ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 19 ФЕВРУАРИ

БНТ
05:15 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Обзор “УЕФА Лига Европа” 14:30 Нур детски – тв филм /Словения, 2015 г./ 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Майката на Апостола – документален филм /България, 2020 г./, режисьор Йордан Димитров 23:00 По света и у нас 23:30 Песните на Левски – музикален филм 00:25 Светът и ние /п/ 00:40 100% будни /п/ 02:35 Култура.БГ /п/ 03:40 Извън играта /п/ 04:10 Арена спорт /п/

bTV
05:40 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.3 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп.24 06:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.25 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.41 16:00 Премиера: “Спасители в планината” – сериал, с.12, еп.1 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.29 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.35 21:00 “Неразказано в историята: Гробът на Левски” – документален филм 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Любимката на краля” – сериал, еп.7 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.77 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал, еп.11

bTV Action
05:15 “Монк” – сериал, с.5, еп.3 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2, еп.25, 26, с.3, еп.1, 2 08:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.3 09:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.20 10:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.21 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.15 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.10 13:00 “Най-добрият син” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Къртис Крофърд, в ролите Бри Уилямсън, Питър ДаКуна, Пол Попович, Себасчън Пигот и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.4 16:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.21 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.11 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.16 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4, еп.22 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” – сериал, еп.14 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Джурасик парк III” – приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 2001), режисьор Джо Джонстън, в ролите Сам Нийл, Уилям Мейси, Тея Леони, Алесандро Нивола, Тревър Морган, Лора Дърн и др. 23:45 “Спенсър” – сериал, еп.14 00:45 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.16 01:45 “Готъм” – сериал, с.4, еп.22 02:45 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.11 03:45 “Чък” – сериал, с.4, еп.21 04:45 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.20

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7, еп.11, 12 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Кой съм аз?” – екшън, комедия (Хонконг, 1998), режисьори Джеки Чан и Бени Чан, в ролите Джеки Чан, Мишел Фере, Мирай Ямамото, Рон Смержак, Ед Нелсън и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня: Война за хотел” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, еп.7, 8 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.20 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.4 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.4, еп.13 22:00 Премиера: “Кухня: Война за хотел” – сериал, с.2, еп.16, 17 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.3, 4 00:00 “Кой съм аз?” – екшън, комедия (Хонконг, 1998) 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Кухня: Война за хотел” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал (финал) 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 04:30 “Остани с мен” – сериал /п/

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: СКА – Динамо Москва, Континентална хокейна лига – /п/ 12:00 Баскетбол Купа на краля, финал – /п/ 14:00 Баскетбол ВТБ лига – /п/ 16:00 Футбол: Панатинайкос – Олимпиакос, Супер лига на Гърция – /п/ 18:00 Баскетбол: Мач на звездите от ВТБ лига – /п/ 21:00 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:30 Студио “Чемпиъншип” – директно 21:45 Футбол: Уотфорд – Дарби Каунти Чемпиъншип – директно 23:40 Студио “Чемпиъншип” – директно 00:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Здравей, България 09:10 Парламентът на живо 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 В добра форма 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 В добра форма/п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *