути 03:35 Днес и утре 04:00 Малки истории /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *