Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 19 ЯНУАРИ

БНТ

05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:25 Магьосници 4-сериен тв филм /България, 2000г./, 1 серия, режисьори Иван Георгиев и Сотир Гелев, в ролите: Наум Шопов, Георги Русев, Йоана Буковска, Иван Ласкин и др. 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо с Мира 12:00 По света и у нас 12:30 Домът на вярата Отец Николай Георгиев и неговото служение 13:00 Библиотеката 14:00 Вълшебното огледало на Любен Зидаров документален филм /България, 2014г./, режисьор Мария Николова 15:20 Сватбеният танц игрален филм /Канада, 2009г./, режисьор Марк Джийн, в ролите: Джон Шнайдър, Брук Невин, Рома Дауни и др. 16:50 Частните музеи в Чехия: Музей на печките документална поредица 17:00 Джинс 17:30 Арена Спорт 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Стани богат тв игра 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Два диоптъра далекогледство игрален филм /България, 1975 г./, режисьор Петър Б. Василев, в ролите: Георги Парцалев, Сашка Братанова, Валентин Гаджоков и др. 22:30 По света и у нас 22:45 Поклонникът на Фред Астер игрален филм /Германия, 2007г./, режисьор Ноеми Лвовски, в ролите: Жан-Пиер Мариел, Валерия Бруни Тедески, Сабин Азема и др. (14) 00:25 Сватбеният танц игрален филм /п/ 01:55 Саудитската династия документален филм/1 епизод/п/ 02:50 Тайните на войната документална поредица/10 епизод/п/ 03:45 Днес и утре 04:10 Кой е Клитъс Таут? игрален филм /п/(12)

bTV

05:10 “Cool…T” /п./ 06:00 “Приключенията на Джеки Чан” – сериал, анимация, с.4 еп.11, 12 07:00 “Евърглейдс: Обитателите на Кристалната река” – документален (Германия, 2012), режисьори Юрген Климек и Буркард Несен 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.3 еп.15 13:00 “Нито с теб, нито без теб” /част II/ – драма (тв филм, Италия, 2017), режисьор Винченцо Терачано, в ролите: Никола Акунцо, Карло Картие, Козимо Чиньери, Валентина Корти, Иза Даниели и др. 15:00 “Истински истории” /п./ – документално риалити 16:00 “Бригада Нов дом” /п./ – социален проект с водещ Мария Силвестър 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Ултиматумът на Борн” – екшън, трилър, мистъри (САЩ, Германия, 2007), режисьор Пол Грийнграс, в ролите: Мат Деймън, Едгар Рамирес, Джоан Алън, Дейвид Стратеърн, Джулия Стайлс, Пади Консидайн, Даниел Брюл, Албърт Фини, Брайън Кокс и др. 22:10 “Папараци” – телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова 23:10 “Пасажер 57” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1992), режисьор Кевин Хукс, в ролите: Уесли Снайпс, Брус Пейн, Том Сайзмор, Елизабет Хърли, Брус Грийнууд и др. 00:50 “Майчини страховe” – психотрилър (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Дъг Кембъл, в ролите: Дженифър Тейлър, Даниел Райън, Миа Топалиън, Лийт Бърк и др. 02:30 “Търси се” /п./ 03:20 “Хотел Елеон” /п./ – сериал 03:50 “120 минути” /п./

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.9 еп.15, 16 07:00 “Любимци” – сериал, еп.7, 8 08:00 “По средата” – сериал, с.7 еп.11, 12 09:00 “Приятели” /п./ – сериал 10:00 “Дневникът на един Дръндьо: Искам вкъщи” – комедия, семеен (САЩ, 2017), режисьор Дейвид Бауърс, в ролите: Джейсън Дръкър, Алисия Силвърстоун, Том Евърет Скот, Чарли Райт и др. 12:00 “Близнаци” – комедия (САЩ, 1988), режисьор Айвън Райтман, в ролите: Дани ДеВито, Арнолд Шварценегер, Кели Престън, Клоуи Уеб, Бони Бартлет, Трей Уилсън, Маршал Бел, Дейвид Карусо, Хю ОБрайън и др. 14:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2 еп.5, 6 15:00 “Преспав” /п./ – сериал 16:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 19:30 “Приятели” /п./ – сериал 20:30 “Сам вкъщи 3” – комедия, семеен (САЩ, 1997), режисьор Раджа Госнел, в ролите: Риа Килстед, Хавиленд Морис, Скарлет Йохансон, Мариан Зелдес, Лени фон Долен, Олек Крупа, Алекс Линц и др. 22:30 “Бруклин 99” /п./ – сериал, с.2 еп.5, 6 23:30 “Преспав” /п./ – сериал 00:30 “По средата” /п./ – сериал 01:30 “Любимци” /п./ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал 04:00 “Любимци” /п./ – сериал bTV Action 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4 еп.10 – 13 08:00 “Кости” – сериал, с.11 еп.15 – 17 10:45 “Виктор Франкенщайн” – хорър, драма (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Пол Макгуигън, в ролите: Даниел Радклиф, Джеймс Макавой, Джесика Финдли, Андрю Скот, Луиз Бриъли, Марк Гейтис, Фреди Фокс, Даниел Мейз и др. 13:00 “К-9” – комедия, екшън, криминален (САЩ, 1989), режисьор Род Даниъл, в ролите: Джим Белуши, Мел Харис, Кевин Тай, Ед ОНийл и др. 15:00 “Изчезнали” – сериал, еп.11, 12 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.3 17:30 “Да Знаеш Как” – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.8 18:00 “Суперколи” – автомобилно предаване, с.6 еп.15 18:45 “Кралят на скорпионите 2: Възходът на воина” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, ЮАР, Германия, 2008), режисьор Ръсел Мълкахи, в ролите: Майкъл Копон, Карън Дейвид, Саймън Куортърман, Том Ву, Андреас Висньевски и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “К-911” – комедия, екшън, криминален (САЩ, 1999), режисьор Чарлз Канганис, в ролите: Джим Белуши, Джеймс Ханди, Уейд Уилямс, Кристин Тучи и др. 23:45 “Краен резултат” – екшън, трилър (Великобритания, 2018), режисьор Скот Ман, в ролите: Дейв Батиста, Пиърс Броснан, Рей Стивънсън, Амит Шах, Александра Дину, Лара Пийк, Мартин Форд и др. [14+] 02:00 “Изчезнали” /п./ – сериал, еп.11, 12 03:45 “Суперколи” /п./ – автомобилно предаване, с.6 еп.13 04:15 “Лесни пари 2: Труден за убиване” – екшън, криминален (Швеция, 2012), режисьор Бабак Наджафи, в ролите: Джоуел Кинаман, Матиас Варела, Драгомип Мършич, Фарес Фарес, Деян Чукич и др. [14+]

Nova TV

06:30 “Иконостас” 07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Ангелът до мен” (премиера) – с уч. на Катарина Изабела, Шон Робъртс, Клейтън Чити, Бритни Ървайн и др. 14:15 “Под звездите на Върмонт ” – с уч. на Лейси Чабърт, Джеси Мос, Карло Маркс, Фиона Врум и др. 16:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 16:55 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Първият отмъстител: Войната на героите”- с уч. на Крис Евънс, Робърт Дауни Младши, Скарлет Йохансен, Себастиан Стан, Антъни Маки, Дон Чийдъл, Джеръми Ренър и др. 23:00 “Роки Балбоа” – с уч. на Силвестър Сталоун, Бърт Янг, Антонио Тарвър, Майло Вентимиля, Тони Бъртън, Майк Тайсън и др. 01:10 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:40 “Под звездите на Върмонт ” – с уч. на Лейси Чабърт, Джеси Мос, Карло Маркс, Фиона Врум и др. /п/ 03:30 “Ангелът до мен” – с уч. на Катарина Изабела, Шон Робъртс, Клейтън Чити, Бритни Ървайн и др./п/

Nova Sport

14:00 Баскетбол: Химки – Енисей, мач от ВТБ лига, директно 16:00 Баскетбол: Жельона гура – УНИКС, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 3-ти епизод /п/ 02:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата 10:00 Баскетбол: Бетис – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 6-и епизод /п/ 12:30 Хокей на лед: Демонстрация на хокейни умения от звездите на Континенталната хокейна лига, запис 15:00 Хокей на лед: Мач на звездите на Континенталната хокейна лига, директно 19:00 Студио “Баскетбол”, директно 19:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, директно 21:15 Студио “Баскетбол”, директно 21:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:45 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 23-ти епизод 22:15 Футбол: Нотингам Форест – Лутън Таун, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 Хокей на лед: Мач на звездите на Континенталната хокейна лига /п/ 02:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 03:00 Еротичен телепазар

Kanal 3

07:00 “Парламентът на фокус” – /п/ 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 08:00 “Пулс” – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” – избрано 09:00 “Холивуд” – /п/ 09:30 “Резултатът” 10:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Икономика и бизнес” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на фокус” – /п/ 13:30 “Парчета от реалността” 13:45 Телестар 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” -/п/ 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Денят на живо” – избрано 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парчета от реалността” 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” – /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *